"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-4

  • 12 234
  • 743
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Диспансера FOREVER AND EVER

Добре дошли  




Химн на диспансера
Скрит текст:
Девиз на Диспансера:
newsm48" Мразим да мислим, а кога мислим най се мразим" newsm48


Слогана на Диспансера: Мико - ''Den Fevgo''
Скрит текст:

Видните Нарциси на диспансера
Зиза, Влъх-1, Влъх-3, Габа, Дида, ЕлитУ, МичетУ, Профи, Джена, Мариета, БелА, Илдето, Тера, Гера


Нашта гордост

newsm53

newsm03


Нарциса  с коня

Човекът от когото взимаме пример

V.I.P пациенти:
Влъх-3; Габа; Пипе; ЕлитУ; Дида; Мариета, ФиФа, Лелчето
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy




Купон в коридорти...
га открием ключа от мазата Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Душко Laughing на мисия в Хонг Конг Mr. Green



Зиза и Жозефина на пилатес



Нарцисчева с програма за
корем и бедра Mr. Green Laughing



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Щерката и Мичка в спор за БУ Mr. Green Laughing



Систъра с новото МПС  Mr. Green



Мичка с метлата
по път за метрото  Mr. Green ooooh!




Другата фамилия Пийнякови Naughty



Зиза и Бад Mr. Green
те никога не спорят за Клаус Naughty




Теляка пази банята Mr. Green Naughty



Профа дебне дали е сложен теляка Laughing



Гера в рейса за Монтана Joy Joy Joy 







Тема-1 Тема-2  Тема-3



Да'н забрайме от сме се сбралE



Готвача



градинарчетУ


Шефа на библЮтечката


Приятно прекарване!

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 20:45 от НАРЦИС- ЧУМАТА a.k.a Прокобата- Генджо

# 1
  • Мнения: 11 820
Систър на мен Ана ми беше противна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire мн ме беше яд ,че се събра с тоя Мат  ooooh! Пък Наоми с оня зубъра  Mr. Green

# 2
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Маман, как така изгуби всичко с темата, че не можах да разбера  newsm78

# 3
  • Мнения: 18 785
Систър на мен Ана ми беше противна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire мн ме беше яд ,че се събра с тоя Мат  ooooh! Пък Наоми с оня зубъра  Mr. Green
Оооо да тая беше отврат  #Cussing out ама и тя си намери майстора кат стана ескорт на богаташ  hahaha hahaha
И оная другата ме дразнеше певицата дето им беше приятелка и роди още в гимназията

# 4
  • Мнения: 11 820
Систър на мен Ана ми беше противна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire мн ме беше яд ,че се събра с тоя Мат  ooooh! Пък Наоми с оня зубъра  Mr. Green
Оооо да тая беше отврат  #Cussing out ама и тя си намери майстора кат стана ескорт на богаташ  hahaha hahaha
И оная другата ме дразнеше певицата дето им беше приятелка и роди още в гимназията
тя даже и пушена риба вземаше  ooooh!

# 5
# 6
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сега всички да се върнат да ми видят редакцията Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Щерко, бях я направила и само чакаше да натисна бутона. Систъра ти ми пусна ЛС и аз да го отворя и кво напрайх не знам и темата се затри.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Съсипах се да я търся в историята и я няма...сега всичко правих наново #Cussing out

# 7
  • Мнения: 15 884
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ирка как се сгънала на фитнеса Joy Joy Joy Joy Joy Joy А,па Рена кога я снимат... Joy Joy Joy Joy
4умооо, мерсаж за забавата у вилата newsm51 newsm51 newsm51

# 8
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мичке, грешно ти е инфото....1-ва е променена, нали до сега тва правих Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 16 938
Да кажа че ми харесва химна. Whistling Whistling Party Party Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 30 820
 Flowers Bouquet

Ох много готина rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Миме ся съм на мисия Naughty

# 11
# 12
  • Мнения: 4 803
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 hahaha hahaha
Нема такъв хилеееееж  hahaha hahaha

Благодарим   bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 803
Зиз, за следващата мой и да туриш един запис кък певам у рейсО за Монтана  hahaha hahaha ше се запишем и ше ти пратим  hahaha hahaha

# 14
  • Мнения: 18 785
Систър на мен Ана ми беше противна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire мн ме беше яд ,че се събра с тоя Мат  ooooh! Пък Наоми с оня зубъра  Mr. Green
Оооо да тая беше отврат  #Cussing out ама и тя си намери майстора кат стана ескорт на богаташ  hahaha hahaha
И оная другата ме дразнеше певицата дето им беше приятелка и роди още в гимназията
тя даже и пушена риба вземаше  ooooh!
Епа пропадляк кво искаш  hahaha hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт