Отговори
  • Мнения: 8 417





Всеки вторник по Kanal D от 22,30 часа

Начало: 24 септември 2013 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Чаян Ърмак/Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд) и други.


АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




# 1
  • Мнения: 5 096
Снежка, smile3525  много е красиво ! Обожавам червеното Heart EyesЗаписвам се ,за да не изпусна утре Mr. Green
Да се надяваме,че ще ни подарят една такава целувчица във вторник, само че в реалността за сбогуване Laughing

# 2
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Снежи, благодаря за новата тема!!!  Hug Hug Hug
Тема с цвета на Любовта   Heart Eyes


Хайде и тук да го сложа:

Превод - края на епизода
http://vk.com/video_ext.php?oid=6461583&id=168109562&has … e0aff02b&hd=1



Разказ на фенка за среща в Балибей:
Скрит текст:
Burak Özçivit/Бурак Озчивит/Malkoçoğlu Bali Bey
Добрый вечер, друзья! Сегодня специально для Вас я взяла интервью у Марианна Меметова. Как известно она видела самого Бурака и даже имела возможность сфотографироваться с ним. Счастливый человек..)) Конечно Марианна не держала язык за зубами и рассказала много чего о своем "столкновение с актером" в разных группах, но все же пусть эта инфа будет и в нашей группе.
- Какого числа Вы пошли в "Балибей" и как встретили там Бурака?
Марианна: все происходило в понедельник третьего числа. Мы гуляли по торговому центру "Каньон", делали шоппинг, потом вышли с заднего входа - смотрим кафе "Балибей". Зашли, заказали еду и пошли мыть руки. Затем увидели сидящего Бурака. Мы не стали подходить, но спросили официанта. Официант сказал, что попросит Бурака и позовет нас. После того как мы поели нас позвали и мы начали фотографироваться с Бураком. Также подарили ему магнитик(на фото он держит его в левой руке). Пригласили в Крым. На самом деле в жизни Озчивит намного лучше, чем сериале.
- Как продвигаются дела ресторана? Много ли посетителей? Понравилась ли Вам еда?
Марианна: Я бы не сказала, что посетителей много. Всего 3 столика. Еда обычная, турецкая.
- Какие у Вас впечатления от увиденного?(имеется в веду от поездки, Турции, ресторанов, магазинов и тд.)
Марианна: Очень довольна. Да и к тому же пару деньков назад в старбаке я встретила Пелин Кархан(Михримах), но это уже совсем другая история..








Последна редакция: пт, 07 мар 2014, 00:27 от mama_an_ji

# 3
  • Мнения: 2 155
Снеже  newsm51
Червеният цвят е с различни символи по света, но основно значи силна емоция. Та очаквам наистина силни емоции в тези епизоди и съответно в темата.
Доктор Кямран се сбогува с даскалуването в колежа. Сега очаквам и Фериде да се сбогува.



И да започне пътешествието, дето го бълнувам от 1 месец. Praynig

# 4
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Добро утро, момичета!!!  Hug Hug Hug


newsm78
Кто сидит в инстаграме быстренько дружненько заходим и находим инсту evcenf_fan) там сейчас страсти кипят по поводу того самого видео, где Эф опсирает одна дамочка по имени Эсин Овен. Кто понимает на турецком может выразить свое недовольство! Прошу поддержите! Мы не должны этого так оставлять!

http://instagram.com/evcenf_fan

Наг,мила,моля те изгледай видеото и преведи за какво иде реч....от написаното долавям,че приятели на Чапа са скалъпили тези нападки....и то по тв...


Добро утро,Снежи благодаря за кафето!

Водещата в това предаване казва,че не харесва Фахрие
и знае,че феновете й са много нападателни,но не я харесва.
И останалите в студиото и пригласят.

За това видео ставаше въпрос,нали?
Или не съм разбрала?

Приятен петък! Peace


Тази "дама" Евсин Овет не е ли оназа, която беше писала статията за раздялата на Бурак и Чапа преди нова година. Която са беше обаждала по телефона на Чапа, а тя и беше изпратила снимка от едно семейно тържество заедно с Бурак. А Бурак бил  заявил пък  на тази същата "Дама", че всичко е приключило между него и Чапа  newsm78 newsm78

Това предаване излиза да е поръчково - тази "дама" е близка приятелка на една друга дама  #2gunfire

Намерих я
Скрит текст:
А теперь цитирую Эсин Овет репортершу Хабертурка
" Вот вы видите фото.По ней никакого разрыва отношений не заметно.Но тогда зачем Бурак ответил на наш вопрос "расстались ли вы с Джейлан?" - "да, пишите что расстались".
Я написала смс Джейлан и она сразу позвонила.
"Никакого расставания нет.Вчера мы провели вместе семейный ужин" . На то, что Бурак подтвердил слух она сказала - "Не может быть.Бурак не может давать такие подтверджения.Даже если бы мы расстались он молчал бы 3 месяца".
Затем мы снова спросили Бурака, он снова подтвердил, что они расстались, и что он сейчас занимается только съемками и открытием донерной.Из этого следует вывод или Бурак хочет позлить Джейлан или же он не может ей прямо сказать что они расстались.Или же Джейлан не желает принимать эту новость."

# 5
  • Мнения: 1 870
Запис, да ви чета  bouquet

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 353
  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 781
Снежи, благодаря за чудесната тема! Hug  newsm51 newsm51

Ан жи, аз от кога тръбя, че всичко си беше поръчка Mr. Green Mr. Green
Не знам колко пари получават, но понякога имат да дават повече, отколкото вземат и се надявам, че Бурак не е замесен в тия интриги.

Нали същата тази дама имаше информация от снимачната площадка, че Бурак и Фахрие са в особени отношения Joy Joy

# 8
  • Мнения: 2 155
Ан жи  newsm51
Радвам се, че имаш дарбата да помниш тези подробности.  Hug
Ами почти съм убедена, че на тази"дама" и се плаща да работи за ПР-а на Бурак и Чапа. Няма лоша реклама, ама защо трябва да става чрез Фахрие. Rolling Eyes  По умните зрители няма да се вържат, но простолюдието, което се е оставило ТV-то да го води за носа ще се настроят срещу нея. Това ли е целта?
И една друга мисъл ми минава - Чапа се страхува от Фахрие, та затова е тази демонстрирана омраза към нея.

# 9
  • Мнения: 24
           Hug  bouquet newsm51

# 10
  • Мнения: 14 497
  Hug    Здравейте мили чучулиги Мами,Уси,Терзи,Лите,Пепито,Весе и в новата тема Hug

               Снеже ,благодаря ти

  Анонсът е   н е в е р о я т е н ! Много точен и силен.Тупкащите сърчица са в синхрон с очакванията ни.

Лично аз очаквам  да стане много интересно и силно началото на Фериде в Анадола.Просто сценаристите ще се вземат в ръце ,че конкуренцията е голяма.
Ако "Чучулигата " падне заради рейтинг ще тъгувам  и няма да започна да гледам друг сериал.
Това при мен е  усещане .Не мога веднага да започна  да харесвам и възхвалявам други актьори.
Имам си от жените две - Фахрие и Берен ,а от мъжете ДжанселЕ , Енгин А и ЕрканП. и следя техните изяви./не,че е важно .Споделям само./


Приятен ден  bouquet

# 11
  • Мнения: 14 497
  Това мнение  за Фериде  на феновете на Фахрие са по- точни и важни ,отколкото злобнете , платени подмятания на простите и злобни водещи от видеото.





Аз ,ако съм на мястото на  Фахрие  и съм усетила тенденциозност при обкръжението на Бурак ще играя още по-освободено  при снимките и открито ще флиртувам с Бурак през паузите.

# 12
  • Мнения: 5 781
Тя връзката на Бурак не е на ниво Чапа само- там са Мерве и другите. Лапешка работа ми изглежда. Поведението им не го свързвам с такова на почти 30годишни. Ще остареят, ще помъдреят. Грешки на израстването ми се струват.

# 13
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Благодаря за темата   bouquet Аз да се извиня за смута, който предизвиках заради временната липса на Наг НАг, ама пуста женска душа, все драма вижда  Laughing  Наг, радвам се, че си тук и ти пожелавам всичко лошо да е зад гърба ти, както се казва - гечмиш олсун  Laughing
Има ли втори фрагман или аз по стар български обичай пак пропуснах нещо newsm78

# 14
  • Мнения: 2 155

Има ли втори фрагман или аз по стар български обичай пак пропуснах нещо newsm78
По обичая на канал Д днес трябва да има снимки, озет и ІІ-ри фрагман. Но понякога си нарушават обичая.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт