Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 9

  • 55 653
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 418





Всеки вторник по Kanal D от 21,45 часа

Начало: 24 септември 2013 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Чаян Ърмак/Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 13:14 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 353
Записвам се и благодаря за темата   bouquet

# 2
  • Мнения: 107
запис в новата тема, с целувката,която чакахме толкова дълго



# 3
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Снежи, благодаря за новата тема!!!   bouquet  bouquet







# 4
  • Мнения: 5 781
Снежи, за темата   bouquet  bouquet  bouquet

Все на целувки да й върви! Laughing Laughing Laughing

Смее ли да се отметне Кямран, целунат е вече, длъжен е да се ожени за Фериде Joy Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 623

Снежи,   bouquet!
темите май все ги приключваме във вторник напоследък : )

малко провлачен беше епизода, но за сметка на това последната четрърт компенсира чакането  Heart Eyes

Не очаквах да видим цялата целувка днес  Blush. Реваншираха ни се за двете седмици размотаване с нериманската клопка...
Казвах ви аз, Бесиме е голяма работа, за нула време оправи нещата  Grinning Колко кандидат-невести успя да привика само, зор голям  hahaha

# 6
  • Мнения: 1 870
В старата пуснах част от превода от руски на фрагмана....ама и тука да го има Embarassed
Она сказала после поцелуя-вот теперь тебе придется на мне жениться. Дальше он кричал- женюсь, женюсь!!! Все выскочили- на ком? Он - На Фериде, она так просила, женись-женись, пришлось согласиться! Потом нишан- Сейфетдин бей её просил, Бесиме выдавала.
И в конце- теперь никогда не оставляй меня. И она - никогда больше не оставлю тебя

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 01:02 от terzieva76

# 7
  • Мнения: 14 497
                                СНЕЖЕ Heart EyesБлагодаря ти! newsm51.

        И аз искам да има повече нежност и по-малко недоразумения   помежду им.



                    




Лека нощ Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 01:19 от sebilMM

# 8
  • Мнения: 5 781





Фрагман 17еп

(Невалидно клипче ми излиза, не знам защо Whistling)

# 9
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Сега ще спя доволна  Laughing Laughing
И без целувка беше хубаво, но напоследък много нажежиха обстановката, та нямаше как да я избегнат.  Joy Joy Joy


Лека нощ от мен!  Hug Hug







# 10
  • Мнения: 623


предизвикат ли я, Чучулигата може да свърши чудеса от храброст : )) Направо го срази Кямран - и в стаята му нахълта по нощите, и го целуна (без предупреждение!), и няма шест-пет тоя път - Сега си принуден да се ожениш за мен!
Хареса ми как го завъртяха сценаристите! След тия заплахи от феновете, смеят ли друго да покажат : )

Лека нощ и от мен!

...ние все пак сме по-добре с времето, в чата се оплакваха, че отиват да спят, а вече е почти утро при тях  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 870
Бесиме: что сказала тебе Фериде?
Кямран: Сказала что я теперь вынужден женится на ней
Сейфеттин бей: кто?
Кямран: Я испугалось и сказал конечно по женимся... hahaha Joy Joy Joy
(из фрагмана)

# 12
  • Мнения: 896
 newsm18 newsm18 newsm18
 Е най-накрая!  love001

# 13
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте, мерси на Гери за бързия превод!
Опитах се да кача серията на You Tube, но веднага ми я блокираха, затова я качвам в vbox!

# 14
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Да спя, да спя, ама като сън ме не лови  Laughing Laughing Laughing
Очаквам другия епизод да е хубав, демек да ни приспят вниманието и в 17-ти  да ни нанесат удара. Такааа - Нериман остава в играта.   Thinking  Явно нещо замислят около нея. Новата хубавица (която се оказа не една, а няколко  Laughing Laughing) беше за заблуда и на Фериде и на нас  Laughing
Така, че са налице - Нериман и Мюневер. Селим почти съм го изключила, но не съвсем.
Освен бременност на Нериман от онази нощ преди месец, месец и половина или роклите подхвърлени на Селим - друго не се сещам. Но не мога да си представя, че след всичко, което си казаха и преживяха Кямран и Фериде последните няколко епизода, особено този последния, някой ще повярва на приказки за отношения между Селим и Фериде.
Но скоро ще разберем за какво идва реч.

Все пак не се разбра как е прекарал нощта Кямран, а и не се знае дали изобщо ще се разбере. Този въпрос обаче все още си стои пред мен. Съмненията си остават. Но ще го преживея  Laughing Laughing Laughing Laughing  Ще почакам превода, да не би да е станало въпрос някъде из епизода  Thinking


Здравейте, мерси на Гери за бързия превод!
Опитах се да кача серията на You Tube, но веднага ми я блокираха, затова я качвам в vbox!

ГФилипова, Алекс, благодаря ви момичета.   bouquet  bouquet  bouquet
Осмислихте безсънната ми нощ  Laughing Laughing Laughing



Последна редакция: ср, 22 яну 2014, 02:58 от mama_an_ji

Общи условия

Активация на акаунт