www.feelunique.com - 14

  • 105 116
  • 762
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
*Доставката е безплатна,поръчките идват в пощата за около седмица от пускането им,периодично пускат кодове за намаления,които ще споделяме в темата   smile3508  

*Тези,които нямат регистрация,може да поискат покана,с нея получават -10% от първата си поръчка!

*А тези,които вече имат регистрация могат да изберат своя любима марка,за която да ползват също -10% след първата поръчка,това става като отидете на My account,след което в ляво избирате Profile  и на Unique Member Benefits избирате своята марка,за която желаете да използвате намаление.Можете да сменята марката на всеки 6 месеца! newsm71

       Предишната тема номер 13

                                                                        
 
                                              Вместо "запис" споделете:
  Какъв тип продукти поръчвате най-често? (за коса, тяло, декоративна козметика и т.н.)


                                              Приятно пазаруване!   Hug

# 1
  • Мнения: 2 355
Благодаря за темата   bouquet
Вчера взех първата си поръчка от сайта-червения комплект на Тиджи на страхотна цена-16 лири Laughing

# 2
  • Мнения: 3 046
Най-често поръчвам декоративна козметика. Последно вчера поръчах два продукта на Benefit с много добра отстъпка   Heart Eyes

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Най-често поръчвам декоративна козметика.

# 4
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И аз поръчвам най-често декоративна козметика. Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
Най-често поръчвам продукти за коса и декоративна козметика.
                        Моля за мнение за новото олио за коса на Макадамия!
Привършвам едно от старата опаковка,от което съм много доволна!И сега се чудя,дали новото олио е по-добро ?  Thinking

# 6
  • Мнения: 2 487
Най-често поръчвам бяла козметика,   bouquet

# 7
  • Мнения: 31 181
Най-често поръчвам декоративна козметика.
И аз.

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Привет и от мен! Аз поръчвам по равно горе-долу - козметика за коса, тяло и декоративна козметика. Май само бяла не съм поръчвала.

# 9
  • София
  • Мнения: 451
Възползвах се и аз от 20-те процента върху разпродажбата - равносметката е 16 лири за две червила, на Шисейдо и на Ланком.

Беше ми първа поръчка, и ми направи впечатление, че сайтът прие кода чак на четвърти опит, като четвъртия беше след няколко часа. Пробвах също да изпратя покана на три приятелки, но сайтът пак прояви характер като отчете само единия адрес, на другите два просто не реагираше. Не искам да прокарвам конспиративни теории, но оставам с впечатление, че не е бъг, а сайта така е програмиран (сигурно на много хора им писва и се отказват от отстъпката).

# 10
  • Мнения: 1 105
Най-често поръчвам продукти за коса и декоративна козметика.
                        Моля за мнение за новото олио за коса на Макадамия!
Привършвам едно от старата опаковка,от което съм много доволна!И сега се чудя,дали новото олио е по-добро ?  Thinking
Може ли линк на олиото?

# 11
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Макадамия май в Рибката са най-изгодни.

# 12
  • Мнения: X
Ето,това е новото олио за коса на Макадамия.
http://www.feelunique.com/p/Macadamia-Professional-Ultra-Rich-Mo … l-Treatment-125ml

# 13
  • София
  • Мнения: 4 751
Поръчвам и бяла козметика, и декоративна. Има много хубави марки в сайта за бяла козметика, които ги няма при нас- Ren, Emma Hardie, Sarah Chapman, First aid beauty Simple Smile

# 14
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Поръчвам най-разнообразна козметика.

Общи условия

Активация на акаунт