Звездни компромати - 180 част

  • 54 833
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Viena
  • Мнения: 3 582
  bouquet за темата

# 2
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Запис по темата за Петко! И на мен ми изглежда селски, но го бях гледала в Търси се.... (май) и там ми се стори много свестен!

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записче и благодаря за темата Hug

# 4
  • Мнения: 1 992
Не мога да пропусна да разбера ще има ли свещен съюз между "красавицата" и "киселото грозде".

# 5
  • Мнения: 5 435
Хайде и аз тук! Благодаря за темата!   bouquet

# 6
  • Мнения: 540
Abet знам, бе мила, и аз се шегувкам  Laughing щото аз не го казах като хвалба, а просто, защото не смятам, че съм стандартния типаж за Петко, нито имам перфектно тяло, нито перфектно лице, и исках само да кажа, че не мисля, че той има някакъв такъв определен типаж.

анонимните, не е всеки така, за някои се разбират неща, които не им се иска да се разбират
Андреа например - сайта е mega life без интервал

Все пак похвално е, че се опитва да се вкара във форма, време беше   Wink

# 7
  • Мнения: 2 182
Запис
Alison DiLaurentis   bouquet

# 8
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз тук, мерси  Hug

# 9
  • Мнения: 36
Джойче аз благодаря за маймунките и т.н. направо ги копирах от твоя пост   bouquet Embarassed

Abet знам, бе мила, и аз се шегувкам  Laughing щото аз не го казах като хвалба, а просто, защото не смятам, че съм стандартния типаж за Петко, нито имам перфектно тяло, нито перфектно лице, и исках само да кажа, че не мисля, че той има някакъв такъв определен типаж.

анонимните, не е всеки така, за някои се разбират неща, които не им се иска да се разбират
Андреа например - сайта е mega life без интервал

Все пак похвално е, че се опитва да се вкара във форма, време беше   Wink

Наистина е похвално, но е жалко, че имаше много хубаво тяло, а допусна да се запусне така.


П.П.
 Hug  bouquet за всички

# 10
  • София
  • Мнения: 2 701
Благодаря за темата!

Гледайки последните снимки на Майли Сайръс се поинтересувах от фотографа Тери Ричърдсън, еми много ме кефи тоя човек, много нестандартна фотография  Grinning
Топ 40 негови снимки за GQ
неговия сайт, много е забавно как ги кара да се снимат като него  Laughing

# 11
  • Мнения: 814
Като стана въпрос за Петко се сетих ,че преди 7-8г си разменя ласки и с Алисия в неин клип  Laughing

# 12
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тери Ричардсън е божество на съвременната фотография. Предизвикателен, цветен, еротичен... просто единствен!

# 13
  • София
  • Мнения: 6 260
Това за Андреа в кой сайт е? На мен не ми се отваря и ми го отчита като спам.

# 14
  • Мнения: 36
mega life без интервала само го напиши

Общи условия

Активация на акаунт