Звездни компромати-97

  • 63 510
  • 771
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 622
Чакайте веднъж в живота си да кажа "запис" , пък и да се наредя първа  Mr. Green

П.С. От предната тема искам да изкоментирам Камерън Диаз- страхотни ръце са това, страшно ме кефят, мечтая и аз да имам такива, но общо взето не съм много сериозна в тренировките и само с мерака си оставам Tired

# 2
  • Мнения: 1 813
На мен също ми харесват, но като си представя тези ръце в елегантна рокля...  Thinking

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен също ми харесват, но на мъжко тяло  Grinning
Запис, иначе казано  Mr. Green

# 4
# 5
  • Мнения: 1 701
На мен пък ми прилича на биячка! Все едно ей сега ще излезе на улицата и ще се сбие с някой... Не ми е женствено.  Naughty

# 6
# 7
  • Мнения: 2 883

А ето и нейни скорошни снимки
http://celebrity-gossip.net/reese-witherspoon/photo/reese-witherspoon-2179
http://celebrity-gossip.net/reese-witherspoon/photo/reese-witherspoon-2183
Май наистина подготвяме сватба  Flutter

А за тялото на Камерън - според мен е много секси, излъчва здраве и сила такова тяло  Crazy харесва ми

# 8
  • Мнения: 6 039

за мен пък е ужасно. Какви ръце, какви гърди. Не намирам нищо женствено и нежно в такива фигури.


Ама кой е казал ,че е женствена?Simple Smile

Като става въпрос за жена, предпочитам я женствена.

# 9
# 10
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Четох някъде че lord of the chefs се снима в Добрич, вярно ли е? Ако е така, имате ли представта точно къде Simple Smile

# 11
# 12
  • Мнения: 5 622

Виждала съм Сури облечена хубаво, но това определен не е от тези случаи..тези розово-лилави чехли и тази рокличка...Сигурно пак сама е наложила какво да носи  Laughing

Кейти Холмс от кога има такива едри бедра/крака? Мислих я за по-фина  Thinking

# 13
  • Мнения: 5 001

Кейти Холмс от кога има такива едри бедра/крака? Мислих я за по-фина  Thinking
Такива са и, не си обърнала внимание  Peace  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 11 747
Мария снима клип в Тайланд - в момента е вече там. Не помня дали не повтарям новината, но колкото да се запиша.

Общи условия

Активация на акаунт