http://vratisofia.com - некачествени врати и лошо обслужване!

  • 2 816
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Реших да се оплача тук от въпросната фирма (Би Пи Трейдър ЕООД), за да няма и други излъгани като мен в бъдеще.
Преди няколко дни си поръчах врата от въпросната фирма - на място в магазина на бул.Христо Ботев 118. Платих си предварително цялата сума и доставката и дотук всичко ОК. Доставката беше бърза, в това отношение забележки нямам. Не се възползвах от услугата за монтаж, понеже си имам познат специалист и реших да повикам него. Днес човекът дойде и като отвори пакетите с касата се оказа, че тя е ужасно изкривена.
Звъннах в магазина, за да попитам за рекламация...От там обаче ми отговориха, че няма да ми я сменят, защото такива си ги предлагали - криви  Shocked Миналата година сменихме вратите в цялата къща - от друга фирма - такова нещо не е имало. След като попитах, защо не са ми казали, че ги продават дефектни, когато я поръчвах, служителя стана агресивен и каза, че вината си е моя и аз съм си я изкривила за трите дни от доставката. И освен това какво съм очаквала от китайска врата?!  #2gunfire
Поисках да говоря с управителя. Оказа се мисия невъзможна. Нямат никакви телефони на сайта, освен на тези в магазина. Като се разрових из Интернет стана още по-забавно - оказа се, че въпросната фирма има няколко сайта и на всеки сайт има обявени различни телефони. Еднакъв е само адресът на магазина бул.Христо Ботев 118.
На самия сайт никъде няма възможност човек да напише мнение за продуктите, а на всички посочени телефони отговаря въпросният продавач.
И накрая взеха да ми обясняват, че ако те дойдат да ми монтират вратата и им платя, щели да монтират касата права. Ако не бях викнала мой познат да я монтира, щяха да я монтират така, а след време като има проблеми да си се оправям!

# 1
  • Мнения: X
Онлайн поръчка - връщаш в рамките на 7 дни, без да даваш обяснения. Едновременно пускаш сигнал до КЗП с подробни снимки и всички документи, които са ти налични. Успех!

# 2
  • Мнения: 578
Не съм я поръчала онлайн - поръчах я в магазина им. Обадих се и в КЗП, но ми казаха, че трябва да отида да върна стоката в магазина и да ми дадат документ за рекламация. И да чакам един месец, за да решат дали ще ми върнат парите или ще ми сменят вратата...Това значи един месец да стоя без врата, което изобщо не е решение...Според продавача е трябвало да я разопаковам в момента на доставката и да я проверя. Проверих само дали нещо не липсва, но с нивелир не съм мерила касата дали е права или не...мисля, че това е несериозно, защото не е нещо, което може да се види с просто око.

# 3
  • Мнения: X
Къде ти е старата врата?

# 4
  • Мнения: 578
За съжаление старата врата беше на друго място. Махнахме я и няма как да се сложи на новото място...Сложно е, ама не е това решението на въпроса. Добре, че имам познат, който се занимава с монтаж и човекът каза, че с много мъка ще ми я монтира. Въпросът беше за отношението на търговеца към клиентите.

# 5
  • Мнения: 2
Aдреса и магазина на фирма БИ Пи Трейдър не е на Христо Ботев 118!!!Нещо или се бъркаш за фирмата или тролиш и пишеш глупости.Наскоро си закупих врати от тази фирма и ми направиха монтаж на втория ден,изключителни професионалисти са.Когато си закупиш нещо без да си заплатила за монтаж е напълно възможно при неправилна експоатация на продукта да го унищожиш или деформираш и тогава няма кой да ти е виновен!!!

# 6
  • Мнения: 248
И се регистрира специално, за да похвалиш фирмата ли ?

# 7
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Aдреса и магазина на фирма БИ Пи Трейдър не е на Христо Ботев 118!!!Нещо или се бъркаш за фирмата или тролиш и пишеш глупости.Наскоро си закупих врати от тази фирма и ми направиха монтаж на втория ден,изключителни професионалисти са.Когато си закупиш нещо без да си заплатила за монтаж е напълно възможно при неправилна експоатация на продукта да го унищожиш или деформираш и тогава няма кой да ти е виновен!!!
И сега ви е яд, че не са поръчали и платили за монтаж,а? А вие защо предлагате боклуци, питам аз? ooooh!

# 8
  • Мнения: 578
Слава Богу, че не им платих и за монтаж, защото тогава нямаше и да разбера какъв боклук са ми продали! Добре, че моя познат е с толкова години опит човека и успя да ми монтира вратата все някак, въпреки, че е крива и не се затваря като хората. Те ми обясниха, че щели да ми я заковат и тя щяла да се изправи, пък върху пироните слагали тапички, че да не се виждат  Shocked Няма такава наглост просто! Преди 50 години може и да са заковавали вратите, защото не е имало монтажна пяна и т.н., ама те тези явно така си работят.
Като са толкова коректни, защо имат толкова много сайтове и имена, и Управителя им се крие една седмица като го търсят клиенти? Ако нямат какво да крият, защо никъде в сайта им няма място за мнения на клиентите, както има в другите сайтове? Дали са 10 телефона за връзки, ама на тях все един и същи човек вдига. Това ако не е мошеничество, пък не знам кое!!!
Всеки сам си преценява в крайна сметка дали да си изхвърли парите и да си съсипе нервите. Пък и форумите са за споделяне на мнение, а не за налагането му!Надали ако се бях разровила за мнения за фирмата преди да си купя вратата от тях, щях да си причиня тези неприятности в последствие.

Общи условия

Активация на акаунт