НОВА ГОДИНА 2015/2016

  • 52 909
  • 234
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 156
Повечето вече са ходили на море, другите пък са го планували и скоро отиват Simple Smile
Сега нека помислим за Нова Година от по-рано, че тъкмо да имаме повече финанси и време за размисъл Simple Smile
Аз не съм била никога на НГ в чужбина. Сега умувам за Италия или някой топъл остров.
Какви са вашите идеи  и какъв бюджет планирате ?  Hug

# 1
  • Мнения: 1 156
Тъкмо малко да се разхладим с мечти за сняг и стуууууд Simple Smile Че при мен вече е 40 градуса сигурно Sad

# 2
  • Мнения: 3 271
Мислех че съм луда че вече чакам офертите за Нова година.Не знаем още на къде ще се ориентираме.Миналата изкарахме в Кушадасъ и ни хареса.

# 3
  • Мнения: 1 156
Ами аз съм уредила морето откъм финанси, ще ходя началото на август. Не съм от хората с огромна заплата и си правя сметка вече за НГ , защото ми се иска да съм в чужбина.
В Кушадъсъ къде бяхте ? Със самолет ли ? Разкажи нещо повече.

# 4
  • Мнения: 3 271
В Кушадасъ бяхме в хотел Батихан.Резервирахме с Ориент но пътувахме със собствен транспорт.Изкарахме много добре но от хотела очаквах май повече или прекалено много хубави отзиви бях чела.Новогодишната вечер не беше нищо особено.Диско водещ .малко ориенталски танци и томбола.

# 5
  • Мнения: 1 156
Ориент 99  ? Тази фирма ли ? Сега ще разгледам .

# 6
  • Мнения: 3 387
Записвам се в темата... ще ви следя за отзиви и интересни предложения, макар че аз мисля да посрещнем НГ в някой СПА хотел, във Велинград най-вероятно, поне към днешна дата така съм се настроила.

# 7
  • Мнения: 3 271
Записвам се в темата... ще ви следя за отзиви и интересни предложения, макар че аз мисля да посрещнем НГ в някой СПА хотел, във Велинград най-вероятно, поне към днешна дата така съм се настроила.
Оххх и аз имам такова желание но те пък тогава се оливат.За нашето семейство и то за 2-3дни минимум 2000лв /Акватоник/.Определено ако сме в България искам СПА

# 8
  • Мнения: 1 156
Аз или чужбина( Италия или Малта) или бг курорт със възможност за зимни спортове. Най- вероятно Добринище , че е по-евтино Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 301
Офертите в България с 2-3 нощувки са рядкост, като избичат пакети с по 5 -6 нощувки и цени съответно над  1000лв на човек..... ooooh!

# 10
  • Мнения: 807
Аз също вече се замислям за НГ, затова се записвам в темата да чета и споделям  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 156
Simple Smile Ще пускам линкове , ако намеря нещо интересно!

# 12
  • Мнения: 6 299
 smile3521Като гледам групата май сме все едни същи дето по Коледа мислим вече за морето, а през август вече за Нова Година. Луди глави или в случая слънчасали.

# 13
  • Мнения: 1 156
Ами аз съм си такава по принцип Simple Smile Ама и има по-евтини оферти Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 156
А иначе съм от новите такива Simple Smile хихи Simple Smile Аз съм и нова в сайта де , миналата година май бях регистрирана по това време, но не бях толкова активна Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт