работа от вкъщи

  • 9 217
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте на всички  - вече половин година съм сгодена, живея в дома на годеника ми но и с неговото семейство, не ходя на работа но пък на мен се пада цялата домашна работа - пране, гоотвене, чистене, гладене, едно и също ежедневие! Моля дайте идеи и съвети с какво бих могла да се занимавам за разнообразие в къщи, пък може и да е нещо доходоносно? В очакване съм на идейки....

# 1
  • на път
  • Мнения: 21
На този въпрос най-добре сама можеш да си отговориш - в какво си най-добра и каква работа ти допада. Ако имаш по-специализирани знания и умения, можеш да печелиш от това - ще имаш по-малка конкуренция и ще работиш с по-високи цени.

# 2
  • Мнения: 10
Здравейте, искам да ви споделя за моя опит за търсене на работа от вкъщи. Аз съм на 32 години имам две малки дечица, работя като счетоводител. Имаме кредит - ипотечен и потребителски и както се сещате парите въобще не ни стигаха. Преди около 3 месеца реших да си търся допълнителна работа. Но каква да е тя? С мъжа ми се грижим за децата си без помощ на баби и роднини. В основната ми работа съм до 18.00 ч. на работа и нямаше как да си мисля, че мога да ходя някъде вечер да работя, или пък в събота и неделя, защото знаете как е, трябва да се сготви, изчисти, да се обърне внимание на дечицата през почивните дни, да ги гледам, защото няма на кого да ги оставям, когато не са на градина и училище. Чувствах се в безизходица. Постоянно заобикалях щандовете в с играчки и привлекателни неща за деца в по-големите магазини. Ако минаваме покрай сергия с играчки гледах да им отвличам вниманието в другата посока, докато я подминем. Синът ми постоянно ме питаше: мамо, кога ще отидем на кино? или мамо, кога ще ходим на море?, а аз се чудех как да дам джобни на дъщеря си на другия ден, как да й купя купоните за седмицата, как да платя таксата за градината, как да заредя картата за пътуване??? Ред въпроси всеки ден, какво да сготвя с празен хладилник? Започнах да търся в обявите за работа почасова или надомна работа, допълнителна работа и ако може да е от вкъщи, за да си гледам децата. Преминах от безумните обяви с кликания, другите за гледане на реклами, но все повече взех да се отчайвам. Един ден прочетох обява за работа, като Онлайн консултант  на ..... и то ОНЛАЙН??? В съзнанието ми изплува една реклама, която съм гледала преди много време, за това как може да се печели в ....., за свободни и независими жени, които те приканват да станеш консултант на ...... Преди никога не ми се е вярвало, че е възможно, тогава взимах тази реклама за несериозно предложение. Но сега си казах, защо пък да не опитам? Какво ще загубя, това все пак е ....., световно известна компания, не е от вчера на пазара, всички я знаят, поне няма как да се излъжат. Всичко беше, като на шега. Регистрирах се и направо ми се промени живота. Започнаха да ме обучават онлайн, по скайп, имаме обучения всяка седмица. Изобщо останах много приятно изненадана, защото това е нов начин на работа и наистина много сполучлив. Няма да ви лъжа, че е лесно и не изисква работа, ако искаш пари, трябва да работиш, но поне си заслужава. Никой не иска да те лъже и мами, а напротив, хората от екипа само ми помагат и всички са толкова позитивни. Няма да ви лъжа, че печеля много, но доходът ми расте и ще се увеличава, защото виждам десетките примери, хора които са преди мен, колко изкарват и как доходите им се увеличават все повече. Просто трябва търпение. И да ви кажа, вече започвам да си представям, как един ден ще заведа децата си в голям магазин за играчки и ще им кажа: Вземете си каквото искате!! Искам да им видя очичките тогава. Как ще си стегнем куфарите и ще отидем на почивка, наистина заслужена и дългоочаквана почивка. Работя по 1-2 часа дневно от вкъщи и имам време за семейството си. Знам, че много скоро тази моя допълнителна работа, ще се превърне в основна. Пожелавам ви успех!  Аз не искам да правя реклама исках да ви дам кураж, да не се отчайвате, защото има начин, да се изкарват легално допълнителни доходи. Бих могла да дам повече информация на лично съобщени, за да не правя реклама тук. Ще се радвам ако съм ви била от помощ.

# 3
  • Мнения: 11
Здравейте, аз ходя на работа и то 6 дни в седмицата, но както се досещате все за нещо парите не достигат, затова винаги съм се занимавала и с нещо допълнително. Когато са кампаниите за гражданска отговорност обикалям познатите си и все някой е желаещ. Другото, което правя е да попълвам анкети /на български/ език. Вчера за първи път получих пари за тази си дейност-50,00 лева и бях щастлива и доволна. До този момент само от един сайт съм получила, на се надявам, че и от други ще се получи. Парите не се изкарват бързо, но пък не ме затруднява и за нещо допълнително е добре дошло по всяко време. В никакъв случай не може да се разчита на това за издръжка и основен доход. Ако някой се интересува да ми изпрати на лични име, фамилия и мейла си и ще му изпратя покана. За това аз получавам 50 ст. /не от вас разбира се/. Надявам се да съм била полезна. Успех на всички мами в борбата за оцеляване!!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Съжалявам че го пиша това, но за мен това с попълването на анкети е пълна измама, и за да събереш добри пари от това ти трябват не месеци, а години, за мен това не е реалност, а измама  Sad
Аз съм безработна и също търся нещо допълнително и бих се радвала на нещо смислено и полезно  bouquet

# 5
  • Мнения: 11
Не съм казала, че съм забогатяла или че с това се издържам, но 50-те лева ми дойдоха добре Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 4 941
И според мен това с анкетите си е измама и губене на време. Wink Преди имаше работа за вкъщи и това беше правене на чантички,сега не знам дали я има?!

# 7
  • Мнения: 713
Не съм казала, че съм забогатяла или че с това се издържам, но 50-те лева ми дойдоха добре Simple Smile.
За колко месеца?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
И аз участвах в някакви анкети. За година някъде изкарах един "ваучер"от 30 лв.,който можеше да се похарчи в някои магазини, сред които и Хиполенд. Е, за Нова година малкия намаза. Сега като видя, че са ми пратили анкета я попълним, но точките бааавно се натрупват. Обменят се срещу ваучер натрупани 100 точки. Не става за допълнителен доход, а за занимание за около 20-30 минути, и то през седмица или две, а накрая може някое гъделче да си вземе човек за тези 30 кинта.

Общи условия

Активация на акаунт