Любовта прилича на Бурак и Фахрие - лични и професионални проекти - тема 51

  • 70 243
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 785


След края на

Çalıkuşu


и

Ask Sana Benzer




СЕЛФИТО


СЕМЕЙНИ СНИМКИ




Calikusu


Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година

Asк Sana Benzer

Премиера: 23 Януари 2015 година



Calikusu

Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.




Ask Sana Benzer

Продуцент: BRK`s Production & TAFF Pictures

Режисьор: Елхан Танер

Сценарист: Бедиа Джейлан Гюзельдже


АНОНС: Чучулигата

Скрит текст:
"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




СНИМКИ ОТ ФИЛМА:





# 1
  • Мнения: 14 495


    Ееееееееееее ВЕРЧЕ Heart Eyes.невероятна си newsm51 newsm51 newsm51

 
  Всичко актуално  си включила  smile3508 smile3508 smile3508-и при този  време дефицит  newsm10

# 2
  • Мнения: 18 785
Хаха Себи  Hug не съм бе мило  hahaha
Това си е старата юбилейна тема,наистина нямах време да слагам нови неща но за другата ще включа нещо новичко   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 157
Вери  newsm51

Благодаря - за местенцето - в което да споделяме - от клюки  ooooh! - през фантазии - до - поезия Wink така, както го правят - много дами - по темата Wink...

Цитат
Не уходи из сна моего

Не уходи из сна моего. Сейчас ты так хорошо улыбаешься, Как будто бы мне подарить стараешься Кусочек солнышка самого. Не уходи из сна моего!

Не уходи из сна моего! Ведь руки, что так нежно обняли, Как будто бы радугу в небо подняли, И лучше их нет уже ничего. Не уходи из сна моего!

В былом у нас - вечные расстояния, За встречами - новых разлук терзания, Сплошной необжитости торжество. Не уходи из сна моего!

Не уходи из сна моего! Теперь, когда ты наконец-то рядом, Улыбкой и сердцем, теплом и взглядом, Мне мало, мне мало уже всего! Не уходи из сна моего!

Не уходи из сна моего! И пусть все упущенные удачи Вернуться к нам снова, смеясь и плача, Ведь это сегодня важней всего. Не уходи из сна моего!

Не уходи из сна моего! Во всех сновиденьях ко мне являйся! И днём, даже в шутку не расставайся И лучше не сделаешь ничего. Не уходи из сна моего!
Эдуард Асадов.


 Crossing Arms Щеше ми се - други снимки - в бяло -  да бях видяла  Crossing Arms но имаме - нови 50 стр. все пак  Wink може и да се случи  Praynig
 Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 14 495


  Верче Heart Eyes ,когато темата се оказва уютно местенце и е с най-смислените фотоси и кадри на Буфчетата за мен е като нова и любима Hug Hug Hug

Генче Heart Eyes като си я подкарала в бяло темата да не си проектирала и булка......А? Laughing Laughing Laughing


Аз съм за червено.


# 5
  • Мнения: 5 096
Благодаря за новата тема  Heart Eyes



Една от любимите снимки от фотосесията Heart Eyes С пожелание скоро да имаме нова по тържествен повод Praynig

# 6
  • Мнения: 14 495


     Фе става все по-различна и фатална макар и не непременно до Бурак!



     

# 7
  • Мнения: 418
При вас съм  newsm51

# 8
# 9
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Верче,
благодаря за темичката   bouquet  bouquet
Време е да я изпишем с най-хубавата част от техните отношения Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А нашичките отново се активизираха из нета  Thinking Thinking  Какво ли предстои  Rolling Eyes Rolling Eyes


# 10
  • Мнения: 5 096




 Laughing Laughing Laughing

Ето ги заедно с новата визия  на БУ Heart Eyes Мисля, че е излишно , ама да кажа... Изглеждат много щастливи  Praynig Дано винаги са си така  Praynig

На първо четене разбрах, че Ф е казала, че всякак си го харесва и всякак е влюбена в него  Heart Eyes
Сега ще отида да поровя за непознатите думи  Heart Eyes Hug

Заглавието : Обичам Бурак във всеки вид  Heart Eyes  

Ух аз , докато пиша рускините са го превели  Mr. Green Embarassed Слагам техния превод. Знаете, че моят не е професионален  Crazy


Цитат
Zilya Valeeva
Бурак моя любовь в любом виде. После того как БО сбрил усы для нового сериала в ответ на появившиеся утверждения "его возлюбленная ФЭ выписала Бу из-за границы накладные усы, был изумлен. "Я еще не проснулся? Они что правда так написали?" В заключение Эвджен сказала "мне он нравится в любом виде я люблю его в любом виде"

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 00:55 от little_miss_trouble

# 11
  • Мнения: 14 495



И още една статия която не мога да си преведа Embarassed

# 12
  • Мнения: 5 096
Добро утро  Hug

Себи Heart Eyes Hug


И още една статия която не мога да си преведа Embarassed



Статията е с горе-долу със същия превод Heart Eyes Просто тук в допълнение пише , че са били на закуска в район Джихангир. Там са я питали за мустаците му .И тя е казала, че го харесва и обича по всеки начин Heart Eyes Hug

# 13
  • Мнения: 14 495
  Благодаря ти Лите Hug

   А , от тук започна според мен  тази голяма любов.




   И отново Фахрие  показа  пред всички ни ,че е скромно  момиче. Облича се семпло , изглежда красива и влюбена  обичаща Бу   всякак.Бу също изглижда прекрасно , спокоен и щастлив.

          

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 08:43 от sebilMM

# 14
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Hug Чудесно е  Hug И толкова много "теми" и въпроси... А.... колко - предстоят - да получат своя "отговор" Wink Аз ги заформих - поне няколко ooooh! Embarassed

Сега, обаче  - ще им се порадвам Heart Eyes тихо  Blush
Главна цел - добрите новини да уловим - пък после другото...

 Peace Вчера - остана в предната тема - "улових" момента, как се активизираха с препечатването на статиите и как "върнаха" ФЕ в снимките Peace
 Joy Днес - чак ooooh! откривам - причината - може би newsm78 Фаик и Хабертюрк Joy Joy

http://www.haberturk.com/magazin/herkes-bunu-konusuyor/haber/111 … n-sasirtan-hediye

Лите  Heart Eyes погледни, моля  Praynig задават въпрос  newsm78 на последното селфи - Бурак с фалшиви мустаци ли е ooooh!

Няма други такива - като БУФ Blush Удоволствие да ги наблюдава и разгадава човек Blush

Скрит текст:
По някое време - ще ви занимая с Чапа  Embarassed Челно ми влезе - нещо...

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 09:09 от Ganaila

Общи условия

Активация на акаунт