Звездни компромати-200 част

  • 63 779
  • 723
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 5 892
Честит юбилей!
Благодаря за темата, Джой!  bouquet
Коцето и Надя
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/q71/s7 … _1444197158_n.jpg

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Килиън Мърфи с колеги Heart Eyes

# 4
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Кейт чака бебе...дано да е вярно.http://www.kliuki.bg/307808/dasteryata-na-keit-midaltan/

# 5
  • Мнения: 660
  bouquet  bouquet  bouquet

/Ох, гледам сега новия клип на Преслава и си мисля - тази жена е отслабнала толкова много специално заради този клип...- В огромни количества дози плът.. Да, наистина мисля, че е отслабнала за да си показва повече тялото, защото в другите клипове явно не е могла...И пак не ми харесва  Tired

# 6
# 7
  • Мнения: 1 167
  bouquet  bouquet  bouquet

/Ох, гледам сега новия клип на Преслава и си мисля - тази жена е отслабнала толкова много специално заради този клип...- В огромни количества дози плът.. Да, наистина мисля, че е отслабнала за да си показва повече тялото, защото в другите клипове явно не е могла...И пак не ми харесва  Tired

Тази жена не е отслабнала толкова много, специално заради един клип. Слаба си е от доста време.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 453
Саймън Коуел е станал баща на момченце.

# 9
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не мисля, че е вярно...Тези обичат да забременяват всеки. Ако се съдеше по тях, до сега Дженифър Анистън трябваше да е родила минимум футболен отбор

# 10
  • Мнения: 814
Приятеля на черната Златка изглежда с поне половин глава по-нисък от нея на снимката от предната тема.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 097
Саймън Коуел е станал баща на момченце.
Браво! Време му беше.  Grinning

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427

Много бързо   Rolling Eyes Колко голям е наследникът вече?

# 13
# 14
  • Мнения: 4 517
Е как да не се запише човек в юбилейна тема!   bouquet

Едни красиви Валентинки:

Кандис и близнаците на Нийл Патрик Харис

Чакай да сложим и една Майли  Rolling Eyes, за да не излизаме твърде от рамката на компроматите.

Общи условия

Активация на акаунт