KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 68

  • 33 061
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391

KARADAYI

                                       

Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай 
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма



УЧАСТВАТ

Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.



РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов./size]


bg
                           









СТАРИТЕ ТЕМИ





Добре дошли и приятни минути в темата!




# 1
  • Мнения: 23 403

Благодаря за новата темичка.  bouquet

Дано имаме новини и снимки. Хубави и по много.
 Grinning

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 17:03 от varna_2

# 2
  • Мнения: 13 302
Джиджи, за темата

Чок гюзелим бе!  Flutter

# 3
  • Мнения: 12 152
Благодаря на Галка за новата украсена тема!
Дано да я изпълним с хубави емоции и красиви снимки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Нали е понеделник вечер, дослуша ми се поезията на Назъм Хикмет  Laughing  с прекрасния глас на Бергюзар  Heart Eyes



За мен ти си вече като всеки друг
Току-що разговарях със сърцето си
За него ти си се превърнал в дух, загубил своята магия
Сега си само затихващ глас от ехото на празното ми сърце
Любовната ми клетва остана назад в миналото
В миг те забравих, сигурна съм
В сърцето си не тая обида към теб
За мен ти си вече като всеки друг...
 

# 4
  • Мнения: 5 716
Здравейте !  Hug

 На g_georgieva08 много чичеци  newsm51 newsm51 smile3525 Hug
за новата тема!

Дано да имаме само добри новини и весело настроение! Heart Eyes






Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 20:55 от ВГ

# 5
  • Мнения: 15 391

... и весело настроение! Heart Eyes


Ма как да не е, беее! След тази красота накуп!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цитат

И това кармазЪ

ВГ
Скрит текст:
имай милост, сестро,  Hug към мойта скромна особа не ма зови толкуз офиСялно, че ми става неудобно... карай накратко  smile3503 Гали кажи, Джиджи кажи, куку кажи,  на Кени  нереалната виртуална кажи ма давай по накратко нъл сме си свои малко ли шалгам и боза изпихме заедно последните три години  Laughing Laughing Laughing



Еми... разреваха ни йенгето още в първия епизод, да му мисли сега мойто момче как ще я оправя нещастна  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 21:18 от g_georgieva08

# 6
  • Мнения: 23 403
Вчера в Акмеркез.




# 7
  • Мнения: 15 391

Пак с усмивка, бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes пак с усмивка  Hug Hug Как да не го обичаш това слънчево момиче?

Варна  love001 love001 love001

# 8
  • Мнения: 23 403


Еми... разреваха ни йенгето още в първия епизод, да му мисли сега мойто момче как ще я оправя нещастна  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!



Зелиха /Синем/ е женена за момчето, с което са в спалнята.
Чува се негова реплика към Айхан /Окан/: "Като какъв ме заплашваш, като комисар Айхан или като мой вуйчо, хвърлил око на жена ми?"

Другият русокоско, дето спасява Зелиха по време на студентските безредици, е неин колега от университета. Но ашка явно ще е с него. Казват на Зелиха, че е загубила бебето. Ама тя пък кога беше бременна, че и ражда. Може би става дума за спонтанен аборт. Или по-скоро за спомени, защото после нали щяха да се борят за някакво бебе. Значи трябва да е живо.

Другата двойка- Кадер и героят на Орхан. Бащата на Орхи /Селфиета ще припадне като види актьора, който изпълнява ролята Joy/ беше въодушевен, няма търпение да ходят да искат ръката на момичето, в което е влюбен сина му, но когато Орхан каза, че е Кадер, ентусиазмът му секна. Явно има някаква стара история с Кадер.

Накрая медицинската сестра казва на Кадер да отиде да живее при нея. "Ти бъди майка на това момченце, а ще бъда твоя майка."

Предположенията са, че детето на Зелиха го дават на Кадер.

Това е горе-долу фрагманът.

Керем бей е събрал актьори от всичките си продукции от миналия сезон плюс една Синемка за разкош.  Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 22:23 от varna_2

# 9
  • Мнения: 13 302
...Бащата на Орхи /Селфиета ще припадне като види актьора, който изпълнява ролята Joy/ беше въодушевен, няма търпение да ходят да искат ръката на момичето, в което е влюбен сина му, но когато Орхан каза, че е Кадер, ентусиазмът му секна. ..

Вече припаднах, като преди това сварих да снеса язийор в КПА темата.  Wink  Joy

Варна, мерси за превода на трейя!  bouquet Тежка драма се очертава да е това дизи.  Cry

# 10
  • Мнения: 23 403
Предположенията са, че ще убият мъжа на Синем, но тя вече ще е бременна. При раждането ще й кажат, че детето е мъртво. И без това е останала без съпруг. Ще го дадат на Кадер.

В университета, покрай бунтовете, Синем ще се запознае с този русия. Там ще има някаква романтична връзка. Междувременно психото полицаят Айхан ще е хвърлил око на Синем и ще има пак някакви перверзни номера в стил Душко.

С Кадер и героят на Орхан какво точно става не се разбира. Но май няма да му я дадат за жена. Защо после отива при медицинската сестра, също не е ясно. Може би е свързано със стара тайна, която има между нея и бащата на Орхан и е принудена да избяга.


От всички фрагмани, които изгледах, само Окан ми хвана окото като игра. Не знам дали ще може да изнесе на плещите си проекта. Погледнах в дизи форума. Феновете му не са доволни, че очевидно женският образ, с който повече ще си партнира ще е Синем.

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 22:42 от varna_2

# 11
  • Мнения: 23 403
Добро утро и хубав ден на всички!

Вчера прочетох това и ми хареса. Може да ви служи за утеха, ако сивите и дъждовни дни са започнали да ви поомръзват.  Grinning Grinning

"Дъждът е доказателство за чувствителността на небето. Доказателство, че и светът има сърце."

Някои позакъснели снимки от Кан.





# 12
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Ех бе! Нова тема  Wink
Добро утро. И аз чакам да мръдне старата  Laughing
Аз новото дизи не гледах, но следя новините им.

Батю 100% не пее такива песни на йенгето



Търсех друга песен да ви поздравя, ако я намеря и нея ще пусна.

# 13
  • Мнения: 11 116
Привет в новата темичка!Галенце,  Hug Heart Eyes bouquet

Благодаря на Варна за всяко инфо! bouquet bouquet

Много хубави спомени сте наредили! smile3525 love001

И от мен нещо  любимо за първата страничка Hug

# 14
  • Мнения: 354
Добро утро и хубава слънчева седмица Hug
За Галето и Варничка много Heart Eyesза труда който полагат и за Всички останали,естествено  bouquetЗаписвам се,да Ви чета с голямо удоволствие за красотичките в темата Peace

Общи условия

Активация на акаунт