на море в Турция с некоректен Тур оператор-Планет Травел Център

  • 5 815
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте приятели,
позволявам си да споделя опита си с единствената цел:Да няма други разочаровани от въпросната фирма.
На кратко през месец Февруари заплатих почивка в Турция за месец Май.
За пръв път щях да водя на толкова дълга дестинация дъщеря си,която през април навърши 10 год. и реших това да и е подаръка.Тя мечтаеше да иде в чужбина.Намерих въпросната фирма(Планет Травъл Център,подвизават се също и като Процент.бг),която предлагаше приемлива цена за 5 звезден хотел с екстри и детски пързалки.Въпреки това многократно разпитвах за хотела,за условията при пътуване.Въпреки това разочарованието ми бе огромно.Още щом видях и се качих в автобуса ми бе ясно,че кошмарът започва.Потрошен зле изглеждащ автобус,друсането бе нечовешко,няма вода,кафе,тоалетна,не се пускаше и филм по време на кошмарното пътуване.
пристигнахме все пак в хотел Буюк Анадолу Ризорт(никога не ходете там).Никой не ни посрещна.Храната бе потресаваща-плодове само ябълки и портокали вс.ден,но не хубави ,а като са коне и прасета.Месо о блян!
Изкуствени от рода на Витабел,под най-различна форма и вид.Сладолед не се предлага.Риба и морски дарове,само в мечтите ми!Ужас - карахме само на салати и сладкиши.
Надявам се ,че ще бъда полезна за да няма следващи разочаровани!

# 1
  • Мнения: 12
Мила госпожо, много съжалявам,че сте попаднали на калпава фирма .Друг път,когато решите да ходите в Турция,не ползвайте никакви фирми.Регистрирайте се в BOOKING.COM и си търсете хотел чрез тях.Започнете от рано и винаги резервирайте стая с право на анулиране.Ако междувременно ви хареса нещо друго или ви предложат по-добра цена,анулирайте първата резервация и резервирайте втората.За следващия рожден ден заведете детето в Истанбул,идете на "Виаленд" /има директен бус-спирката е зад "Синята джамия,направете си една разходка с корабче по Босфора,качете се на кулата "Галата",идете на делфинариума.Тази разходка е много подходяща за дете,а защо не и за възрастен?

# 2
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Мила госпожо, много съжалявам,че сте попаднали на калпава фирма .Друг път,когато решите да ходите в Турция,не ползвайте никакви фирми.Регистрирайте се в BOOKING.COM и си търсете хотел чрез тях.Започнете от рано и винаги резервирайте стая с право на анулиране.Ако междувременно ви хареса нещо друго или ви предложат по-добра цена,анулирайте първата резервация и резервирайте втората.За следващия рожден ден заведете детето в Истанбул,идете на "Виаленд" /има директен бус-спирката е зад "Синята джамия,направете си една разходка с корабче по Босфора,качете се на кулата "Галата",идете на делфинариума.Тази разходка е много подходяща за дете,а защо не и за възрастен?


Цените в Букинг често са доста високи. Има доста по-изгодни сайтове.

Съжалявам за този лош опит с Турция. За съжаление там категоризацията не е коректна и хотелът, който сте избрали е по-скоро 3 звезди и никой туристически агент познаващ дестинацията не би го препоръчал.
Вие потърсихте ли отзиви в интернет?

# 3
  • Мнения: 3 835
Тези са уникални, за Гърция, конкретно, продават на Mouzenidis пакетите, но когато ги запиташ, ни вопъл, ни стон от тяхна страна Grinning, иначе добре им изглеждат офертите, ловят окото.

# 4
  • Мнения: 12
Моля, дайте иманата на по-изгодните сайтове.Аз ползвам непрекъснато такива за  резервация.До сега всичко е било ОК.

# 5
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Зависи къде искате да резервирате, може да се огледате в темите за Турция, ДУБАЙ и т.н.

Тези са уникални, за Гърция, конкретно, продават на Mouzenidis пакетите, но когато ги запиташ, ни вопъл, ни стон от тяхна страна Grinning, иначе добре им изглеждат офертите, ловят окото.

Музенидис нямат пакети, имат само резервационна система. И да, цените им за определени хотели са по-добри...

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 2
Бих искала да споделя, че ПЛАНЕТ ТРАВЕЛ ЦЕНТЪР е най-коректната туристическа компания, която познавам. Пътуваме често, и аз и семейството ми и съм потресена от целенасочената антиреклама, която се прави на фирмата. Познавам ги от самото им създаване, всичко е абсолютно коректно. Най-точните партньори са и на холдинга, в който работя. Всички билети, хотели, командировки са ни през тях от 1995г. досега. Ако сте попаднали в лош хотел или не е била адекватна оценката на хотела съм убедена, че ако ги бяхте информирали, щяха моментално да ви съдействат. Освен това те са доста голяма фирма вече с два офиса в София, с над 15 - 20 човека персонал няма да подходят в никакъв случай непрофесионално. Много рядко пиша нещо по форуми, но в този случай просто не се сдържах. Не се притеснявайте и ползвайте с абсолютно доверие всичко, каквото се предлага от ПЛАНЕТ ТРАВЕЛ ЦЕНТЪР - София. Точно поради техния успех има още много фирми, които копираха тяхното име или част от него, но за PLANET.BG гарантирам, че всичко ще бъде наред и всеки би останал доволен от качеството на предлаганите хотели, услуги, билети, рент а кар и круизи.

# 7
  • Мнения: 1 121
Аз съм много доволна от planet.bg. Купувам често почивки от тях.

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, съжалявам за лошия късмет, но аз също мога да потвърдя, че сме ползвали въпросната фирма няколко пъти за Гърция и все сме били доволни... Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Надявам се ,че ще бъда полезна за да няма следващи разочаровани!

За всички със стаж в туризма е ясно , че вие сте се прецакали сама.Вода , кафе и тоалетна никой не предлага , никъде не го пише и не знам вие защо сте го очаквали? До там пътуват стотици автобуси  и съм попадал и на 5 месечни и на 10 годишни - късмет и не зависи от фирмата. А за въпросния хотел има стотици и стотици отзиви и би трябвало да попрочетете и да сте наясно , че това което сте заварили е и това което се предлага за тези пари.Аз мога да ви предложа десетки хотели които за същите пари ще ви дадат много повече.Стотици ТА предлагат около 8 000  хотела , а вие избирате , кой ви е виновен , че сте избрали тази ТА и този хотел ?

# 10
  • Мнения: 797
Защитават ги хора с 1 и 2 мнение .........ThinkingThinkingThinking
Аз се замислих много !

Общи условия

Активация на акаунт