PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 5/

  • 94 080
  • 761
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте! Ползвам крема с невен от около месец и смело мога да заявя, че го обожавам. Приложенията му са безбройни-ръце, тяло(особено след епилация), пети и т.н. Определено ще го държа зареден и занапред. Между другото Галя от магазина на Патриарха ми каза, че може да се ползва и като лапа върху зони с ясно изразени вени и капиляри. Страхотен продукт!

# 121
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Изпуснала съм, че има нова тема - прекрасно е оформена  bouquet

Аз ползвам Крема против стареене на клетките 35+ и съм много доволна от него. От флуида Ред Аут - също. С него мажа и лицето на големия ми син, на който покрай пубертета започнаха да му излизат пъпки. Значително тушира зачервяванията и пъпките завяхват доста бързо, след мазане с флуида. Много харесвам дегримьора, шампоана и маската. Решила съм да пробвам и балсама за коса.

# 122
  • Мнения: 7 051
Миналия петък прочетох темата и тъй като обичам да "давам шанс" на българската козметика, отидох за мостра на крема 20+, дадоха ми и такава на Ред аут. Днес привърших Ред аут-а и ми допадна. Кожата ми варира м/у суха и нормална, но към края на деня Т-зоната започва да мазнее леко. С този продукт под фдт нямах този проблем- лицето ми изглеждаше добре. При първа възможност ще го купя  PeaceДнес отворих и другата мостра, по принцип не харесвам аромата на роза, но той не се задържа дълго, така че може и да се спогодим.
Някой може ли да сподели мнение относно ефекта от балсама в/у къдрава коса?

# 123
  • Мнения: 322
Здравейте! Ползвам крема с невен от около месец и смело мога да заявя, че го обожавам. Приложенията му са безбройни-ръце, тяло(особено след епилация), пети и т.н. Определено ще го държа зареден и занапред. Между другото Галя от магазина на Патриарха ми каза, че може да се ползва и като лапа върху зони с ясно изразени вени и капиляри. Страхотен продукт!

Подкрепям горното мнение, аз използвам крема от около 2 седмици.
Нанасям веднага след епилация без никакъв дискомфорт, а вечно сухата кожа на лактите ми в момента е мека и гладка.
Не мисля да оставам без крема в бъдеще.  bouquet

# 124
  • Мнения: 113
Бяхме решили да спираме крем Невен от производство, поради никакви продажби. Голям проблем на малките фирми е невъзможността да стигнат до полезрението на масовия клиент, който търси качествен продукт на приемлива цена. Дилемата  е къде да вложиш пари - продукт или реклама? Заложихме на интелигентността...дано не грешим.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Бяхме решили да спираме крем Невен от производство, поради никакви продажби. Голям проблем на малките фирми е невъзможността да стигнат до полезрението на масовия клиент, който търси качествен продукт на приемлива цена. Дилемата  е къде да вложиш пари - продукт или реклама? Заложихме на интелигентността...дано не грешим.

 Hug Hug Hug. Страхотни сте

# 126
  • София
  • Мнения: 787
Бяхме решили да спираме крем Невен от производство, поради никакви продажби. Голям проблем на малките фирми е невъзможността да стигнат до полезрението на масовия клиент, който търси качествен продукт на приемлива цена. Дилемата  е къде да вложиш пари - продукт или реклама? Заложихме на интелигентността...дано не грешим.

Имам любими ваши продукти и ги използвам от години, с удоволствие изпробвам всеки нов продукт, но за крема Невен прочетох сега в темата (а нея не я следя често напоследък). Отне ми известно време да го намеря в сайта и поръчам. Не знам дали наличието му в графа "други" не е една от причините за никаквите му продажби - просто е трудно видим на страницата ви.

# 127
  • Мнения: 36 145
аз също разбрах за съществуването му от темата и току-ще видях, че "Тонеш" е производителят  doh
вече пазарувам директно от магазина в София, видях продуктите на СНБ на вашите стелажи, също и козметика и парфюми на други непознати за мен български марки, а след разочарованиято ми от билковия лосион на Ауриметрия, никога нямаше дори да загледам крема с невен в магазина без препоръката от форума  Naughty
кремът наистина е хубав, ползвах го както за суха кожа по тялото и ръцете, така и за сухи бузи и за по-бързо зарастване на завяхнала рана
ако му сложите нещо, което да го свързва по по-очевиден начин с Фитокод, аз също мисля, че продажбите му ще се увеличат - особено през зимата  Wink

# 128
  • Мнения: 322
И аз в отбора на тези, които са научили съвсем наскоро за крема с невен, а ползвам Фитокод от години, мислех, че е нов продукт.  Peace


# 129
  • Мнения: 762
А не, никакво спиране Peace Преди го нямаше на сайта ви и аз ако не бях отишла в магазина в София нямаше да разбера за него.

# 130
  • София
  • Мнения: 10 858
А някои от вас ползват ли крема с невен за лице? Става ли?
Аз вчера го получих, пробвах го на лицето, за нощен. Доста ми допада, кожата ми е сухичка и крема ми идва много добре. Но дали е удачен за лице?

# 131
  • Мнения: 113
А някои от вас ползват ли крема с невен за лице? Става ли?
Аз вчера го получих, пробвах го на лицето, за нощен. Доста ми допада, кожата ми е сухичка и крема ми идва много добре. Но дали е удачен за лице?

Кремчето не е специализирано. Доказано във времето подпомага регенерацията на кожата(на малки и големи) от петите до скалпа(включително) .

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 10:05 от FDA

# 132
  • София
  • Мнения: 10 858
Много благодаря  Hug

# 133
  • Мнения: 218
Здравейте,от скоро ползвам продуктите ви,но найстина са много хубави,леки попиват не остават мазни, найстина много ми харесват.Със сигурност ще си купя отново,а да ви призная бях малко скептична.

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Някой който е ходил в магазинчето в Пловдив, обръщал ли е внимание дали предлагат крема с Невен Rolling Eyes? Искам да го пробвам за мен за ръцете и лактите през зимата. Бързо ли попива?

Общи условия

Активация на акаунт