С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 35

  • 31 777
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Няма нови снимки днес с Джансел    33uu  но неговите фенове във ФБ и ТТ са в еуфорична радост от урока му по салса   lovekiss Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 Wink  И при нас в най-обикновените приятелски събирания този танц е приятен и не е труден за всички   Party  които обичат да танцуват  Grinning   а и в много градове се откриха клубове по салса за начинаещи и напреднали  Peace  
 Rolling Eyes  Слагам едно кратичко клипче с основните стъпки по салса  Laughing  само партньор ви трябва и сте  



 Stop  Хич не се притеснявайте и за ...  партньор   Heart Eyes  и ...  формейшън с добри приятели е просто   newsm74  
 Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 14:51 от dai4e

# 16
  • Мнения: 14 515


  О.... и другата  вярна фенка е доближила буза да Джансел . Laughing


# 17
# 18
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey



Rolling Eyes В очакване на новини и снимки за Джансел  от 12 студентски кинофестивал "Филми на бъдещето" на фондация  TURSAK   thumbsup  който започва от днес     





 Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 8
Поздрав од Скопје за сите вас.
Во Македонија веке се приказува Хатирла Севгили (Тешки времиња).Знам дека сите сакате  да го погледате,верувам дека Мак.разбирате повеке од Турски.
Многу поздрав од мене за сите вас  newsm53
Во прилог сајтот каде што редовно се поставува секоја епизода.
http://www.soprevod.com/browse-teski_vreminja-videos-1-date.html

# 20
  • Мнения: 3 555
Pasi   Hug  много благодаря   bouquet
Поздрав од Скопје за сите вас.
Во Македонија веке се приказува Хатирла Севгили (Тешки времиња).Знам дека сите сакате  да го погледате,верувам дека Мак.разбирате повеке од Турски.
Многу поздрав од мене за сите вас  newsm53
Во прилог сајтот каде што редовно се поставува секоја епизода.
http://www.soprevod.com/browse-teski_vreminja-videos-1-date.html
Rolling Eyes  За пръв път се радвам на превод с дублаж  thumbsup 



Приятна вечер   Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 14 515
Паси Heart Eyes Hug
Изненада ме много и приятно.Благодаря ти  bouquet

Започнах от първа серия и разбирам всичко .Страхотно е усещането.

А това е сцена от последната серия Ще стигна и до там.

# 22
  • Мнения: 8 668
Добро утро!  Hug Hug Hug



ПасиHug добре дошла и благодаря за хубавата новина.  bouquet  bouquet

Дайче, Себи, Hug Hug  bouquet  bouquet

Приятен ден, дами!  bouquet

# 23
  • Мнения: 14 515
Добро утро Hug Hug Hug

Снеже Heart Eyes  bouquet

Не мога да се въздържа да не пусна това клипче с кудошлията  Джансел.

https://t.co/JmuszBJZvx


Приятен ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятен ден  wavey
Снежи   Hug  bouquet

Pasi   Hug  дай ни малко информация, моля ти се  Praynig  по колко епизода се излъчват на седмица  newsm78  и дали зависи и при вас от "рейтинг" излъчването на сериалите   Rolling Eyes  Виждам, че има преведени 18 епизода и дано наистина имаме късмет  Flowers Four Leaf Clover  благодарение на TV канала в Скопие да се преведат и излъчат всичките 68 епизода  Peace  bouquet  



Pasi  Heart Eyes  СЛ третия сериал на Джансел ли е   newsm78 който гледате след ПК и Лп  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  както се казва "благородно ви завиждам"   Grinning   Joy Joy Joy

Себи   Hug  "бавно бързай"   Stop  с гледането  Crazy  и се моли  Praynig  за финалния епизод  ...  Peace

# 25
  • Мнения: 14 515
Здравейте Hug
Дайче Heart Eyes аз и да искам не мога много бързо да гледам ,защото последните месеци бях или много болна или много ангажирана  ,та чакам съпругът ми да заспи да утихне къщата и тогава мога спокойно да си гледам сериала.

Не зная какво мислите за превода при македонците ,но  "Тежки времена" май по- точно отразява сюжета и развитието в сериала newsm78 newsm78 newsm78,  макар че Гугал превежда "Не забравяй скъпа"

А това излезе  в Туитър преди минути

# 26
  • Мнения: 14 515




Нещо  им става на феновете на Джансел  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Непрекъснато се сещат за миналите му роли и пълнят Туитър ;


Няма лошо,само много ми е кеф Laughing Laughing Laughing




# 27
  • Мнения: 14 515


  И така го може Джансел ,не че е нещо което не сме виждали Laughing Laughing :lol


# 28
  • Мнения: 14 515
Здравейте и честит Гергьовден Hug Hug Hug





# 29
  • Мнения: 8 668
Добро утро! Hug Hug Hug



Честит Гергьовден на всички.   bouquet    bouquet

 Laughing Wink Laughing



Хубав ден ви желая.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт