Звездни компромати-198 част

  • 51 349
  • 720
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Почитателите на Том Харди да си пуснат Discovery  Laughing

# 2
# 3
  • Мнения: 3 947
Хоп   bouquet
И аз гледах Буюклиева днес с русата коса и вафлите - като залязваща чалгаджийка е :д и беше тоолкова топирана, като телевизор беше в главата :д

Захари Бахаров, Карамазов и Вергов
и пак тримата
големи сладури
Бахаров и Велина Узунова
Стара снимка на Вергов

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 21:34 от tooclose

# 4
# 5
  • Мнения: 1 455
Хоп   bouquet
И аз гледах Буюклиева днес с русата коса и вафлите - като залязваща чалгаджийка е :д и беше тоолкова топирана, като телевизор беше в главата :д

Ама какво говорите, сигурно е прочела Николетиния фейсбук, че прическата на Майли Сайърс е супер-мега хитова и е отишла при фризьора да направят нещо наподобяващо до оригинала Joy Joy

И аз  Hug за темата.

# 6
  • Мнения: 4 199
Три сладура: дечицата на Дж. Робъртс
http://prikachi.com/images/277/6996277d.jpg

# 7
  • Мнения: 511
Първо мерси за темата. Hug


Ето нагледен пример как една жена може да има тънки устни без пълнеж,некоригиран нос и лек грим и въпреки това да е Красива!
Много я харесвам визуално и професионално.


# 8
  • Мнения: 5 619
Колко интересно - близнаците май са с различен цвят на косата. Или от светлината изглежда така?

# 9
  • Мнения: 8 526
Колко интересно - близнаците май са с различен цвят на косата. Или от светлината изглежда така?
Да,изглеждат с различен цвят

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
От профила на Ники Михайлов:

Guess with who?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 4 199
Хейзъл е платинено руса, а брат й е с червена коса, малкият Хенри също е червенокос и май и тримата са синеоки:) Всъщност, доколкото помня от интервюта на Джулия, тя е единствената ''издънка'' в семейството с тъмни очи.
Ето я русата и синеока Хейзъл Heart Eyes
http://prikachi.com/images/333/6996333u.png

# 12
  • Венера
  • Мнения: 858
Харесвам Бахаров като актьор, но на снимки и по телевизията ми изглежда като болен от нещо, а човека просто е плешив и бял.... не знам защо така  newsm78

# 13
# 14
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Красиви деца  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт