ЯНУАРИ 2016

  • 36 693
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
За първи път пускам тема и нещо не мога да се справя със заглавието.  Нека започнем да се събираме мами очакващи своите рожби месец януари. И нека имаме лека и безпроблемна бременост

# 1
  • Мнения: 52
Хайде първа да се запиша, дано има повече мами Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 943
Отбелязвам се и аз, за да ви следя, макар че още не съм била на лекар Simple Smile
Засега - положителен тест в събота, ЧХГ вчера 320,9, по календар днес ми е първи ден закъснение, но съм с ранна О и къс цикъл.

Успех на всички!

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Аз като една Януарка 2012(далечната) и бъдеща септемврийка искам да ви пожелая едни пухкави бебоци и много хубави емоции през бременността..  bouquet
sivanovaa,Специални поздрави за теб  Heart Eyes   Бяхме заедно в майските бебоци 2010 г.   bouquet

# 4
  • Мнения: 153
Добре дошли 😊 аз вчера бях на лекар - видяхме точицата. В 5 г.с седмица съм. На 26 ще ходя за да чуем сърчице
_Мама_ аз бях септемврийска мама далечната 2009 година.

# 5
  • Мнения: 15
Здравейте аз още не съм ходила на лекар но имам на лице 13 дни закъснение и два положителни теста. Нямам търпение да се уверя че всичко е наред. Имам си момиченце на 1г.и 8м.но се чувствам все едно ми е за пръв път.

# 6
  • Мнения: 434
Здравейте, аз съм в 6 г.с седмица. Края на месеца ще ходим да чуем сърчицето.
Радвам се, че започнахте темата за януарчетата. Лека и безпроблемна бременност на всички ни!   bouquet

# 7
# 8
  • Мнения: 209
Привет и от мен.Днес ми е първи ден закъснение.Имам няколко положителни теста и ЧХГ 231 : ) Втора бременност ми е , имам  момченце на 1,6м. След 10-на дни ще ходя на преглед : ) Лека бременност на всички  Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
  bouquet
Хайде и аз тук!Ходих снощи на АГ,но е рано и се видя само плоден сак.В 5-та г.с.На 29-ти ще ходя за обстоен преглед и изследвания...Всъщност какви пускат? Rolling Eyes
Лека на всички!

Скрит текст:
п.п. аз още не мога да се зарадвам....докато не се види всичко.Не съм казала на почти никой.
плюс това се появява някакво леко зацапване,което уж не е опасно.

# 10
  • Мнения: 1 943
И аз не мога да се зарадвам още, чакам следобяд второто ЧХГ да излезе... стомахът ми е на топка  Confused

# 11
  • Мнения: 209
Аз заради това в 5г.с не смятам да ходя на док.И с предната бременност си изкачаках до 7г.с и се видя и се чу сърцето и всичко.Много жени отиват така рано и като им кажат,че нищо не се вижда и така се стресират,че не е истина, а накрая се оказва,че са с по-късна овулация.

По спомен ми взимаха кръв за сифилис май беше, определене на кръвна група (ако не я знаете), урина , и микробиология ми взеха, но аз бях в 7 г.с както казах вече.

# 12
  • Мнения: 1 943
Аз в 6гс ще ходя на лекар, ако всичко е наред дотогава Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте , аз съм Веси на 30г. от София , втора бременност , термин по калкулатор 03.01 2016г. , първото ми детенце е на 4 г. и половина момиче , на 18ти май съм на лекар за първи път след това ще пиша дали всичко е Ок , по мои сметки сега трябва да съм в 6г.с. и 4 дни . Късмет на всички и лека бременност .

# 14
  • Мнения: 52
_мама_, не се сещам кой е зад никнейма, но факт май 2010, март 2012 и живи и здрави номер три през 2016 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт