Звездни компромати-81 част

  • 49 699
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 747
Разкош е тази фотосесия!

# 736
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Марио Тестино и Николета да снима, ще я изкара много класна  Wink

Не харесвам особено Анн Хатауей, но стила Одри Хепбърн и отива  Laughing

# 737
  • Мнения: 31 181
Не ми харесва дори и в този стил.

# 738
  • Мнения: 515
айде пуснете нова тема , да се запиша докато съм тука, че винаги изпускам пурвите 5 страници  Laughing

# 739
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
айде пуснете нова тема , да се запиша докато съм тука, че винаги изпускам пурвите 5 страници  Laughing
И аз това чакам Wink, днес наваксах 20страници ooooh!

# 740
  • Мнения: 3
Може ли малко снимки на Анелия с новия цвят на косата - много ми харесва. И аз искам такава - моята е черна, ама ме е страх да я травмирам с обезцветяване  Mr. Green, че тъкмо поотрасна Crazy

# 741
  • Мнения: 515
Нова тема

не издържах, надявам се няма сърдити  Blush

# 742
  • Мнения: 1 167
На малката Сури и били купили костюм за Хелуин за 6 000 долара.. нямам търпение да видя кое струва толкова..може би е Диор, Валентино, или нещо от сорта  Thinking  Grinning

На Сури  са й  доста кривички краченцата. Thinking

# 743
  • Мнения: 8 522
Страхотна фотосесия на нехаресваната тук Ан Хатауей
http://www.robertvoltaire.com/blog/anne-hathaway-for-vogue-us-no … o-testino-photos/
Аз я смятам за прекрасна, много изящна, а снимките са стилни  Heart Eyes
Николета дали някога ще издрапа до Vogue, па макар и да не е така отблъскваща като Ан  Mr. Green
И на мен ми харесва ,много е нежна ,стилна ...................

# 744
  • Мнения: 60
Ан Хатауей е много хубава , но много посредствена актриса , много , и това дразни ,
снимките са идейни , но са дело на фотографа , лицето й се вижда само на първата ,
на другите снимки няма значение тя или е или не ,

# 745
  • Мнения: 32
Иво Сиромахов направи на “бъз и коприва” т. нар. български елит. Той твърди, че се отнася с ирония към цялата тая „светска паплач”, която не слиза от страниците на медиите, защото това е една прослойка от безсмислени тъпаци, които според него си плащат, за да бъдат популярни.
„А за какво им е тая популярност – и те не знаят. Поне да имахме някоя известна личност, богата като Парис Хилтън. А нашите „селебритита” са бедни като гаврошовци – ходят с дрехи под наем и набиват филии с лютеница. За да станеш известен в България, не е нужно да имаш някакви качества. Достатъчно е да те набият или да те наебат. А най-добре и двете“, заявява в свое интервю писателят и сценарист в “Шоуто на Слави”.

„Простият човек не може да разбере защо Веско Топалов е по-ценен от Андреа. И защо Борис Христов е по-смислен от Митьо Крика“, коментира родният “хайлайф” Сиромахов.


# 746
# 747
  • Мнения: 11 747
Аз съм съгласна с Иво Сиромахов, затова и ние, в тази тема, примерно, си правим майтап с тях, забавляваме се и се разтоварваме, на техен гръб, общо взето. Често отнасят такива коментари, че...  Simple Smile  Пък Веско Топалов и Борис Христов са друга категория и на тях никой не отрича достойнствата. Тях ли да ги гледаме без гащи, под гащите и над гащите? Би било по- жалко от сегашното положение.

Общи условия

Активация на акаунт