Звездни компромати - 187 част

  • 46 914
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 759
Първа Mr. Green


И да кажа,че филма по Нова е 100 пъти по-интересен от предаването на Н.Л.

# 2
  • Мнения: 3 181
Втора Party
Единственото интересно в Поверителното от НЛ ми е, когато тайно следят известни личности, почти всички нарушават правилника зая движение, когато шофират Mr. Green, но мисля няма да е задълго, ще ги намразат хората с това дебнене

# 3
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
  bouquet Трета...досега не съм се дореждала до първа страница Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 066
Сватбата е утре нали?

# 5
# 6
  • Мнения: 6 417
Да, ама той само Петко говори.

# 7
  • Мнения: 5 619
Тоя път се записвам да ви следя. Тая Лиляна и мен много ме дразни с превзетия си говор.

# 8
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ейй, аз забравих, че съществува такава тема... Кой знае колко клюки съм изпуснала! Whistling

# 9
  • Мнения: 814
Казаха ли къде ще е сватбата?

# 10
  • София
  • Мнения: 721
Не следя предаванията, които коментирате, но все пак се надявам и на истински компромати Simple Smile

# 11
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
и аз при вас

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
За първи път гледам НИло, ако наистина е продала скромните си възможности като водеща за 20хил/месец, евала Peace Не е луд който яде баницата...Само ако може да й центрират аутокюто, че гледа перманентно някъде встрани.
Не вярвах, че има по-зле водеща от Николета и ето, че се появи Лиляна  ooooh!
Надя е направо недостижима в това предаване.
Иначе не ми беше интересно да гледам Ани Цолова да обикаля из София, това ли ще е папарашката част? newsm78 Новото семейство пък изобщо не ми е интересно, та превключих. Като цяло съм разочарована.

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако някой е гледал Лиляна в ББ - да сподели така ли говори?

Все си мисля, че е роля - това с говора - дразненето - провокира коментари, а и да не блести над НЛ.

# 14
  • Мнения: 1 066
Интервютата в това предаване куцат. Важни въпроси не се задават на гостите. Мин.седмица Азис какви въпроси можеше да зададе, той нищо не направи, Ванко сега същата работа. Единствено Ирина ми хареса как си проведе нейното с Николета.


Ако някой е гледал Лиляна в ББ - да сподели така ли говори?

Да, точно така говори.

Общи условия

Активация на акаунт