Звездни компромати-220 част

  • 62 414
  • 754
  •   1
Отговори
# 1
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Благодаря   bouquet

Банева направила цирк


Откровено казано, не я знам коя е, но се потресох! Confused

# 2
  • Мнения: 8 526
http://life.dir.bg/news.php?id=17596822&nt=5
Ще се запиша с тъжна новина починала е актрисата Елизабет Пеня ,участваше в "Ла бамба"

# 3
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
http://life.dir.bg/news.php?id=17596822&nt=5
Ще се запиша с тъжна новина починала е актрисата Елизабет Пеня ,участваше в "Ла бамба"
Много млада си е отишла. Да почива в мир.
Между другото, понеже пише, че е участвала в Модерно семейство, изобщо не се сещам за нейната роля там. newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Още веднъж изгорелият и спасен на косъм бретон на Бионсе  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 31 198
Благодаря   bouquet

Банева направила цирк


Откровено казано, не я знам коя е, но се потресох! Confused
Не отварям линка, но Евгения Банева ли е?

# 6
  • Мнения: 9 662
Още веднъж изгорелият и спасен на косъм бретон на Бионсе

Какъв е случаят? Фризьорът да не се е заиграл прекалено дълго с машата?  Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 556
А! Баш!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 453
Благодаря   bouquet

Банева направила цирк


Откровено казано, не я знам коя е, но се потресох! Confused
Не отварям линка, но Евгения Банева ли е?

Да.

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря   bouquet

Банева направила цирк


Откровено казано, не я знам коя е, но се потресох! Confused
Не отварям линка, но Евгения Банева ли е?

Да, виж в скрития текст:

Скрит текст:



Редакторска плесница


Грозен скандал се разигра в центъра на София с участието на Евгения Банева, узна HotArena.net.
 
Съпругата на олигарха Николай Банев се държал като отвратителна мутреса, налитайки с обиди срещу младо семейство, а горилите й едва не пребили мъжа.
 
Цялата тарапана станала заради леко одрасканата кола на Банева - луксозен „Майбах”, чукнат от раздрънкан „Опел“ на „простосмъртни“ столичани.
 
Каруцарка в „Майбах“
 
Случката се разиграла точно преди месец в центъра на София пред десетки очевидци, единият от които се осмели да разкаже пред „Уикенд“. Той е крайно възмутен от наглото поведение на Евгения Банева и каруцарските псувни, които избълвала срещу изплашеното младо семейство.
 
„Бях на кафе, когато видях как на отсрещния булевард „Опел Кадет“ удари леко луксозен „Майбах“. На секундата от него изскочиха две горили – шофьорът и този до него, а от прозореца на задната седалка се показа Евгения Банева с бясна физиономия“, разказва Владимир Гочев.
 
Единият от здравеняците хванал шофьора на „Опел“-а за гушата и започнал да му крещи. Момчето се опитвало да обясни, че има застраховка Гражданска отговорност, която ще поеме щетите. Тогава Евгения Банева се разкрещяла брутално:
 
„Какво ще оправят бе, цървул!?
 
Само фара на тази кола струва колкото апартамента ти и жалкия ти живот!”.
 
Мутрите на Банев пък продължавали да блъскат човека пред очите на съпругата му, която също излязла да се разправя.
 
Накрая Евгения и гардовете и отпрашили с мръсна газ, без дори да викнат КАТ, за да се оправят щетите.
 
Странно защо след като Банева е имала такива претенции за фара си, че да изпадне в истерия, не е извикала органите?!
 
Очевидци на инцидента са възмутени от вулгарното махленско поведение на Евгения Банева и недоумяват кой й дава право да се държи като шериф на града…
 
Стела Йорданова

# 10
  • Мнения: 8 526
Благодаря   bouquet

Банева направила цирк


Откровено казано, не я знам коя е, но се потресох! Confused
Не отварям линка, но Евгения Банева ли е?
На снимката е тя.

 Adellle,и аз не се сещам в каква роля е там ,а уж и новите серии гледах,но не всички де по НВО го дават и когато го хвана случайно

# 11
  • Мнения: 4 199
Малко ни бяха мъжките мутри, а сега и разни Евгении - Баневи и Калканджиеви  Tired

# 12
  • До морето
  • Мнения: 7 072
Записвам се и аз тука, колкото да кажа, че не мога да повярвам как за толкова години не се намери някой да свали на земята Банева и жалкия и мъж!!!!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря   bouquet

Банева направила цирк

Откровено казано, не я знам коя е, но се потресох! Confused

Въобще не се учудвам. Щях да се учудя ако не беше вдигнала скандал. Толкова егоцентрична, злобна и тотално самозабравила се жена.

http://life.dir.bg/news.php?id=17596822&nt=5
Ще се запиша с тъжна новина починала е актрисата Елизабет Пеня ,участваше в "Ла бамба"

Помня участието й в "Час пик" /там играеше сапьор/.
Много е дразнещо това "естествена смърт". Днес за втори път го прочитам в две отделни статии. Какво естествено има в това да почине една 55г. жена  Tired И какво значи "естествена смърт". За всяка смърт си има причина.

# 14
  • Мнения: 8 526
Записвам се и аз тука, колкото да кажа, че не мога да повярвам как за толкова години не се намери някой да свали на земята Банева и жалкия и мъж!!!!
Ами докато има журналисти като Диков който ,чак предаване за тях направи и се подмазваше, така ще е .И докато имаме такива съдилища и закони

Общи условия

Активация на акаунт