Over the Rainbow Тема №3

  • 44 415
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 144
Карли е по-напред и от страната на камерата на тази снимка, Тай е в дъното и назад... Перспектива

Любимият ми гиф от вечерта, след последната награда всички момичета са слезли от сцената и една по една се заизнизваха към гримьорната/съблекалнята, виждаше се всичко на All access Камерите, Карли първа защото е заминала за NY веднага, Тай на токчета спринтира през целия коридор за да настигне и прегърне Карли за 4-5 секунди още в коридора.
Спринтьорката на токчета
Скрит текст:






 Heart Eyes


Малко по-ранна прегръдка... ръката на Карли  Mr. Green
Скрит текст:



Аз продължавам да се размазвам на новия клип, брилянтен е и е пълен със скрити послания, ако имам нерви и време ще му направя една разбивка. Трябва да се науча да правя и гифчета за по-ефектно
Whistling

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 10:07 от Бумър Swift-Kloss

# 511
  • Мнения: 146
Тия папараци  са ужасни.  #Crazy Направо закопаха Деми с тия неприлични въпроси за Селена и Тейлър.
Никакъв респект нямат.  #2gunfire




Пускам малко снимки на Селена с нейните добри приятелки Ашли Бенсън и Ванеса Хъджинс.
За тях отдавна се мълви,че са и на двата бряга.
Докато снимаха филма си Селена,Ванеса и Ашли бе лийкната снимка на Селена как се целува с някаква блонди дето прилича на Ашли,но така и не стана ясно тя ли е.

Скрит текст:





Тука Селена на парти доста почерпена явно  hahaha



Относно Кайлър искам да кажа,че моите момичите бяха толкова сладки онази вечер Heart Eyes Тейлър може да бие Ивет Лалова с това тичане  Joy Но както знаем любовта дава крила и прави чудеса  Heart Eyes
Аз съм на мнение,че единия персонаж в Wildest Dreams е моята Даянка,защото както в клипа така и в живота се получи,че Даяна заряза Тейлър хвана си гадже мъж...след няколко месеца се видяха на онзи концерт и Тейлър си тръгна от живота й и я напусна завинаги както стана и в края на клипа.Жирафа в клипа е Карли а лъвът е Даяна. Нейните фенове от години я наричат Lion Quinn...щото нали героинята й в Глий се казваше Quinn и я наричат по прякор лъвицата.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 12:30 от kaylor_is_love

# 512
  • Мнения: 9 144
По-сложна е интригата с клипа, не е толкова елементарно тази е жираф онази е лъв, защото най-малкото Карли е зодия Лъв. А за Тай тия неща са от значение.

Но след като изгледах N пъти вече си промених мнението, че песента не е само за Карли, а е и за двете, Д и К.
Допълнителен анализ на текста довечера.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 12:29 от Бумър Swift-Kloss

# 513
  • Мнения: 3 096
Скрит текст:
Тия папараци  са ужасни.  #Crazy Направо закопаха Деми с тия неприлични въпроси за Селена и Тейлър.
Никакъв респект нямат.  #2gunfire




Пускам малко снимки на Селена с нейните добри приятелки Ашли Бенсън и Ванеса Хъджинс.
За тях отдавна се мълви,че са и на двата бряга.
Докато снимаха филма си Селена,Ванеса и Ашли бе лийкната снимка на Селена как се целува с някаква блонди дето прилича на Ашли,но така и не стана ясно тя ли е.

Скрит текст:





Тука Селена на парти доста почерпена явно  hahaha



Относно Кайлър искам да кажа,че моите момичите бяха толкова сладки онази вечер Heart Eyes Тейлър може да бие Ивет Лалова с това тичане  Joy Но както знаем любовта дава крила и прави чудеса  Heart Eyes
Аз съм на мнение,че единия персонаж в Wildest Dreams е моята Даянка,защото както в клипа така и в живота се получи,че Даяна заряза Тейлър хвана си гадже мъж...след няколко месеца се видяха на онзи концерт и Тейлър си тръгна от живота й и я напусна завинаги както стана и в края на клипа.
Жирафа в клипа е Карли а лъвът е Даяна.
Скрит текст:
Нейните фенове от години я наричат Lion Quinn...щото нали героинята й в Глий се казваше Quinn и я наричат по прякор лъвицата.


Ох, не се засягай, но това е толкова сладко!  Laughing Laughing Laughing  bouquet

Бумър, очаквам с нетърпение анализа. Влюбена съм в песента и клипа.  Heart Eyes

# 514
  • Мнения: 1 427
Аууу, Майли е просто потресаваща  smile3544 smile3544 smile3544  аз ако бях на нейно място щях да си седя на задника и да не се излагам (да не говорим, че заради тъпотиите си изтърва Хемсуърт  Heart Eyes )

А клипът на Тай е прекрасен  Heart Eyes а мъжете пък как по мой вкус ги избира  Mr. Green Бумър ще чакам с нетърпение анализа Simple Smile

Относно Селена-в крайна сметка тя имала ли връзка с Бийбър или всичко е било пак параван, а той си пада по мъже?

# 515
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бумър много лесно се правят гифчета, ето този сайт съм ползвала
http://makeagif.com/youtube-to-gif
Слагаш линк към видеото, той го зарежда и ти го показва, ти си избираш от коя секунда да започва и колко секунди да е, запазваш и готово.
Скрит текст:
ОМГ Хозиър ще има концерт тук след няколко месеца!!!!!!!!!!!!

# 516
  • Мнения: 9 144
(да не говорим, че заради тъпотиите си изтърва Хемсуърт  Heart Eyes )
...
Относно Селена-в крайна сметка тя имала ли връзка с Бийбър или всичко е било пак параван, а той си пада по мъже?

С Лиъм колкото нещата са били истински отначало, толкова след това си е било изцяло ПР връзка, клюкарските блогове бяха пълни как тя си купонясва както с Кара, така със стриптизьорки  Crazy

Селена съвсем сериозно си е ходила с малкия кретен, даже заради него миналата година на 2 пъти и в клиники е влизала... Тук е момента да похваля както Тайчето, така и не особено известните приятелки на Селена, които наистина много са и помогнали да го преодолее, онази вечер докато той се гърчеше на сцената Селена или си гледаше телефона или се хихикаха с Тейлър.

Благодаря МГМ, ще се пробвам  Peace

Скрит текст:
Отивай и не се колебай, аз още не мога да си простя, че не отидох на концерта на Тай в Хайд Парк

# 517
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не се колебая, само дано д а успея да си купя билет. Simple Smile

# 518
  • Мнения: 146
Аз също не мога да си простя,че не ходих да гледам Тейлър в Хайд Парк. Там беше и Карли щеше да е с един куршум два заека,но здраве да е.  Cry
Не знам дали знаете,но Тейлър и Селена бяха скарани за известен период от време точно заради Бийбър. Тейлър го мрази това лекенце и беше казала на Селена да избира или нея или него и тя избрала него та месеци не си говориха докато той не й разби сърцето и тя изтърча да реве на рамото на Суифти.
Пускам една много готина сесия на Ди  Heart Eyes



Другите снимки са под скрития текст

Скрит текст:

# 519
  • Мнения: 9 144
Време за анализи Wildest Dreams №2 Flutter
Новата ми хрумка, след като изгледах клипа е, че освен, че е сравнение между КК и ДА, песента символизира и независимостта на Тай.

Скрит текст:
SHe said, "Let's get out of this town,
Drive out of the city, away from the crowds."

Явно с Карли са пътували и преди Big Sur  newsm41

I thought heaven can't help me now.
Nothing lasts forever, but this is gonna take me down Пред публика и след съответната подготовка Тай се контролира по-добре, но може би насаме не е същата картинка, вече имаме два-три случая, които показват, че К. е по-уравновесена от двете (Kissgate, пък и случката с Минаж)
Вече смятам, че тези редове са директно за Диана, Тай е била доста наранена след раздялата. Наставяйки текста върху клипа Скот Истууд представлява Диана  Peace Скот е със сценарий, Диана е актриса
Скрит текст:
За сравнение в Style, песента за Карли love interest на Тейлър беше модел с очи в два различни цвята. За Карли все още има спор какъв цвят са и очите


SHe's so tall and handsome as hell Ясно кой е висок и красив като грях, Диана си е запъртък, Хари също не е баскетболист, за разлика от КК  Wink

SHe's so bad but She does it so well Тук има няколко варианта, единият е сексуален, но не мисля, че е толкова елементарно, според мен визира свалката им, на практика Карли я е свалила пред очите на бившата си Тони (бивша и на ДиКаприо настояща на МРод) на партито след VSFS'13
Отново промяна Диана е лошото момиче, което манипулира околните.

В следващите кадри имаме директно сравнение, първо Скот, после жираф в далечината
Тай определено има чувство за хумор  Laughing



I can see the end as it begins Споменах вече за скептицизма на Тейлър в началото
Промяна и това е за Диана, ходенето по мъките при раздялата

My one condition is
Say you'll remember me standing in a nice dress,
Staring at the sunset, babe
Мнооого кинематографично описание, спомен отпреди някое кино-парти?
Има логика да отиде на кинопарти с Диана, не с Карли


Red lips and rosy cheeks устните на Тай и страните на Карли, която се изчервява най-редовно?
Say you'll see me again
Even if it's just in your wildest dreams, oh, ah, wildest dreams, oh, ah.

Тук прехода в клипа е прекрасен, от Диана към Карли. Животните които символизират Карли - жираф, слон и лъв


I said, "No one has to know what we do,"
Любимият ми ред от песента право в 10-ката



His Her hands are in my hair, his Her clothes are in my room след като си е купила мезонета в NY Тай сама показва на журналиста от Роулинг Стоун "стаята на Карли" в него, нищо че Карли живее на 15 минути пеш
Тай има широко сърце и големи къщи  Joy

And his voice is a familiar sound, Пеенето на Диана?!

Nothing lasts forever Диана си е тръгнала


but this is getting good now

Тук съмненията преминават в увереност направо имаме хепиенд  Whistling
Този ред комбиниран с видеото е брутален, Тай направо казва "Супер, че се отървах"


He's so tall and handsome as hell
He's so bad but he does it so well
And when we've had our very last kiss
My last request is

Say you'll remember me standing in a nice dress,
Staring at the sunset, babe
Red lips and rosy cheeks
Say you'll see me again
Even if it's just in your wildest dreams, oh, ah, wildest dreams, oh, ah.

Във видеото имаме романтични моменти със Скот, радост за очите на неопетнените  Mr. Green


След което рязък преход и на сексуалните реплики Тай е със заместителите на Карли
Много ми харесва, че освен жираф и лъв е вмъкнала и лешояди (мнооого дебел намек за папараците)  Heart Eyes

You see me in hindsight
Tangled up with you all night отново описание на секс между жени
Burning it down



Someday when you leave me чудя се защо е била толкова сигурна, че Карли ще я зареже, явно пак ехо от Диана, това момиче и е лазело яко по нервите, или пък просто Карли е била наистина player и Тай с нейните скромни 3-4 бройки се е чувствала доста захлупена  Twisted Evil
Ех тази Диана, и след клипа се убеждавам Тайчето, колко е била heartbroken

I bet these memories
Follow you around
Тук ми хареса че
Тук има много интересно наслагване и прескачане от Тейлър със Скот, към Тейлър на кон отиваща към дивите животни символизиращи Карли


В нито един момент не видях Скот да е в един кадър с дивите животни символизиращи Карли, само със зебра.  Thinking  Wink



Втората част на клипа е... интригуваща.

Тейлър в 2 момента по 5 секунди ни обяснява какво се е скапало във връзката и с Диана.
1. Диана и е изневерила, почти сигурно с жена, ако беше с мъж щеше да е различен сценария


2. Диана я е искала обратно, но Тай е казала не.


Тай е останала сама, с разбито сърце, но живота (колата) върви напред, към неонов надпис 1989.  Heart Eyes


пп За гифчетата ползвах https://imgflip.com/gifgenerator другия линк не ме хареса

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 02:37 от Бумър Swift-Kloss

# 520
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Пропуснала съм цяла една тема, но лятото така... Sunglasses Party Party Записвам се. Вече ще имам време да следя.

# 521
  • Мнения: 9 144
Съвсем пресен, пресен трейлър на Danish girl
Очаквам Еди да е по-зле от Джаред Лето и от себе си като Хокинг,
току виж получи и още някоя друга незаслужена статуетка като миналата година


Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 09:07 от Бумър Swift-Kloss

# 522
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
В такава роля най-много се кефя на Гаел Гарсия Бернал в "Лошо възпитание". Simple Smile

# 523
  • Мнения: 146
Страхотен анализ на песента! Peace
Искам да вметна,че целия сюжет с Африка е за Даяна. Тя безброй пъти е казвала,че като остарее иска да се премести да живее в Африка,защото  обожава слоновете и иска да си осинови такъв. Тя колекционира слончета и даже първия е късометражен 10 минутен филм,който е заснела самостоятелно като режисьорка се казва Fuchsia Elephants.
Има вариянт наистина да ги е разделила жена и това да е Ашли Авигнон модната дизайнерка.
Тая русата  веднага се метна на врата на Даяна след като с Тейлър се разделиха.
А тази се пишеше за голяма приятелка на Тейлър. Даже в клипа на 22 участва.
Песента пасва идеално и за Карли и за Даяна.
Вярно,че Даяна не е 1.90 см ,но не е толкова дребна. Тя е почти 1.70 висока.
Но ясно е ,че He is so tall става дума за Карли.-



Ето снимки на възможната виновница за тяхната раздяла

Скрит текст:


# 524
  • Мнения: 9 144
НЕ мисля, че Ашли ги е разделила, тя е била приятелка и на Тай, има доста снимки и само с Тай. Като цяло има едни такива хорица дето се отъркват по селебрититата и светят с отразена светлина. Това че след това е утешавала Диана е просто част от сделката.
В крайна сметка Тай е имала rebound уикенд с Кей Стю  Heart Eyes Flutter Laughing

Общи условия

Активация на акаунт