След края на Çalıkuşu и премиерата на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие ~ТЕМА 49~

  • 39 854
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 785


След края на

Çalıkuşu


и премиерата на

Ask Sana Benzer




СЕЛФИТО



Calikusu


Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година

Asк Sana Benzer

Премиера: 23 Януари 2015 година



Calikusu

Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.




Ask Sana Benzer

Продуцент: BRK`s Production & TAFF Pictures

Режисьор: Елхан Танер

Сценарист: Бедиа Джейлан Гюзельдже


АНОНС: Чучулигата

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




Сериите с български превод

Сериите с български превод-торент

# 1
# 2
  • Мнения: 4 157
Верче  newsm51

# 3
  • Мнения: 14 495
                                              Привет и в новата тема wavey wavey wavey

                                               Верче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Благодаря ти!  bouquet
                                                                                                                                             



                                                                 


   


   

 Ние с теб не можахме  да му избръснем мустаците  Laughing Laughing Laughing, но дано в тази тема  ги оженим поне.
Ще си отдъхна Hug Hug Hug







Последна редакция: нд, 31 май 2015, 19:21 от sebilMM

# 4
  • Мнения: 14 495
 
Потрясающая Фахрийе сегодня в "Бали Бей Донере",посетила ресторанчик любимого))))

 
 Çok güzeeeeel💯💙

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 20:23 от sebilMM

# 5
  • Мнения: 14 495
   
  С мокра коса и пак красива,а Бу си е хубав всякак  и той като нея Hug

Само се питам къде се потулиха. Нали си  ме знаете колко съм нетърпелива и фуквам. smile3506 smile3516 smile3515 smile3513 smile3512

# 6
  • Мнения: 14 495
Deniz & Ali 



# 7
# 8
  • Мнения: 18 785
Лите  Hug
Тук ти отговарям че сме на 50-та стр
Бозльо си го бива като актьор  Peace
Ще бъде супер ако си партнират 3-мата  hahaha ама аз и двамата мъже ги харсвам и ще съм в дилема кой да спечели йенгето Joy Joy

Ти гледала ли си Хади Иншаллах  Joy Joy
Спуках се от смях с Бозльо и оная главната Joy

# 9
  • Мнения: 14 495


 Аз ви предлагам друг  партньор за Фе /обожавам го/Зная ,че и Ади  Hug  ще ме подкрепи Laughing







# 10
  • Мнения: 18 785
Аааа Мурат и аз го харесвам  Naughty
Аз съм ЗА  Peace

# 11
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Hug
Знаех си, че ще имаме новина - като за първа страница  Laughing Снимка на ФЕ в дюнерната  Simple Smile Simple Smile

Ясно  Wink- ще се ходи на есен .... Освен дюнер, може и по един сладолед да изядем Wink

Мурат мисля, че е доста зает Thinking Ще снима продължение на последния си филм - много успешен Peace и есента - сериал с Мерием Thinking
Но, Ади ще каже... Може и да греша Peace

 Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 5 096
Лите  Hug
Тук ти отговарям че сме на 50-та стр
Бозльо си го бива като актьор  Peace
Ще бъде супер ако си партнират 3-мата  hahaha ама аз и двамата мъже ги харсвам и ще съм в дилема кой да спечели йенгето Joy Joy

Ти гледала ли си Хади Иншаллах  Joy Joy
Спуках се от смях с Бозльо и оная главната Joy
Hug
Сядам да прочета коментарите на бонитата под двете нови снимки и ако не ми се доспи ще си го пусна  Heart Eyes
Ще бъде супер проект просто  Praynig Сигурна съм и тримата имат много фенове  Mr. Green
Да взема и аз като Бу да седна да им нахвърлям няколко идеи за сценарии  може и да се навият  hahaha / това е шегичка / . Сто процента имат много оригинални идеи за новия проект, все пак ще им се наложи да се мерят и със себе си, а АСБ постигна изключително голям успех  Heart Eyes


Били са на спектакъла  Heart Eyes Дано са ги хванали журналята Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 3 447
Себи, и аз си го обичам Мурат, но ... наистина е зает. През лятото ще снима с Езги втора част на комедията им, а наесен е в сценарий с Мерием Юзерли. Тя си го е избрала  вече. Laughing

# 14
  • Мнения: 5 096
Heart Eyes Hug
Знаех си, че ще имаме новина - като за първа страница  Laughing Снимка на ФЕ в дюнерната  Simple Smile Simple Smile

Ясно  Wink- ще се ходи на есен .... Освен дюнер, може и по един сладолед да изядем Wink


 Heart Eyes Heart Eyes
Party Party Party

На мен малко не ми прилича на ББ  newsm78 Да кажа обаче че бях много развълнувана и раздразнена от подигравките на придружителите ми.... Сякаш имаше само столчета и дивани  Thinking нямаше кресла Rolling Eyes
Може да са сменили интерьора  newsm78 Или аз не съм запомнила  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт