Звездни компромати - 177 част

  • 69 958
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 759
 Blush

Като заговорихте за Брат Пит - на рекламата за Chanel  погледът му изглежда изключително празен,тъжен Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 1 110
Струва ми се, че изведнъж се състари този човек (Брат Пит)

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 556

Много красива бременна! Опитвам се да си спомня и не успявам, да съм виждала, толкова красива бременна, колкото е Кейт.

За мен и Брат и Анджелина са на една вълна - омръзнало им е да бъдат секс символи, омръзнало им е от суета, от папараци, вълнуват ги други неща, някакви си техни проблеми, емоции, проекти.

# 5
  • Мнения: 3 677
Така,така, колкото по малко го харесват толкова по добре за мен! Шансът ми се увеличава, стига Анджи някога да го натири, веднага го вземам!

# 6
  • София
  • Мнения: 23 097
Усмивки от старите ленти  Жизел Бюндхен (в средата) заедно с двете си сестри (вдясно е близначката й)

# 7
# 8
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много красива бременна! Опитвам се да си спомня и не успявам, да съм виждала, толкова красива бременна, колкото е Кейт.
Това раждане вече заприличва на кралски реалити-цирк Joy.

Евън-Рейчъл Ууд е по-красива бременна, много по-красива при това. Хем не по специално подготвени за пресата снимки.

# 9
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
От Памперс могат да се похвалят, че кралска особа ги рекламира Wink Много сладка снимка
цък на тази много се смях

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Това не е Кейт, нито Уилям.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 097
Е, аз мислех, че е пределно ясно, че това са двойници.  Peace
Самата Кейт от месец не се е мяркала абсолютно никъде.
Чакат я всеки момент да постъпи в кралската болница - пълно е с медии и папараци.
Хеликоптер прави сухи тренировки от няколко дни.

# 12
  • Мнения: 4 166
Това тръгнах да пиша, от Памперс не могат да се похвалят с такова нещо, защото това са техни имитатори, вярно много добри Simple Smile. Как си представяте Кейт да се снима по бельо, в такива пози, изобщо да допуснат хората толкова близо до себе си?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
И аз така мислех, затова се почудих на коментарите колко красива бременна е Кейт и пр.
Както и да е, репликата ми беше вместо баналното "запис", че да не ви изпусна  Laughing

# 14
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А, аз вече всичко си представям Joy. Само снимката по гащи ми се стори съмнителна. И не ми стана ясно, двойниците явно са много добри Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт