Звездни компромати - 194 част

  • 56 037
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз пък, вече си мисля, че Алисия отдавна е преживяла Валери, но умело и хитро използва скандалите, изобщо, житейското битие на сем.Божинови и печели ли, печели, яхнала вълната.

Ако е така, браво за търговския й дух Simple Smile

Уцели в десятката Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Точно мислех, да си пренеса поста и мисълта тук, но си ме изпреварила Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1
Андреа и Кубрат при Кеворкян във В.Н. Кубрат разказа, че ги е отгледал баща им, понеже майка им умира, докато са още деца.
А на Андреа устните пипани ли са newsm78 Много са хубави, но ми се струват по-пухкави. Или поне горната устна.

# 4
  • Мнения: 60
да , бе , вярвайте , изложи се Алисия и то много , но карай да върви ,
хитра лисица си е Николета , не може да й се отрече

# 5
  • Мнения: 2 216
Ако Алисия го беше преживяла, нямаше да се занимава...Не знам Валери ли не може да преживее или унижението, което и причини

# 6
  • София
  • Мнения: 23 097
Оф, Алисия със сигурност е преживяла Валерко, но надали не е била супер накефена, че той и Николета се бяха разделили. А Николета, въпреки че явно е била сериозно сгафила, е влязла яко под кожата на Валерко и той няма да я изпусне току-така, колкото и да се прави на мъж.

# 7
  • Мнения: 1
Ако Алисия го беше преживяла, нямаше да се занимава...Не знам Валери ли не може да преживее или унижението, което и причини
Какъв дебил трябва да си, за да си правиш ПР или там каквото мислите, че прави Алисия, за сметка на  скандалите около Божинови. От цялата история само тя излезе човека без "хепи енд". Ако нарочно се прави на жертва вече 4-5та година и го играе тъжна, неразбрана и прочие, само себе си унижава по този начин. Не смятам, че е най-правилното решение да печелиш дивиденти.
Освен жалка, по друг начин не мога да я възприема.

# 8
  • Мнения: 36
Според мен Алисия не го е преживяла напълно, така мисля, но само тя си знае какво и е отвътре  Wink

# 9
  • Венера
  • Мнения: 858
Аз пък вече на моменти си мисля, че четворката Ники М., Алисия, Балери Б. и Николета играят комбина и си правят ПР.

# 10
  • Мнения: 5 619
Най-тъжното в случая е, че Алисия колкото и да злобее срещу Николета, колкото да я оплюва, и да й се присмива, че е във списъка с "бивши" на Валери, най-накрая Николета пак си го върна.
Абе, пирова победа си е тая. Кое му е достойното да си върнеш мъжа, който те направи за смях с друга, независимо ПР или не? Даже е още по-жалко и засрамващо, ако е било само ПР. Така иили иначе балона се спука и сега, колкото и да го надуват, ще издиша.

# 11
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Ми не знам кой колко следи песните на Алисия, но всяка се пуска при определени събития.
Когато се раздели с Николайчо беше подготвена друга песен, която пеела по участия, но тя пусна "Познавам ли я" ...писа се с месеци за тях, че го хванала с любовници и т.н.
И ред други песни са съобразени с това да има скандали около тях и да си прави реклама и връзка с лични неща... Всеки си прави ПР, както прецени... Други си правят ПР само от скандали, щото нямат друга кариера  Wink

http://www.bliasak.bg/news/p3_25011_0.html

# 12
# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
И аз за Марая Кери, но по друг повод - критикуват хонорара и за благотворителен концерт:

http://life.dir.bg/news.php?id=15801937

# 14
  • Мнения: 2 883
фотосесия на Миранда Кер направена от Тери Ричардсън
http://www.egotastic.com/2013/12/miranda-kerr-see-through-lace-l … richardson-shoot/

Сладка-секси, харесва ми, Николета има много да се учи от нея, не само да пърха с мигли и да чупи устни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт