Over the Rainbow Тема №3

  • 44 409
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 618
Аз самата се чудя защо изобщо списанието публикува това, както и ми направи впечатление, че част от въпросите бяха хетеронормативни.

Защото явно са им обещали нещо за след това, обикновено такава е играта.

Добре, де, Бум, ама това поражда нови въпроси.
Първо, значи СО наближава, за да сключват такива сделки.
Второ - кой обещава - 1DHQ, новият тим, Саймън, самите Лари?


Обширен профил за Карли в Sunday Times Style.
2 неща се набиват - отново въпросите за Тай и
дори не унисекс, а направо облеклото от мъжките колекции,
пълен антипод на Ларитата  Mr. Green 
Верно, антипод са - Хари купува и носи от женските колекции /предимно YSL/. Mr. Green

# 646
  • Мнения: 9 144
Добре, де, Бум, ама това поражда нови въпроси.
Първо, значи СО наближава, за да сключват такива сделки.
Второ - кой обещава - 1DHQ, новият тим, Саймън, самите Лари?

ЗА първото ясно, иначе няма да размятат знамето все по-често.

За второто не знам, нямам всички отговори,
виж по-нагоре постовете ми за Лимона,
твърде много интереси и все противоречиви  Thinking

Новото момиче на музикалния хоризонт, открито би-
Изгрява в момента, открито заявява неприязънта си към Майли и Тай, но признава, че Тай я е вдъхновила да се занимава с музика

# 647
  • Мнения: 5 618
То не е и само знамето - вчера Хари е дръпнал една реч Love is Love (http://riverforasoulreason.tumblr.com/post/128986189419/scattere … yneandlarrietales), а на M&G е попитал едно момиче дали е с гаджето си (boyfriend), тя е отговорила, че е лесбийка и Луи му е казал, че не може просто да предполага такива неща.

твърде много интереси и все противоречиви  Thinking
Да. Хич няма да се учудя ако плана си е на самите Лари. Хари е слидерин, а и Луи е стратег. Явно ще влачат и бейби гейт още известно време, съдейки по изказванията на Лиъм.
Другата хипотеза е, че Саймън иска да разруши групата, защото договорът им с него изтича и явно няма да се поднови. Има някои знаци в тази насока.
Изобщо, все мислех, че 2015 ще е годината, но играта става все по-груба.
ПП - Следя за Тай и Лимона. Интересно ми е дали ще изкарат до края на турнето на Тай. newsm78
  

# 648
  • Мнения: 9 144
ПП - Следя за Тай и Лимона. Интересно ми е дали ще изкарат до края на турнето на Тай. newsm78

И аз това се чудя, още повече, че вече взаимната им нетърпимост е минала всякакви разумни граници, съдейки по демонстративното ходене в салона за масажи.
B началото на месеца имаха прозорец и двамата, и имаше възможност за ПР-активности и фотооп, но вместо това Тай мина в нелегалност за 4 дни,
Скрит текст:
вероятно е била в NY, защото Карли почна колеж, при положение, че по-предната седмица пък Карли беше в нелегалност по време на концертите на Тай в LA, уж на почивка с Джош из Големия Каньон, но реално скатана в къщата на Тай в LA, далеч от очите на папараците преди VMA. Това са две поредни седмици заедно. Не си го бяха позволявали от месеци.

За Джош и договора си към него КК е отделила време миналия уикенд, когато заедно с цялата им гейска тайфа и Даша Жукова на Абрамович, са били на Burning Man

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 09:01 от Бумър Swift-Kloss

# 649
  • Мнения: 9 144
Нощес на мъжкия финал на ЮС Оупън, Лео освен с актуалната си блондинка,
както винаги е бил в компанията на вечното присъствие Лукас Хаас (с шапката)
Скрит текст:





Там е бил и Гевин
Скрит текст:

Както и Брадли без Ирина (въпреки че и тя е в NY за седмицата на модата)
Скрит текст:



Злобарска статия за Амал, все едно от Марс е паднала като се оженила за Клуни
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3233231/SEBASTIAN-SHAKES … hanks-George.html

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 16:34 от Бумър Swift-Kloss

# 650
  • Мнения: 3 096
newsm03
Гледах ги, но забравих да ги кача.  :blush:

Елън си е съвсем наясно с Тайчето, но е врЪхта на деликатността, при това открай време.  :mrgreen:
Забавно е да се гледа как Тай винаги е леко стегната около нея, затова Елън не може да се сдържа да я пързаля не-пре-къс-на-то
Обичам гостуванията на Тейлър при Елън, която е забележителна жена.  

Това знаеш ли го? :))



И музикален поздрав :D

п.п. Постът за предопределеността ми напълни душицата. *букет цветенца*

# 651
  • София
  • Мнения: 27 178
Нощес на мъжкия финал на ЮС Оупън, Лео освен с актуалната си блондинка,
както винаги е бил в компанията на вечното присъствие Лукас Хаас (с шапката)

Ха, а това пред Лео до Лукас не е ли Ейдриън Броуди?  newsm78

# 652
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Същият. И Хю Джакман с жена си е бил, ама те не са за тая тема. Laughing Ей, т'ва е, с един билет за финала на ЮС опън и сума ти народ ще видиш на живо, яко. Simple Smile

# 653
  • Мнения: 9 144
Пренасям разговора от Компроматната по случая с Харди,
за да изразя новопридобитото си презрение към господина.

Най-малкото което мога да кажа за поведението му е, че беше невъзпитано и грубиянско.
Първо подмени въпроса, а след това се възползва максимално и с изключителна наглост от смущението на питащия, което за мен всъщност е показателно за това или колко е неуверен в себе си или колко сериозно са го строили ПРите да не коментира въпроса и да реже от корен.

За който не е гледал тук https://youtu.be/iDxovNO8RN0?t=1692

За сравнение друг пример - Ана Пакуин, обяснява на Лари Кинг, който се държи като малоумен, що е то бисексуалност, напълно открито и свободно.
https://youtu.be/6Fl7qhsTzck?t=661

# 654
  • Мнения: 5 618
Хм, и на мен ми се стори леко странно поведението му, прекалено рязък беше.

Не знам дали е за темата, но предвид Зиъм нишката ще си позволя да го пусна, най-новият блайнд за него е, че е с биполярно разстройство - http://blindgossip.com/?p=73729. Според мен е спекулация, но размишлявам дали е за да срине имиджа му (Модест, SyCo), или е трик на новата му агенция (той наскоро подписа с RCA), за да повишат интереса към него в Щатите, или пък просто замазват наркоманските му изцепки. След бейби гейт нищо не може да ме учуди вече в тази игра. Tired

# 655
  • Мнения: 3 096
Пренасям разговора от Компроматната по случая с Харди,
за да изразя новопридобитото си презрение към господина.

Най-малкото което мога да кажа за поведението му е, че беше невъзпитано и грубиянско.
Първо подмени въпроса, а след това се възползва максимално и с изключителна наглост от смущението на питащия, което за мен всъщност е показателно за това или колко е неуверен в себе си или колко сериозно са го строили ПРите да не коментира въпроса и да реже от корен.

За който не е гледал тук https://youtu.be/iDxovNO8RN0?t=1692

За сравнение друг пример - Ана Пакуин, обяснява на Лари Кинг, който се държи като малоумен, що е то бисексуалност, напълно открито и свободно.
https://youtu.be/6Fl7qhsTzck?t=661
Joy Какво селско парче!
"колко е неуверен в себе си" - първо помислих, че тук го стяга чепикът, но и второто сигурно е точно толкова вярно.
Не слушай за какво ти говорят, слушай за какво не могат да говорят.  bowuu

# 656
  • Мнения: 5 618
Не слушай за какво ти говорят, слушай за какво не могат да говорят.  bowuu
И това абсолютно обобщава цялата ни тема. Laughing

# 657
  • Мнения: 9 144
Не слушай за какво ти говорят, слушай за какво не могат да говорят.  bowuu

Перфектно синтезирано, както винаги  Hug

# 658
  • Мнения: 3 096
Благодаря, благодаря.  bowuu

Госпожо Суифт-Клос, щом Ви харесва, предлагам да го добавите в първия пост на следващата тема.  Twisted Evil

# 659
  • Мнения: 5 618
То си става направо и за заглавие на темата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт