Звездни компромати- 209 част

  • 52 659
  • 745
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 18 478
Точно да отговоря в старата тема и хоп, нова  Laughing Тъкмо да се разпиша.


Тук на Франко ноктите изглеждат все едно е кОпал.

# 2
# 3
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Сладкишчето ми той  Heart Eyes

Как попаднах тук, и аз не знам. Два клюкарника?! Безобразие  Mr. Green

Та, истинска ли е татуировката на ръката на Риана?

# 4
  • Мнения: 3 331
Mис "Плеймейт" 2014 г. Измежду нейните снимки ще видите и сина на Хю Хефнър. Толкова време го мисля на кого ще остави жените и милиардите си, а той имал син! Не знаех Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 453
  bouquet

Зверче, ето инфо за татуто.

# 6
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И сега колко Клюкарника има ooooh!?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 079
Само аз ли виждам един "Клюкарник" Sunglasses
много трудно се оправя жива система като форума, горките разработчици  Twisted Evil
Татуировките на Риана са истински, да, ако се съди по това, че постоянно е с тях Peace
ВЪпреки, че харесвам и аз самата имам - нейните са ми в повече. Надявам се наистина да не си е направила косата розова Crossing Arms

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 23 097
Толкова време го мисля на кого ще остави жените и милиардите си, а той имал син! Не знаех Simple Smile
Хю нали и жена си има - тя надали би върнала милиардите му, за какво го е взела иначе.  Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 6 604
Докато не са затрили темата:
Риана ми харесв мнооооого в лице. Peace

# 12
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
  bouquet

Зверче, ето инфо за татуто.
А, значи cover up.
Мерси Hug
Много ми харесва!

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Два са, и с моя късмет все ме препращат към празния. Но сега като почнаха и теми да изчезват и да се появяват самоволно, стана съвсем интересно Tired.

И използвам тук да отговоря на Бубанка- отношението Ви никак не прави добро впечатление. Но не се съмнявайте- отдавна вече стана ясно, че никой не Ви трябва, никой не държите насила и сте си самодостатъчни- екипа заедно с девелоперите. Хубав ден   bouquet

# 14
  • Мнения: 660
  bouquet  bouquet

Mис "Плеймейт" 2014 г. Измежду нейните снимки ще видите и сина на Хю Хефнър. Толкова време го мисля на кого ще остави жените и милиардите си, а той имал син! Не знаех Simple Smile

Синът му много ми хареса.  Simple Smile Heart Eyes
А плеймейтката...даже не ми се струва перверзна...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт