Звездни компромати- 240 част

  • 51 881
  • 759
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ДГЛ с фенка в Мюнхен Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 677
Джой   bouquet
 Николета  bouquet

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 8 122

"Той е много послушно бебе. Веднага му създадохме режим на хранене така, че да не се буди през нощта. Вечер не му четем приказки, Дом обича да му пеем. И Петко пее… Ужас…“, смее се искрено Яна.

Че лошо ли е да четеш вечер приказки на детето си?

# 5
  • Мнения: 15 036
Само заглавието прочетох, то бива лигня, ама това ми действа зле на нервите. Много интересно как дете, което има нужда от храна, го учиш да не яде Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 892
Николета по повод онзи лексикон от преди да стане популярна. Цялото съвършенство в нея се е събрало...
Благодаря на Бог, че ме е създал несъвършена, за да имам удоволствието сега вече да се наслаждавам на съвършенството си!

Лилито  клюкарката

# 7
  • Мнения: 3 420
Запис  Mr. Green Джой   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 23 098
Само заглавието прочетох, то бива лигня, ама това ми действа зле на нервите. Много интересно как дете, което има нужда от храна, го учиш да не яде Simple Smile
Е, там, където раждах, не хранеха бебетата през нощта. И точно такъв режим създадохме на дъщеря ми.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Една Десислава  за запис . Джой   bouquet
https://www.facebook.com/desislavastar/photos/a.1015046191350667 … ype=1&theater

# 10
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Бритиш Воуг публикуваха много хубави снимки на Дж.Робъртс от времето на "Хубава жена"

С Ричард Гиър Heart Eyes

2  3


Джой  bouquet

Лилито клюкарката е друга една с....на мечта на мм Mr. Green Ако види първата снимка...

# 11
  • Мнения: 2 453
Ще вземе да заобича четенето горкото, друго си е от малък да свиква с чалгии. Нали ще е наследник на баща си все пак.

Джой,   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 290
Само заглавието прочетох, то бива лигня, ама това ми действа зле на нервите. Много интересно как дете, което има нужда от храна, го учиш да не яде Simple Smile
явно няма нужда от храна през ноща.

Петко е такова ретро буги, модните тенденции не е ъпдейтвал от края на  90те

# 13
  • Мнения: 5 435
Джой, за темата!   bouquet

Гледам и Николета поздравявате!  hahaha hahaha hahaha

# 14
  • Мнения: 15 036
Само заглавието прочетох, то бива лигня, ама това ми действа зле на нервите. Много интересно как дете, което има нужда от храна, го учиш да не яде Simple Smile
Е, там, където раждах, не хранеха бебетата през нощта. И точно такъв режим създадохме на дъщеря ми.
Там, където раждах аз, ни ги даваха нощем, а моето беше голям гладник и ревеше ли ревеше за ядене.

Общи условия

Активация на акаунт