КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по БТВ - ТЕМА 3

  • 47 066
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 735

Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт








Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма








В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...


Превод: LiLisy




Чаатай Улусой и Серенай Саръкая


Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук
Скрит текст:
Дефне Каялар - Седеф, Мирай Данер - Берен, Али Аксоз - Кенан, Сибел Ташчиоглу - Невин, Метин Акдюлгер - Оркун,  Харе Сюрел - Лейля, Дженк Кангьоз - Хасан, Кюрсат Алниачик - Надир, Серхат Парил - Гирай
Аслъ Орачан - Дениз, Пинар Тунчели - Айше, Мерич Арал - Хале, Батухан Екси - Дорук, Езги Созуер - Еда, Еджем Акбин - Туче, Батухан Бегимгил - Бурак,  Баръш Алпайкут - Узай, Айбюке Пусат - Елиф







Епизоди с превод

escape-bg.net 

mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)






Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива







Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон







Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част   3 част
































Hug Hug Hug Добре дошли в ятото на Medcezir  Hug Hug Hug




# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 244
Някой знае ли от къде мога да изтегля епизода, който се излъчи днес по БТВ ?

Благодаря предварително.

П.П. Сериалчето ми е доста интересно, тъй като оригиналния филм ми е любим.

# 3
  • Мнения: 14 830
Благодаря за темата

# 4
  • Мнения: 3 118
Мерси за новата темичка!   bouquet


Ча го чакаме и режисьор да стане като гледам.  Grinning

# 5
  • Мнения: 212
Благодаря за новата тема!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 122
Привет!

Честита нова тема.
Ива, благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да рапортувам, че напредвам и вече съм на 70 серия от втори сезон.
Чок,чок,чок хубав сериал. Големи сладури  са Чаатай и Серенай.
Мерт и Ейлюл ме забавляват тотално.
Суде съм я признала по интриганство и начин на оплитане на хората в негативи. Ужасна жена, та чак й "ръкопляскам" за великите мръсотии, които сътвори.
Оркунчо е черен гений. Не спря да измисля начини да разделя Ямира и даде цялата си енергия в тази посока.

Много ярки образи са всичките. Голям кеф е да ги гледам.
Браво и на сценаристките и режисьора.

Хайде, стига съм писала, че ставам досадна, но какво да правя като ми е кеф да хвалебствам сериала. Омитам се..... Чао 

# 7
  • Мнения: 284
Привет!

Честита нова тема.
Ива, благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да рапортувам, че напредвам и вече съм на 70 серия от втори сезон.
Чок,чок,чок хубав сериал. Големи сладури  са Чаатай и Серенай.
Мерт и Ейлюл ме забавляват тотално.
Суде съм я признала по интриганство и начин на оплитане на хората в негативи. Ужасна жена, та чак й "ръкопляскам" за великите мръсотии, които сътвори.
Оркунчо е черен гений. Не спря да измисля начини да разделя Ямира и даде цялата си енергия в тази посока.

Много ярки образи са всичките. Голям кеф е да ги гледам.
Браво и на сценаристките и режисьора.

Хайде, стига съм писала, че ставам досадна, но какво да правя като ми е кеф да хвалебствам сериала. Омитам се..... Чао 
Hug Hug Hug
Браво на теб,счупи всички рекорди по експресно гледане. Joy Joy Много си сладка,не си досадна. 
Отбивай се по-често в темата,  коментари,писани позитивно и с кеф създават настроение...

Иве,благодаря за новата къщурка!  bouquet Мнооого е хубава. Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 11 116
Благодарности за темичката, че я има!   bouquet 
Инфото на първа страничка е страхотно!    bouquet

Загледах сериала от любопитство покрай рекламата за излъчването му БТВ.
Бавно и с голямо удоволствие изгледах всички серии! Зареждаха ме играта,
музиката, най-вече младостта, която прелива от монитора!
Браво на режисьора, оператора, стилистите!
Случките от сценария са понякога банални, но пък ги има в живота, има ги до една!
Дори това, което се случва точно на определено място и си казваш, ееее, точно пък тя или той минаха сега оттам, ами и това го има. Нали точно в тези ситуации казваме съдба или случайност?!

За актьорите, с изключение на Баръш и Мине Т., не бях се срещала с никой от останалите на екрана.
За Чаатай - наслада за душата - харесва ми точно такъв - с физиката си, с визията си, с излъчването, което пръска семпло, но незабравимо. Серенай е много различна от останалите актриси, които съм гледала. Но определено ми харесва. Добър тандем се е получил. Любовта им е убедителна, браво справили са се на макс. Мерто ми е много, много ценен като герой. Изобщо всички са толкова различни, цветни, свежи. Дори и господин АШК допринася толкова много за цялостното действие и колорит на сериала. За музиката - съм без думи. Не само тази на Тойгар, тя е красива и ми въздейства невероятно, но и песните, които изпълняват Яман и Мира, както и останалите на Сезен А. и така нат. - искаше ми се да затанцувам с тях и да попътувам на момента. Толкова са млади и толкова хубави! Пожелавам много нови успехи на всички актьори от сериала! Спирам! Hug

Последна редакция: пт, 24 юли 2015, 16:53 от Mydream

# 9
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Ивееее Hug Heart Eyes Heart Eyes, чок мерси    bouquet  bouquet  bouquet



# 10
  • Мнения: 20 795
Иве   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Благодарности за темичката, че я има!     bouquet
Инфото на първа страничка е страхотно!    bouquet

Загледах сериала от любопитство покрай рекламата за излъчването му БТВ.
Бавно и с голямо удоволствие изгледах всички серии! Зареждаха ме играта,
музиката, най-вече младостта, която прелива от монитора!
Браво на режисьора, оператора, стилистите!
Случките от сценария са понякога банални, но пък ги има в живота, има ги до една!
Дори това, което се случва точно на определено място и си казваш, ееее, точно пък тя или той минаха сега оттам, ами и това го има. Нали точно в тези ситуации казваме съдба или случайност?!

За актьорите, с изключение на Баръш и Мине Т., не бях се срещала с никой от останалите на екрана.
За Чаатай - наслада за душата - харесва ми точно такъв - с физиката си, с визията си, с излъчването, което пръска семпло, но незабравимо. Серенай е много различна от останалите актриси, които съм гледала. Но определено ми харесва. Добър тандем се е получил. Любовта им е убедителна, браво справили са се на макс. Мерто ми е много, много ценен като герой. Изобщо всички са толкова различни, цветни, свежи. Дори и господин АШК допринася толкова много за цялостното действие и колорит на сериала. За музиката - съм без думи. Не само тази на Тойгар, тя е красива и ми въздейства невероятно, но и песните, които изпълняват Яман и Мира, както и останалите на Сезен А. и така нат. - искаше ми се да затанцувам с тях и да попътувам на момента. Толкова са млади и толкова хубави! Пожелавам много нови успехи на всички актьори от сериала! Спирам! Hug


Mydream (страхотен ник) welcome и пиши по-често  Hug Мога ли да те запитам за мение относно

Скрит текст:
Лейля Лидия... Нали ще играе с Чачо в новия му филм Delibal Peace

# 12
  • Мнения: 20 795
Привет!

Честита нова тема.
Ива, благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз да рапортувам, че напредвам и вече съм на 70 серия от втори сезон.
Чок,чок,чок хубав сериал. Големи сладури  са Чаатай и Серенай.
Мерт и Ейлюл ме забавляват тотално.
Суде съм я признала по интриганство и начин на оплитане на хората в негативи. Ужасна жена, та чак й "ръкопляскам" за великите мръсотии, които сътвори.
Оркунчо е черен гений. Не спря да измисля начини да разделя Ямира и даде цялата си енергия в тази посока.

Много ярки образи са всичките. Голям кеф е да ги гледам.
Браво и на сценаристките и режисьора.

Хайде, стига съм писала, че ставам досадна, но какво да правя като ми е кеф да хвалебствам сериала. Омитам се..... Чао 
Присъединявам се и аз към Клюкарчето - не си досадна, много е приятно да се чете  newsm47 newsm47 Hug Hug

# 13
  • Мнения: 20 795
Благодарности за темичката, че я има!   bouquet 
Инфото на първа страничка е страхотно!    bouquet

Загледах сериала от любопитство покрай рекламата за излъчването му БТВ.
Бавно и с голямо удоволствие изгледах всички серии! Зареждаха ме играта,
музиката, най-вече младостта, която прелива от монитора!
Браво на режисьора, оператора, стилистите!
Случките от сценария са понякога банални, но пък ги има в живота, има ги до една!
Дори това, което се случва точно на определено място и си казваш, ееее, точно пък тя или той минаха сега оттам, ами и това го има. Нали точно в тези ситуации казваме съдба или случайност?!

За актьорите, с изключение на Баръш и Мине Т., не бях се срещала с никой от останалите на екрана.
За Чаатай - наслада за душата - харесва ми точно такъв - с физиката си, с визията си, с излъчването, което пръска семпло, но незабравимо. Серенай е много различна от останалите актриси, които съм гледала. Но определено ми харесва. Добър тандем се е получил. Любовта им е убедителна, браво справили са се на макс. Мерто ми е много, много ценен като герой. Изобщо всички са толкова различни, цветни, свежи. Дори и господин АШК допринася толкова много за цялостното действие и колорит на сериала. За музиката - съм без думи. Не само тази на Тойгар, тя е красива и ми въздейства невероятно, но и песните, които изпълняват Яман и Мира, както и останалите на Сезен А. и така нат. - искаше ми се да затанцувам с тях и да попътувам на момента. Толкова са млади и толкова хубави! Пожелавам много нови успехи на всички актьори от сериала! Спирам! Hug
newsm10 newsm10
Не спирай  newsm47 newsm47 Hug Hug

# 14
  • Мнения: 20 795

Последна редакция: пт, 24 юли 2015, 18:29 от Venetat

Общи условия

Активация на акаунт