Звездни компромати -223 част

  • 62 463
  • 718
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 453
След сина на Вал Килмър към кампанията на Saint Laurent се присъединява и синът на Пиърс Броснан-Дилън

Джой,   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Джой,   Hug
Не харесвам момчето. Твърде женствен и неестествен. Не харесвам мъже тип солета.

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Понеже питахте се покри г-жа Бередин - ето актуалната снимка на профила ѝ във ФБ  bowuu

Звучи ми, като отлик на шумотевицата около нашата настояща призьорка в конкурса  Mr. Green Очевидно тържествува  Mr. Green

# 4
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не харесвам момчето. Твърде женствен и неестествен. Не харесвам мъже тип солета.
Аз харесвам мъже тип солета, но този- твърдо не.

# 5
  • Мнения: X
Профилът на Анита Мейзер във фейса, има доста снимки и клипове от конкурса, както и доста негативни коментари. Много е грозновата горката, също и неграмотна  Confused
https://www.facebook.com/anitamazer

# 6
  • Мнения: 4 740
Анитка в събота ще е в "Събуди се". За конкурса щяла да говори.

# 7
  • Мнения: 4 740
Сега й отворих профила. Организаторките на Мисис България са й писали коментар -

"Анна Пѣлова Мисис България / Mrs. Bulgaria
Организация "Мисис България", и аз Меги Савова, в качеството си на собственик и организатор на "Мисис България", държа да подчертая, че Анита Мейзер, никога не е била избирана като "Мисис България", дори не се е явявала и не е била допускана за участие в "Мисис България"."

# 8
  • Мнения: 7 690
Сега й отворих профила. Организаторките на Мисис България са й писали коментар -

"Анна Пѣлова Мисис България / Mrs. Bulgaria
Организация "Мисис България", и аз Меги Савова, в качеството си на собственик и организатор на "Мисис България", държа да подчертая, че Анита Мейзер, никога не е била избирана като "Мисис България", дори не се е явявала и не е била допускана за участие в "Мисис България"."


 Shocked Е, какво по дяволите... newsm78 КАК това нещо се озова с корона тогава?!  newsm09

# 9
  • Мнения: 2 182
Е тогава кой и от какъв зор изпрати тази ш..  на Мисис Свят?

# 10
  • Мнения: 2 453
Това какво трябва да значи? Как се е озовала тогава тази жена на конкурса?

# 11
  • Мнения: 4 740
Идея нямам, показвам ви какво са писали.

"
Anita Mazer
7 часа ·
Pomoshttt.... Naadnaxa me Shte se napia dovechera Ot radost a Na vas nazdrave sashto ! Neka da praznuvame kakto vsashtnost nie nai dobre go Mojem. Neka da ubiem zlobata zaedno Che e goliam tovar Na cialata Ni darjava ! Ako oshte niakoi mi komentira negativno Na Facebook ili kadeto I da e SEX da ne vidi do Drugia konkurs Mrsword dogodina xaxaxa "

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Профилът на Анита Мейзер във фейса, има доста снимки и клипове от конкурса, както и доста негативни коментари. Много е грозновата горката, също и неграмотна  Confused
https://www.facebook.com/anitamazer

Цитат
Мисис България / Mrs. Bulgaria
Организация "Мисис България", и аз Меги Савова, в качеството си на собственик и организатор на "Мисис България", държа да подчертая, че Анита Мейзер, никога не е била избирана като "Мисис България", дори не се е явявала и не е била допускана за участие в "Мисис България".

# 13
  • Мнения: 4 740
Ето, какво са постали от Мисис България -

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=61940038151941 … f&pnref=story

# 14
  • Мнения: 2 453
Другата година и аз хващам самолета и отивам на конкурса за Мисис  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт