След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 26

  • 22 219
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 785


След края на

Çalıkuşu





Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.



АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




# 1
  • Мнения: 5 096
Благодаря за новата тема  bouquet Супер си Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 109
За новата тема

# 3
  • Мнения: 5 781
Благодаря за темата     smile3525     love001     newsm51

# 4
  • Мнения: 14 497
ЛИЛИ,


 Багодаря за поредния ни "дом" в който си пожелавам да  се чувстваме спокойни и доволни от развиващите се  лични и професионални събития около Бурак и Фахрие.













Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 22:55 от sebilMM

# 5
  • Мнения: 14 497

  Явно Бурак е контактен човек .Виждаме го в приятелски разговор с човек от екипа  Laughing



Balıkçı Али, yönetmenimiz А. Танер Elhan'a Balık tutmayı Mi anlatıyor dersiniz? Simple Smile # asksanabenzer  pic.twitter.com/tiiXjLtNhv
 Отговор  Retweet


# 6
  • Мнения: 14 497


  И да си дойда на думата . Wink Laughing Laughing

Как мислите ще го бъде ли или не проекта на Фахрие с Къванч newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 7
  • Мнения: 5 096
Себи,Бу наистина е много контактен и забавен мъж  Laughing Нямам търпение да видя новото му предаване Laughing Laughing

Относно КСШ съм със смесени чувства  Rolling Eyes Първият епизод според мен ще има висок рейтинг. Ф ще се появи в края вероятно. За после не знам. Моля се да е много успешен и този успех да се дължи на Ф Praynig Заслужава го ! Перфектна актриса е станала   bouquet

Ще ми е интересно новото амплоа от надскочила времето и порядките Ф до жена без образование и обноски Shocked

# 8
  • Мнения: 14 497


    


    Ами хайде лака да ви е нощта  и в сънищата ви продължение на ситуацията от гифчетата Hug




Лите Heart Eyes


                        

# 9
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте в новата тема!  Hug Hug


Вери, благодаря, че отново ни приюти   bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 096
Мами Hug  bouquet Heart Eyes

Няма ли да кажеш нещо за днешната '' ситуация'' Rolling Eyes Очаквам ти да ме успокойш,че нещо ми подрязаха крилцата малко  Rolling Eyes Flutter Flutter

# 11
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Мами Hug  bouquet Heart Eyes

Няма ли да кажеш нещо за днешната '' ситуация'' Rolling Eyes Очаквам ти да ме успокойш,че нещо ми подрязаха крилцата малко  Rolling Eyes Flutter Flutter

Литъл, всеки от тях си гони задачите в момента, може да се срещат, може и не. Не знам дали ще те успокои това, но честно казано, въпреки, че умирам от любопитство какво се случва с Бурак и Фахрие, имат ли връзка или не, все си мисля, че по никакъв начин не са длъжни официално да ни осведомяват и нас, и преса, и всички любопитни - заедно ли са или не.

Аз съм твърдо убедена, че има нещо между тях, по-точно, че са заедно и лека-полека ще се разбере, без да бият барабанчето, така, както се случи с нейната приятелка - Синем. Дали скоро или по-късно всичко ще стане ясно. Просто трябва да бъдат оставени на мира, но сърца фенски не траят  ooooh!  Laughing Laughing Laughing Laughing  Тяхната ситуацияе по-сложна си мисля от тази на приятелката и. Просто ние нямаме и представа за какво иде реч, може би  Rolling Eyes Rolling Eyes (като гледам какво става от два-три дни около и с Чапа  ooooh! ooooh!)
А сега просто си чешем клавиатурите с разни статийки за болни, недоволни и капризни  Laughing Laughing На кой мустаците са по-дълги и хубави и кой как се е изпъчил на промо снимките Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 14 497
Лите , Мами е мъдра и сигурно ще те успокои Hug , но аз си мисля ,че на Фахрие и трябва един по- възрастен мъж  като Сейфетин бей да  и е крилце.
Мисля ,че много помия се изля  върху това момиче и  аз и се възхищавам ,че още стои в Турция.И друг път съм го казвала!



# 13
  • Мнения: 14 497


 Хей така ще си останат, да се гледат и тъгуват по пропуснати моменти .






# 14
  • Мнения: 14 497



  Не съм разочарована от Бурак!

Яд ме  е на ситуацията около него.


За втори път лека нощ!


Общи условия

Активация на акаунт