Звездни компромати-121

  • 51 799
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 11 747
Галена на 15 декември - явно продължава да си ходи с половин обръсната глава.

# 2
  • Мнения: 4 292
Относно най-лошите тоалети:
Някои от тях може и да ви се струват красиви, но определено не са подходящи за събитията, на които са носени.
Да си облечена като булка е чудесно, стига да си на своята собствена сватба. На червения килим е смешно.
Никол Кидмън, която много харесвам и намирам за изключително стилна в повечето случаи, е направо умопомрачителна с кожения костюм. От нея някак не се очаква подобна изцепка, за разлика от Лейди Гага, да речем.

# 3
  • Мнения: 211
Записвам се с аватара си Blush

# 4
  • Мнения: 1 167
 Joy Joy Ех, този Раян бре..аз имам да доизглеждам филм с него Drive  Thinking

# 5
  • Мнения: 2
Ауууу искам си Коледният подарък предварително, ако може и да му разкъсам опаковката Laughing
И после за Нова година и за всеки следващ празник, ама вече аз да си го опаковам Laughing

# 6
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз да се запиша само.
Обаче, разглеждайки назад старата тема, някой беше публикувал профила на Сашка Васева, която изглежда противно почти на всички снимки.
Все пак, на една ми хареса, че изглежда нормално, та реших да я постна, за да не е гол запис

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184279_1446976855 … 1112_148897_n.jpg

# 7
  • Мнения: 9 093
Лейди ГаГа - направо не прилича на себе си Crazy

Това горе наистина ли е Сашка? Уау...Можело, значи Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 23 096
Това горе наистина ли е Сашка? Уау...Можело, значи Laughing
Може, при стилисти и професионални фотографи.
То си личи от километри, че снимките, на които позира разчекната върху разни спални и диванчета, са правени в домашна обстановка и то сигурно лично от нея.

# 9
  • Мнения: 1 167
Ами тя по принцип е хубава жена  Crazy Не мога да повярвам, че го казвам. Но успешните й напъни, да се прави на клоун я загрозяват неимоверно много.  Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 2 481
Благодаря за новата тема!
Дейвид Бекъм- прическата му през годините

Лейди Гага е ужасна, намирам я за много грозна, независмо дали е облечена като изрод или "нормално". Нямам поглед върху творчеството й, предпочитанията ми са по-тежички, коментирам само външен вид.

# 11
  • Мнения: 9 093
... снимките, на които позира разчекната върху разни спални и диванчета...
You made my day Joy Hug

# 12
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Наистина е Сашка, от нейния профил я извадих Wink Верно, Фотошопа яко е играл, но е факт, че прилича на човек на снимката Wink
Хайде, още малко снимчоци Wink

Лиан Раймс И Еди Сибриан Антонио Бандерас на ски Блейк Лайвли Джоузеф Гордън Левит
Малко съпоставки от типа "на коя седи по-добре Simple Smile "
Дженифър Лопез, Ким Кардашиан и Дженифър Хъдзън Пипа Мидълтън, Джесика Алба и Евън Рейчъл Уудс Хейли Стейнфийлд, Хайди Клум и Зоуи Кравиц Кат Дейли, Хилари Суонк и Дженифър Лав Хюит

# 13
  • Мнения: 36
Голо записче Wink


Аааааааааа... Райън Гослинг има ли го на голяма снимка, искам да си я сложа на профилна във фейсбук, моооооооооля  Hug


Ох намерих го, специално за всички вас, дами:

КЛИК КЛИК КЛИК

# 14
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Един затрогващ клип: Farewell to those we lost in 2011

Общи условия

Активация на акаунт