Търся компания за екскурзия до Истанбул!

  • 2 417
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Много ми се ходи до Истанбул за 2-3 дена, а нямам с кого:) Ако някой има желание и също му липсва компания, ще ми е прияно да се запознаем Simple Smile

# 1
  • Мнения: 574
Здравейте!
Много ми се ходи до Истанбул за 2-3 дена, а нямам с кого:) Ако някой има желание и също му липсва компания, ще ми е прияно да се запознаем Simple Smile

Съгласни сме, но евентуално следващата година. За тази вече сме планували други дестинаций.

# 2
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Аз бих се присъединила, не само до Истанбул Simple Smile
Много, много ми се пътува, но все не можем да се съберем дори с една приятелка - или някоя няма пари, или няма време, когато другата събере парите Sad

# 3
  • Мнения: 642
Heartbeat До къде ти се ходи например?

# 4
  • Мнения: 636
Толкова е гадно да ти се ходи някъде, да имаш възможност, а няма с кой. Децата пораснаха, мъжа вечно ангажиран...................... Cry

# 5
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
sereiadomar, толкова много обичам да пътувам, на път се чувствам много повече себе си, отколкото на едно място, но съм обиколила твърде малко места и сега съм като дете в сладкарница - ходи ми се навсякъде!
Зависи от парите и съответно от това дали ще се намери с кого да тръгна - още не мога да надскоча някаква по-слаба част от себе си и да тръгна сама Sad
Много, ама много ми се ходи в Португалия на първо място, големите ми мечти обаче са Перу и Камбоджа.
Но по стечение на обстоятелствата се задоволявам и с много по-близки дестинации Simple Smile Сега, например, в офертите за групово пазаруване се появява предложение за септември за Будва, Котор и Дубровник, от фирма, с която съм пътувала. За съжаление си нямам компания, та още го умувам.

Май че бях много изчерпателна, извинете ме, но да си споделя голямата мечта  Embarassed Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 642
Heartbeat Не знам дали си видяла, но има още една тема, в която разни хора си търсят компания:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=861178.msg31297324#new

Според мен на кратки дестинации е по-лесно да се пробваш сама, на мен ми е трудно да навия някой за по-дълго и екзотично пътуване, там вече и финансите са фактор...

# 7
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Много благодаря, sereiadomar   Hug  bouquet

И ме извинете за off-topic-a   bouquet

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте , и аз си търся компания за екскурзии=Пишете ако още де интересувате-     tedi_sara@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт