козметиката на ТАЛОДЕРМА - 2

  • 81 129
  • 538
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 811
аз съм чела за такъв лосион,за премахване на врастнали косми ,но не съм ползвала.Tend Skin се казва,имам мейл на производителя,Веси ако иска6 ще ти го пратя на лични-да ги питаш за състава му

# 121
  • Мнения: 1 254
аз съм чела за такъв лосион,за премахване на врастнали косми ,но не съм ползвала.Tend Skin се казва,имам мейл на производителя,Веси ако иска6 ще ти го пратя на лични-да ги питаш за състава му

да. бих могла да намеря нещо и в интернет. пусни ми на лични това, което можеш да намериш и може да се окаже, че ще ощастливим някого  Peace
Пък дай Боже!

# 122
  • Мнения: 928
По статистика над 50% от жените имат този проблем. Много хора ще ощастливите   bouquet

# 123
  • Мнения: X
Има крем против враснали косми казва се Керапил и е на фирма Лед продава се в по-заредените аптеки

# 124
  • Мнения: 811
искам на всеослушание да изкажа благодарности за компетентната и бърза помощ на веси!!! Hug newsm51 Heart Eyes
ако се добера до варна тази година ще  beer

# 125
  • Мнения: 600
веси, къде ми е най-близкия магазин лечител(рум-а на черни връх)? от изброените до тук нищо не е в този район...

благодаря!

# 126
  • Мнения: 1 254
веси, къде ми е най-близкия магазин лечител(рум-а на черни връх)? от изброените до тук нищо не е в този район...

благодаря!

 newsm78 ти какво ме питаш? - кой магазин на Лечител ти е най-близо, или къде има магазини на Лечител, понеже другите изброени не са ти наблизо?
Ще публикувам наново адресите на Лечител (в София), за всеки случай:  Peace
1. ул. Граф Игнатиев № 19, тел. 981-57-51
2. бул. Прага № 6 (Петте кьошета), тел. 951-68-87
3. бул. Патриарх Евтимий № 23, тел. 981-42-83
4. ул. Искър № 43, тел. 983-17-53
5. бул. Витоша № 69 (вход откъм бул. П. Евтимий)
6. Централни хали (партер) - 2 щанда
7. ул. Кракра № 4, тел. 846-80-17
8. ул. Владайска № 8, тел. 986-64-49

 Peace дано ти е била нужна тази информация.

# 127
  • Мнения: 485
Има крем против враснали косми казва се Керапил и е на фирма Лед продава се в по-заредените аптеки

Да, и аз съм чувала за същия крем, даже някъде тук съм чела темичката, но незнам отзиви за него

# 128
  • Мнения: 1 254
Има крем против враснали косми казва се Керапил и е на фирма Лед продава се в по-заредените аптеки

Да, и аз съм чувала за същия крем, даже някъде тук съм чела темичката, но незнам отзиви за него

А аз се поразрових из интеренет за информация за 1вия лосион, който се спомена - Tend Skin - единствената му активна съставка се оказа Acetylsalicylic acid - т.е. Аспирииииин Wink
Киселината е много близка по действие с АНА киселините. Използва се (Салициловата киселина) в козметика за третиране на акне, някои пасти и води за зъби. Действа кератолитично (излюващо), дезинфекционно и противовъзпалително. Четох, че се използва при третирането на Keratosis pilaris. Това кожно заболяване има няколко форми, но едната се изразява именно в хиперкератинизация, акумулирана около космените фоликули, което довежда точно до темата на настоящата дискусия Wink
Е,  Hug, имам алтернатива на скъпия Tend skin лосион и не по-малко скъпия Kerapil.  Peace
Интересуващи се?  Mr. Green

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 10:28 от Vesi - Thalloderma

# 129
  • Мнения: 600
мерси за адресите, явно няма в нашия район,  ама ще правя преходи с количката:)Simple Smile

по въпроса за лосиона - какви са алтернативите? аз не се показвам с пола заради тези врастнали косми. даже се чудя защо да се скубя, като и в двата случая не се показвам:)Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 254
мерси за адресите, явно няма в нашия район,  ама ще правя преходи с количката:)Simple Smile

по въпроса за лосиона - какви са алтернативите? аз не се показвам с пола заради тези врастнали косми. даже се чудя защо да се скубя, като и в двата случая не се показвам:)Simple Smile

Ами доколкото знам, има един ексфолииращ тоник на Биотрейд (с АНА е мисля) - ще се заинтересувам и ще го комбинираме с нещо (май ще е с нашата маска). Но ми дайте малко време да скалъпим начина и честотата на третиране, че да си е както трябва Wink
 Peace
Утре може би ще пусна нещо по въпроса.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 870
имам един въпрос.Кожата ми е смесена-какъв крем да използвам за областа около очите.Най вече за премахване на бръчките около тях.Във момена използвам на Гарние червената серия но нещо няма ефект.Предложете ми нещо на ТАЛОДЕРМА!!!  bouquet

# 132
  • Мнения: 93
Веси, имам въпрос: само фирмата, в която работиш, ли произвежда крем за лице Талодерма? Имам предвид "Талодерма Краставица", който е на Биофреш Пловдив. Наистина ли е на пловдивската фирма?

# 133
  • Мнения: 1 254
Веси, имам въпрос: само фирмата, в която работиш, ли произвежда крем за лице Талодерма? Имам предвид "Талодерма Краставица", който е на Биофреш Пловдив. Наистина ли е на пловдивската фирма?

 newsm09     #Crazy

 Shocked Как така?
Талодерма (Thalloderma - с листенцето) е запазена марка на Талодерма ООД, с регистрация в патентно ведомство! Също както и сериите ПРОТЕКТА/PROTECTA. Талодерма се произвеждат само във Фармацевтични Лаборатории Талодерма - Варна, Западна промишлена зона. Всичко останало не би  могло да е продукт на Талодерма.
Освен това, Талодерма няма такъв продукт. Погледнах сайт-а на Биофреш и там действително видях само крем за лице с краставица. Ти него ли имаш предвид? Понеже от снимките в сайт-а няма как да се види етикета. Моля, ако на етикета наистина пише "Талодерма -Краставица", опиши ми по-подробно продукта и кой е посочен като производител! (а може пък да е малко недоразумение  Rolling Eyes)

Благодаря ти!   bouquet
Ще очаквам да се включиш отново.

# 134
  • Мнения: 1 254
имам един въпрос.Кожата ми е смесена-какъв крем да използвам за областа около очите.Най вече за премахване на бръчките около тях.Във момена използвам на Гарние червената серия но нещо няма ефект.Предложете ми нещо на ТАЛОДЕРМА!!!  bouquet

Използваш Garnier Ultra Lift за околоочен контур, така ли?
Моля, пиши ми на лични, със състава на крема - имам 3 варианта за теб, но предпочитам първо да разбера от какво не си получила резултат  Peace
Знаеш как да ме намериш Wink

Общи условия

Активация на акаунт