Звездни компромати -225 част

  • 58 379
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 15 033
Тези мъжки тела и мен нещо не ме грабнаха... Ама и Ким не ме грабва, ама никак!

# 4
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз да кажа нещо...Дж.Г.Л ми е много странен актьор.
Много ми харесва като такъв, но ми седи странно на екран, не знам защо.
Може би, защото винаги ми изниква първата му роля и все на дете ми прилича, въпреки че си е бая мъж вече.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 556
От тези съм, на които не им харесва посланието на Найк.

Много ми е просташко, вулгарно да наричам гъза си куче-пазач или моята визитка/послание, каквото беше там. Изобщо, от цялото послание, единственото, което запомних е, че трябва да се оприличавам единствено  със задницата си.

В Хамериката сигурно положителния ефект е огромен, там обичат да си отглеждат големи дупита, и да акцентират на тях.

# 6
  • Мнения: 7 690
Много жалко, Джой, че така се виждаш. Припознаваш се погрешно.

Докато сме на тема дундести и/или женствени:

Скрит текст:




# 7
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Оооо, да.
Тя пък е идеала на моя мъж за жена.
Само ръста й не съм постигнала Laughing

# 8
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, много фотошопнати снимки и даваш на тази красавица.  Реално тялото и хич не изглежда така оформено (иначе има много красиво лице, но фигура- тцъ, прекалена и някак мека е)

# 9
  • Мнения: 10 889
Аз пък не видях нищо лошо в модела от рекламата на найк. Добре тренирана жена. Може би анфас ще изглежда по-различно, но буцеста не ми е определено.

А големите, в смисъл добре тренирани и здрави глутеуси, които си вършат и работата освен всичко друго, са супер важни за тазовото дъно  Grinning

# 10
  • Мнения: 7 690
Охх, много фотошопнати снимки и даваш на тази красавица.  Реално тялото и хич не изглежда така оформено (иначе има много красиво лице, но фигура- тцъ, прекалена и някак мека е)

Мека, я. То в това е чара - естествено дунди.
Не знам кой я облича и дали някой я облича, но такъв пищен бюст не е редно да е на показ с подобни деколтета. От секси преминава в графата злекси.

Скрит текст:






Ето малко необработени.


Скрит текст:






И не е много висока - 171.

# 11
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419

Страхотна рокля !

# 12
  • София
  • Мнения: 23 096
Май някои не разбраха, че жената от рекламата на Найк не е Ким Кардашиян.  Peace

Не харесвам Кристина Хендрикс. Гърдите й отнемат вниманието от всичко останало.

# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Между другото, винаги ми е правило впечатление, че точно формата и размерите на бедрата са основният фактор за това как изглежда една женска фигура- ако са обемни, веднага я правят по-тежка, нищо, че нагоре може да има талийка на оса и шепа гърдички.

още веднъж Блейк отпреди бременността

Алисия Викандер за GQ и в кадър от новия си филм

# 14
  • Мнения: 4 199
И аз от харесващите Алесандра, нищо че е доста ''жилава'' и късокрака, чаровна и красива ми е:

https://www.facebook.com/Alessandra/photos/a.361995759825.151768 … ype=1&theater

Хубав кадър.

Общи условия

Активация на акаунт