Звездни компромати - 186 част

  • 60 299
  • 782
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 6 417
Ходила, ама я е върнал.

# 781
# 782
  • Мнения: 4 166
Месеци след смъртта на съпруга си (катастрофирал с мотор), тази умница позираше пред фотографи на светско събитие... яхнала мотор  Rolling Eyes. Това беше толкова неадекватно, че думи нямам - засенчи изцяло изцепките й преди това, че нямало да скърби като вдовица от 80-те, цитирам.

Имам само хубави (лични) впечатления от Ива. Не ми е никаква, далечни познати сме.
Много се дразня когато някой така заклейми някого..Само Ива си знае каква е истината.
Имам приятелка, чийто мъж също се уби с мотор..Месеци наред се тресеше от ужас при качване на кола, а  при вида на мотор - повръщаше.. Един ден каза,че единственият начин да не полудее е да го направи и тя - и се качи на мотор и подкара кола нормално след това.. Изобщо не го сметнах за нелепо, добре че го направи за да се отърве от този кошмар.
Колкото до Петрозар - изобщо не е бил най-добър приятел на Дими, а просто познати.
Какъв е проблемът?

Изобщо никого не съм заклеймявала, казах какво е впечатлението ми от Ива Екимова. Не съм сбъркала темата, нали - пиша в тази за звездни компромати. Нейното поведение беше компромат след компромат. Всеки човек сам знае как се чувства и какво му е, но това не пречи на другите да имат свое виждане по въпроса. Лично аз проблем с Петрозар, майка й, комшиите и пр., нямам, не знам защо намеси и него. Ти я харесвай колкото искаш, а на мен се дразни колкото искаш.

Общи условия

Активация на акаунт