www.feelunique.com - 14

  • 105 125
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 3 744
В момента Златна рибка нямат код за намаление на Керастаз, а само на Лакме, но и иначе при тях е най-скъпо, "при равни други условия". Например, споменатия от мен по-горе шампоан Керастаз Нутритив Магистрал в ЗР е 39.50лв, в Арлен - 38.70лв, но и кода намаля 3.80лв, в ЛФ е 15.95 Е, а има и подаръче, във ФЮ е 18.33Е.

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 12:55 от AlexaS

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 15 557
   Ясно, ще го имам предвид за в бъдеще. Peace Аз засега само оттам си пазарувам, защото магазинът им ми е на много удобна локация, онлайн не поръчвам почти.

# 752
  • Мнения: 99
Мили дами,
За пръв път съм разочарована от ФЮ, поради простата причина, че вече 10 дни от пратката ми и помен няма. Беше доста голяма поръчка за към 200 лв. и когато се опитвам да я проследя излиза, 'че последно е била "in transit", но повече данни липсват. Не пише и че е пристигнала в България. А говорим последно за 13 Октомври. До сега не са ми се губили поръчки, но на пощите нямам вяра. Случвало ли ви се е и как да процедирам сега? Благодаря предварително и поздрави!

# 753
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моята поръчка е от 11-ти, изпратиха я същия ден и пристигна при мен на 20-ти. На 19-ти беше на българска територия още.

# 754
  • Мнения: 99
Моята поръчка е от 11-ти, изпратиха я същия ден и пристигна при мен на 20-ти. На 19-ти беше на българска територия още.



При мен изобщо не излиза, че е на Българска теротория. "Следите" й се губят още след като е изпратена... сигурно е загубена. Коректни ли са от ФЮ и дали ще ми изпратят нова или върнат парите (каквото си избера)?

# 755
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Дай линк с тракинга да погледна на лично съобщение ако искаш.

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 3 744
Как се разви този казус? Намери ли се пратката?

В момента има 15% намаление на грим.

# 757
  • Мнения: 99
Как се разви този казус? Намери ли се пратката?

В момента има 15% намаление на грим.


Днес писах на ФЮ и те казаха, че щом са минали. Повече от 10 дни откакто е изпратена и не съм я получила, я обявяват за загубена и ще получа или нова или парите обратно или ваучер за нови покупки... До сега не ми се беше случвало, надявам се, че ще са коректни и ще си получа нещата. Simple Smile

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 3 744
ФЮ са коректни, така че проблема ще се реши, но аз мисля че и пратката ще изскочи отнякъде.

# 759
  • Мнения: 99
ФЮ са коректни, така че проблема ще се реши, но аз мисля че и пратката ще изскочи отнякъде.

Може и да изскочи след време, случвало ми се е със Асос.. да ми се дублират накрая. Но знам ли и аз. Може някоя дама от пощенският клон да се е зарадвала с няколко четки на Сигма 😂

# 760
  • Мнения: 909
При мен имаше забавяне и след като им писах ми върнаха парите веднага.На следващия ден пратката пристигна.Писах им да ми дадат айбан,за да върна парите,но те ми благодариха за честността и казаха да не ги връщам,бяха над 200 лв.

# 761
  • Мнения: 99
При мен имаше забавяне и след като им писах ми върнаха парите веднага.На следващия ден пратката пристигна.Писах им да ми дадат айбан,за да върна парите,но те ми благодариха за честността и казаха да не ги връщам,бяха над 200 лв.


Браво на теб! Оценили са честността ти хората.. за това ги харесвам чуждите сайтове. И аз се чудех за парите, но нещата, които бяха в поръчката сега са на доста по-високи цени..  Rolling Eyes

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 3 744
Момичета, напоследък не пазарувам често от сайта, но пускам Нова тема . Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт