Звездни компромати - 187 част

  • 46 920
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 181
Хубава е  къщата на Яне Янев

# 31
  • Мнения: 1 764
Хубава е  къщата на Яне Янев

И къщата и мястото Peace

# 32
  • Мнения: 4 864
Аз докато разбера,че е Яне с жена си. мислех,че са баща и дъщеря  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 181
Аз докато разбера,че е Яне с жена си. мислех,че са баща и дъщеря  Rolling Eyes
е, ти пък...

# 34
  • Мнения: 31 311
Венета продължава с разводите. Сега обсъжда бившето сем. Тадаръкови.

Много тъпо.

# 35
  • Мнения: 6 417
Венета много дразни с това "ше".

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 23 107
Тадаръкова/Рудолф не спря да се жалва и да повтаря едно и също. Май за трети път участва в Горещо да ни занимава със семейните си неволи. (Не знам на колко години е, но е симпатична, като изключим перхидролените екстеншъни.)

# 38
  • Мнения: 6 417
Много е стерилно у Янето. Все едно никой не живее там.

# 39
  • Мнения: 3 181
Тадаръкова/Рудолф не спря да се жалва и да повтаря едно и също. Май за трети път участва в Горещо да ни занимава със семейните си неволи. (Не знам на колко години е, но е симпатична, като изключим перхидролените екстеншъни.)
изглежда много добре за годните си, на колко е междудругото?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тадаръкова/Рудолф не спря да се жалва и да повтаря едно и също. Май за трети път участва в Горещо да ни занимава със семейните си неволи. (Не знам на колко години е, но е симпатична, като изключим перхидролените екстеншъни.)

Аз пък нещо не мога да я съжаля тази Тадаръкова. Прилича ми на някаква откачалка. Сигурно не е лесна за съжителстване предвид държанието и характера й.

Лиляна кърти с физиономии и селски акцент. Да се чудиш коя е по-голяма кукарджа - тя или НЛО-то.  

# 41
  • Мнения: 17
 Руддолф от къде идва? newsm78

# 42
  • Мнения: 3 181
Тадаръкова/Рудолф не спря да се жалва и да повтаря едно и също. Май за трети път участва в Горещо да ни занимава със семейните си неволи. (Не знам на колко години е, но е симпатична, като изключим перхидролените екстеншъни.)

Аз пък нещо не мога да я съжаля тази Тадаръкова. Прилича ми на някаква откачалка. Сигурно не е лесна за съжителстване предвид държанието и характера й.

Лиляна кърти с физиономии и селски акцент. Да се чудиш коя е по-голяма кукарджа - тя или НЛО-то.  
Сега разбрахте ли защо пак гостува в Горещо въпросната Тадъркова/ Рудолф, бившият и мъж лобира да я уволнят, развода им не му е достатъчен.... и господина искал да става земеделски министър, защото в това министерство имало доста пари, парите са най-важното за него, според нея.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тадаръкова/Рудолф не спря да се жалва и да повтаря едно и също. Май за трети път участва в Горещо да ни занимава със семейните си неволи. (Не знам на колко години е, но е симпатична, като изключим перхидролените екстеншъни.)

Аз пък нещо не мога да я съжаля тази Тадаръкова. Прилича ми на някаква откачалка. Сигурно не е лесна за съжителстване предвид държанието и характера й.

Лиляна кърти с физиономии и селски акцент. Да се чудиш коя е по-голяма кукарджа - тя или НЛО-то.  
Сега разбрахте ли защо пак гостува в Горещо въпросната Тадъркова/ Рудолф, бившият и мъж лобира да я уволнят, развода им не му е достатъчен.... и господина искал да става земеделски министър, защото в това министерство имало доста пари, парите са най-важното, според нея.

Тъкмо това коментираме с мъжа ми. Ако тя няма вина за развода си и мъжа й я е напуснал горката, защо му е да й прави сечено. Явно тя нещо е сгазила лука щом мъжа й толкова й е насъбрал, чак ходи да лобира да я гонят от работа и  да й проваля кариерата. Честно казано така като я гледам не изглежда много невинна и хрисима. И тя не е стока.
Ама всеки си знае за себе си. То едно време гаджето на един познат изпадаше в истерии и чупеше чинии като луда у тях, ама ако я питате защо са я зарязали ще се изкара най-голямата жертва.

# 44
  • Мнения: 3 181
Не знам къде е истината, аз чисто интуитивно съм повече на нейна страна..интересно казва, че бившият и мъж пари не и е давал, сама се издържа, от къде и как.....искала къщичка с дворче в Сф Wink.........ама и Венета е лоша, не престана да дълбае Яне и жена му за спонтанният аборт, 100 пъти и казаха, да не пита повече

Общи условия

Активация на акаунт