Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 216 472
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 589
Кики, къде видя/чете цялата процедура?
Гел слагам, гел-лак, мигли, що да не се науча и на вежди?

Напиши в you tube микроблейдинг и ще ти излязат страшно много резултати.
За да правиш други хора все пак смятам, че ти трябва курс. Моите вежди просто знам как искат да изглеждат. Измерих (има си уреди) пропорции. чертах и действах, но пробвах на кожа преди това.
Това от "зор" след две неуспешни процедури. Sad
Една комшийка страшно хареса веждите ми и иска да и ги правя, но отказах. Аз съм самоука все пак. Курса си е необходим, издава се и сертификат (ако така се нарича) за козметик.
На мен смятам ми се отдава и съм се замислила дали да не мина курс, но почти във всеки салон вече правят вежди. Grinning
Може ли малко снимки на веждите?

Ох, доста съм зле със снимките, но ето една!
http://prikachi.com/images.php?images/530/8844530a.jpg
Сама си ги изравних, бяха различни като дебелина дължина!

# 736
  • Мнения: 35
и другият въпрос ми е на кой ден приблизително се появяват и падат коричките ...и при всички ли има корички?
При мен нямаше корички. Мажех се една седмица след микроблейдинга с Bepanthen, като преди това измивах веждите леко с бебешки сапун. И това по 4-5 пъти на ден.

# 737
  • Мнения: 3 274
Seksta, не се притеснявай, бързо пада микроблейдинга, особено при мазна кожа. Кой ти ги прави, че толкова не се с справил даже и с формата?
Да, след перманентен метод, направих ретуш на перманента.
Поздрави,

# 738
  • Мнения: 1 600
Кики, къде видя/чете цялата процедура?
Гел слагам, гел-лак, мигли, що да не се науча и на вежди?

Напиши в you tube микроблейдинг и ще ти излязат страшно много резултати.
За да правиш други хора все пак смятам, че ти трябва курс. Моите вежди просто знам как искат да изглеждат. Измерих (има си уреди) пропорции. чертах и действах, но пробвах на кожа преди това.
Това от "зор" след две неуспешни процедури. Sad
Една комшийка страшно хареса веждите ми и иска да и ги правя, но отказах. Аз съм самоука все пак. Курса си е необходим, издава се и сертификат (ако така се нарича) за козметик.
На мен смятам ми се отдава и съм се замислила дали да не мина курс, но почти във всеки салон вече правят вежди. Grinning
Може ли малко снимки на веждите?

Ох, доста съм зле със снимките, но ето една!
http://prikachi.com/images.php?images/530/8844530a.jpg
Сама си ги изравних, бяха различни като дебелина дължина!
Ехее,майсторка си,браво

# 739

Общи условия

Активация на акаунт