www.feelunique.com - 14

  • 105 133
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 2 846
На Burt's Bee имам само един продукт -хидратант за лице. Дойде в една бюти бокс , която ми беше подарък-не бих купила  Peace

# 736
  • София
  • Мнения: 564
Здравейте, тъй като съм поръчвала от сайта много отдавна, само две поръчки, а сега нещо се присетих за него  Simple Smile
Та как се ползват тези 10% на една марка, автоматично ли се начисляват като сложиш продукт в кошницата? И съчетава ли се с намаления в момента? Т.е. в момента продукта е намален, ще смъкне ли още 10%?
Благодаря предварително! bouquet

# 737
  • Милано
  • Мнения: 960
Момичета бихте ли ми препоръчали добре хитратираща серия за коса?Ползвам Joico, но явно косата ми привикна и пак е доста суха.

# 738
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета бихте ли ми препоръчали добре хитратираща серия за коса?Ползвам Joico, но явно косата ми привикна и пак е доста суха.


http://www.feelunique.com/brands/moroccanoil/repair

# 739
  • Милано
  • Мнения: 960
Момичета бихте ли ми препоръчали добре хитратираща серия за коса?Ползвам Joico, но явно косата ми привикна и пак е доста суха.


http://www.feelunique.com/brands/moroccanoil/repair
Благодаря ти сърдечно,но ми дава,че няма резултат,защото е невъзможна доставка до Италия...Странно,за първи път ми се случва ooooh!

# 740
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
За съжаление вече и адреса на GGBG  се класифицира като ненадежден според ФЮ:

Hi,

Your address location is classed as unreliable,

Unfortunately we are no longer able to send orders to this address:


72 Badshot Lea Road
Badshot Lea
Farnham
United Kingdom
GU9 9LT

Regards, Care Team

Това е по повод при опит да checkout-на поръчка излиза грешка:

Error

There is a problem with your account, please contact customer support quoting reference: R34.

# 741
  • Мнения: 2 843
Поради някаква причина ФЮ засилиха рестрикциите: на мен ми правят проблем с банката, при положение че години наред съм пазарувала безпроблемно. Не ми остава време да отида до въпросната банка и да поискам от тях обяснение, но пък успешно пазарувах наскоро от ЛФ - значи все пак ФЮ имат някакви изисквания. Сега пък и адреса за доставки не харесват. Да не говорим и покачването на сумата за безплатна доставка. Какво им става? Не искат клиенти от чужбина, от България?

# 742
  • Мнения: 3 059
Ооо, Шоколадче, това е лоша новина Tired жалко!
Аз и от escentual имам успешни покупки, особено пък когато има код, който лови и Диор  bowuu

# 743
  • Мнения: 2 843
Като поръчвах от ЛФ (извинете ме, че пиша за друг сайт, но пък е в насоката на разговора за разните ограничения) нито един код не ми хвана. А почти всеки ден получавах за 20-процентно намаление по имейл, отделно на самия сайт имаше за 10 процента. Пробвах да увелича сумата на поръчката - не стана намалението, пробвах с всякакви възможни кодове - нищо. И разгледах списъка им с марки, които са неподвластни на намаляване. Оказа се, че става дума за почти всичките им брандове, включително и Керастаз, изобщо всички, които преди безпроблемно са хващали кодове. Така че и тук има промяна.

# 744
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, а за колко време пристигат поръчките до България и с кой куриер? Виждам, че пратката е изпратена с Холандската поща вчера.   newsm78

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Момичета, а за колко време пристигат поръчките до България и с кой куриер? Виждам, че пратката е изпратена с Холандската поща вчера.   newsm78

Пристигат с нашите пощи до една седмица.

# 746
  • Мнения: 1 144
Откъде е най-изгодно да се поръчва Керастаз?

# 747
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря.  bouquet

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Откъде е най-изгодно да се поръчва Керастаз?

Като хвърлих бърз поглед, ми се струва, че ако ще купуваш продукти до 70Е е по-добре от Лукфантастик, а ако е над - Филюник, защото има 12 Е отстъпка за суми над 70Е, пък и мостри,  а разликата в цените от единия и другия сайт е има-няма едно евро на артикул. По диагонал прегледах цените, не съм се задълбочавала.

В Арлен има действащ код за 10%, така че някои неща също излизат изгодно, а и не чакаш толкова. Например шампоан от серията Нутритив излиза към 34лв.

# 749
  • Sofia
  • Мнения: 15 575
   А като сте зачекнали темата, в "Златна рибка" продуктите изгодни ли са, спрямо тези в чуждестранните сайтове, като включим и всички кодове за намаления, разбира се?

Общи условия

Активация на акаунт