Звездни компромати-98

  • 56 301
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 813
.

За Галин и Галена според мен съфорумката имаше предвид, че е позьорщина да и подарява джипа пред камерите и на летището. Нали имат някакво имение на Арбанаси, да и го паркира в двора и да си и го подари, после да си консумират любовта и да изкарат емоциите вкъщи. Пак ще има джип, пак ще е подарък, пак ще е изненада, нали ?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 481
Този сайт със стари и актуални снимки на знаменитости, мисля, не е пускан.

# 3
  • Мнения: 56
Запис   bouquet

# 4
  • Мнения: 6 704
За Галин и Галена според мен съфорумката имаше предвид, че е позьорщина да и подарява джипа пред камерите и на летището. Нали имат някакво имение на Арбанаси, да и го паркира в двора и да си и го подари, после да си консумират любовта и да изкарат емоциите в къщи. Пак ще има джип, пак ще е подарък, пак ще е изненада, нали ?
Абсолютно споделям мнението на аХ'Не Peace

# 5
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Gia благодаря за темата.

# 6
  • Мнения: 5 001
.

За Галин и Галена според мен съфорумката имаше предвид, че е позьорщина да и подарява джипа пред камерите и на летището. Нали имат някакво имение на Арбанаси, да и го паркира в двора и да си и го подари, после да си консумират любовта и да изкарат емоциите вкъщи. Пак ще има джип, пак ще е подарък, пак ще е изненада, нали ?
Е да, но така нямаше да изпишете 5 страници за тях  Wink  Като си купиш нещо и не се похвалиш все едно не си си го купил  Laughing явно така мислят.

# 7
  • Мнения: 1 813
Да не говорим, че един мъж с възможности и стабилно финансово състояние, ще осигури супер кола на жена си по презумпция, а не като благодарност за дете примерно, както при нея беше с раждането на сина им . Но нали катастрофира с този джип и сега и дава нов.

# 8
  • Мнения: 11 747
Елена Паришева, Константин и Преслава - миниконцерт от преди 2 дни.

1..  2..  3..  4..  5..  6..  7..  8..  9..  10  11  12

# 9
  • Мнения: X
.

За Галин и Галена според мен съфорумката имаше предвид, че е позьорщина да и подарява джипа пред камерите и на летището. Нали имат някакво имение на Арбанаси, да и го паркира в двора и да си и го подари, после да си консумират любовта и да изкарат емоциите вкъщи. Пак ще има джип, пак ще е подарък, пак ще е изненада, нали ?
аз доколкото видях на джипа имаше и панделка, пълна позьорщина, ако беше без украса нямаше да направи чак такова впечатление

# 10
  • София
  • Мнения: 10 698
 wavey

# 11
# 12
# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
.

За Галин и Галена според мен съфорумката имаше предвид, че е позьорщина да и подарява джипа пред камерите и на летището. Нали имат някакво имение на Арбанаси, да и го паркира в двора и да си и го подари, после да си консумират любовта и да изкарат емоциите вкъщи. Пак ще има джип, пак ще е подарък, пак ще е изненада, нали ?
аз доколкото видях на джипа имаше и панделка, пълна позьорщина, ако беше без украса нямаше да направи чак такова впечатление

И аз това си помислих. Имаше сравнение с Парис Хилтън - но там са и  подарили колата за рожден ден. Пък нашия Галин изперква джипа на летището с панделка ... абсолютно не на място според мен.

# 14
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт