"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 75 тема

  • 27 258
  • 740
  •   2
Отговори
  • Мнения: 10 240

   

Актьори:













Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
   
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

   
Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
   
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:

 
 

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       

 
 

 
 
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           

 
 

Повече за сериала може да откриете тук:
 

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

         


         


         

         

         
Темите:

 
         
 

 
         
 

                                 
         
 

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  

# 1
  • Мнения: 4 795
Минавам да ви кажа "Здравейте!" в новата лилава тема! Разкошна както винаги!
За което - благодарности, Рина Hug! Още повече, че е в любимия ми цвят smile3521


На всички пожелавам успешен ден!

# 2
  • Мнения: 3 550
Привет и от мен в новата, пурпурна тема Hug
Ринка Hug
Благодаря на всички за споделеното, и тъй като нямам достатъчно време , пиша тук, защото ,като се прибера довечера, ще сте вече тук.
За анкетата гласувах, Мюмтаз и Хю да дадат-фира.
Чао за сега, като се прибера, и ако нямам проблем с ,нета, ще пиша.

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 16:05 от zvezdomira78

# 3
  • Мнения: 3 217
Ринка,

Аз мисля,че ще са Елван и патологът. Peace

# 4
  • Мнения: 3 550

Като гледам интаграма, май сериала е заснет,вече.
С тези палми се надявам, да са зад граница ГГ, АМА НА ДАЛИ newsm78

# 5
  • Мнения: 2 229
Ринка,букетче от елифкините теменужки Hug

Гласувах за Фатма и Нил-обосновах се в старата тема Peace

Това е мечтаният за мен SON Hug Обещавам да не мъцам само да стане-SOZ Praynig

# 6
  • Мнения: 41 851
Ринка Hug,благодаря за прекрасно оформената нова тема! Hug





Аз гласувах за патолога и Елван! Peace

# 7
  • Мнения: 10 028
Здравейте!  Hug

Благодаря за новата тема Ринка  Hug  newsm51, за превода на трея и резюмето Лили  Hug newsm51, Варна  Hug newsm51



Снимката е туитната от берберина  Joy и гуги преведе

Скрит текст:
Мы готовы для участия в финале в серии обед деньги любовь... (@ Клуб Беверли Тейлор парикмахеров в Стамбул) https://www.swarmapp.com/c/8ptvH0X5Htp 
Kara Para Aşk dizisinin final yemeğine hazırız... (@ Adem Terzi Barbers Club in Istanbul) https://www.swarmapp.com/c/8ptvH0X5Htp 

Значи са готови за последния епизод, Йомер е подстриган и приготвен за ... сватба?  newsm78

Гласувах за Мюмтаз (резерва патолога) - няма да ми е мъчно, и Ипек (резерва Мелике), може и да ми е мъчно, май ще ми е...  Cry



Приятна вечер!  Hug

# 8
  • Мнения: 4 795
Хайде, бандата, прехвърляйте се!
Камон тъдява, не сА бойте tooth tooth

п.п. Най-сетне реших и аз гласувАх
     1. патКологът
     2. Мюмтаз
макар че за ни един от двамцата няма да ми е страдално Naughty

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 21:04 от kyty

# 9
  • Мнения: 10 240

Ахмет Тансу на партито

# 10
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,дами Hug Hug Hug

Ринка,за новата тема в лилаво  newsm51 newsm51 newsm51





Благодаря на Варна и Лили за преводите свързани със сериала  newsm51 newsm51 newsm51

Гласувах фира да дадат доктора патолог и Ипек,но си знам,че сигурно няма да позная.Ипек си я нарочих,защото много се увива на комисаря,възползвайки се че Елка не е до него.Пък и черното орле ще е щастливо при Елмерите  newsm43 newsm43 newsm43

От вчера сме по-кръвожадни и от СЦ,а само колко ги критикуахме ,че те са такива.Подред,подред всички ги убихме  Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 21:24 от Keskinowa

# 11
  • Мнения: 3 550
На мен ,все пак ми е интересно, дали сериала е приключен.
Дали са свършили снимките newsm78

# 12
  • Мнения: 2 229
Звезди,за да правят прощално парти,значи са приключили.Такава е практиката Peace

# 13
  • Мнения: 2 645
Ринка, благодаря за новата темичка.

Като чета прогнозите ви за това кои ще бъдат занулирани в 50 еп. и ми става едно мило, защото повечето избират такива, за които няма да им е толкова мъчно. А то само единият трябва да е такъв. Просто не знам как така слагате някои в графата „може би“  Joy Joy Joy Joy Joy

Кити, след толкова колебаене, кой точно сложи в графата „може би“ Мюмтаз или патологът.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Бая ще ме изненадаш ако за един от двамата ще ти е може би мъчно.  Joy Joy Joy Joy Joy

Аз припомням, че гласувах за патологът. За него не ми пука. А си избрах него, защото е при чичи и не вярвам той да му прости.
В графата „може би“ сложих Мелике. Макар че ще ми е мъчно за нея повече от може би. Но нямам никакво доверие на устата ѝ, а още по-малко на Мюмтаз. От друга страна се колебая да не би да е Ипек. Тя си е баш може би за мен, заради Яъз. И нямам представа дали това е вярно.



Иначе изключих Мюмтаз по тази причина.



Тук Таяр казва, че Мюмтаз е изчезнал, а той е единственият , който за момента би искал да го убие. Щом е изчезнал, значи е жив.

Нилюфер също е жива, защото Таяр нарежда да му я намерят. Тези неща са от 51 серия.

Хюсеин е в управлението и го разпитват, а Неджо на два пъти успява да се изплъзне на хората на Таяр.

Пак повтарям, това се случва в 51 серия и всички тези хора би следвало да ги изключите от предположенията си. Нали все пак целта е да се опитаме да познаем?

# 14
  • Мнения: 7 903
Ринка, за новата тема



Офф бе, забравила съм за кого съм гласувала- не била Фатма (+ Муми -Мюмтаз), а Ипек. Остарявам, момичета  Cry

Общи условия

Активация на акаунт