Дойран-Македония

  • 1 642
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
Здравейте,интересува ме дали сте ходили там.Видяхме тази дестинация в един сайт и ми хареса има езеро което е много голямо,има и плажове,но ми се иска да чуя и мнения от хора които са го посетили вече.Ще съм Ви много благодарна,ако тези дето.са били там се включат с отзиви.

# 1
  • Мнения: 1 121
Миналата есен бяхме на Дойранското езеро откъм Македония. Минахме през Стари Дойран и покрай брега на път за Струмица. Бреговете на езерото са в по-голямата си част обрасли с тръстика. На някои места има разчистено за малки плажчета. Имаше и 1-2 кея на които рибари ловяха риба. Водата изглеждаше мътна. Не прилича на Охридското езеро. Някак блатисто ми изглеждаше. Нямаше туристи може би защото беше началото на октомври. Беше тихо спокойно и приятно, но може би малко скучно. Зависи какво търсиш.   

# 2
  • Мнения: 814
Ние във вторник ходихме,и не беше зле.Плажовете са чисти,наистина има места с тръстика,но те не са там където е плажната ивица.Като цяло ни хареса.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 459
Ще минаваме през ДОйран навръщане от Гърция  с една нощувка.Чудя се дали  да сменям валута или е въ зможно да заплатим там с евро или лева? Моля някой , който е  пътувал скоро натам да сподели

Общи условия

Активация на акаунт