Звездни компромати - 257 част

  • 68 614
  • 726
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ЧРД, Еди Нортън! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 181
Никой не каза прегрешилият Бен Афлек, скоро не беше ли рожденник?

# 3
  • Мнения: 5 215
Никой не каза прегрешилият Бен Афлек, скоро не беше ли рожденник?
15 август 1972

Празнувал е със семейството в Universal Studios Orlando. link

Последна редакция: вт, 18 авг 2015, 18:23 от Барелина

# 4
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Никой не каза прегрешилият Бен Афлек, скоро не беше ли рожденник?
Пусках линк от "празничното" ходене до Дисниленд със семейството Peace

# 5
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Цитат
Не ви ли хрумва, че известните и красивите могат да си позволят д а спят с когото си решат от който пол решат? И освен че се възползват от това, не са и длъжни да дават обяснения на никого. Нито да си доказват хетеросексуалността, нито да се аутват.
Сериозно ли го мислиш това?  #Crazy

# 6
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Джой   bouquet за темата!

да не изпусна някоя клюка. Но, определено ми е по-приятно, когато се коментират и други звИзди от златки, миски, плеймейтки и фолкпевачки Laughing

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Цитат
Не ви ли хрумва, че известните и красивите могат да си позволят д а спят с когото си решат от който пол решат? И освен че се възползват от това, не са и длъжни да дават обяснения на никого. Нито да си доказват хетеросексуалността, нито да се аутват.
Сериозно ли го мислиш това?  #Crazy
С кое точно си несъгласна?

# 8
# 9
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Цитат
Не ви ли хрумва, че известните и красивите могат да си позволят д а спят с когото си решат от който пол решат? И освен че се възползват от това, не са и длъжни да дават обяснения на никого. Нито да си доказват хетеросексуалността, нито да се аутват.
Сериозно ли го мислиш това?  #Crazy

Защо да не го мисли? И аз си го мисля! Звездите са си звезди и отговарят за много неща пред феновете си, но чак пък да се обясняват на всеки, с кого си го слагат.....

Бумър, не знам къде живееш, нито откъде черпиш тоооолкова достоверна информация, вероятно четеш много чуждестранна преса, но настървението, с което нападаш някои определени звезди отдавна ми е направило впечатление. Две години Маша и Григор не ги остави на мира, нямаше новина, която мигновенно да не изкоментираш...горката Тейлър Суифт и тя място не може да си намери от тебе, постоянно я следиш с кой е, къде е , пък на кой платила, пък с кой имала писмен договор да я заведе някъде на вечеря.... Спорът пък за Джери Бътлър го помня едно към едно от преди няколко месеца, пак цитира същите линкова, пак показа въпросното интервю, другите пак ти казаха, че това интервю не е достоверно....

Остави ги да дишат тия хора, какво ти пука, защо на всяка новина трябва да правиш някакъв ироничен коментар?

# 10
  • Мнения: 9 571
Четох,че ги взел при себе си и любимата му се грижила за тях Simple Smile Не вярвам да е за постоянно обаче.

# 11
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029

Предполагам от тази снимка е тръгнала цялата клюка как той си е "прибрал" децата и новата ще ги гледа...

# 12
  • Мнения: 5 215
Кейти Холмс 1 2 3

Какво става с тази жена? На снимки с грим е много симпатична, а на папарашките едвам я разпознавам и е ужасна Rolling Eyes

Джулия Робъртс 1 2

# 13
  • На топло
  • Мнения: 4 130
QПредставям си как обясняваш на децата си, че в обществото има една категория хора - известни и красиви, които са като нерези и се ч...кат, с които хванат под ръка и тези хора не дължат обяснение на никого. Губи ми се сложния механизъм, който кара един индивид, да е привлечен от друг човек, който е от неговия пол.
На мен така ми звучи. Еб?е му се и защото е известен може да си позволи да дръпне някой от кюпа, няма значение от кой пол е, стига там да си начеше крастата.

# 14
  • Мнения: 12 473
Аз все си мисля, че залитанията на другия бряг сред "звездите" са от презадоволеност..

Общи условия

Активация на акаунт