ЛАПЛАНДИЯ

  • 1 514
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте мами,
В началото на ноември ще направим със семейството ми едноседмична екскурзия до Лапландия-селището на Дядо Коледа. Пътуването и настаняването там вече сме ангажирали.
Това, което ме интересува е какви други атракции има там освен разходката из самото селце и срещата с Дядо Коледа. Северното сияние няма да ме впечатли, защото ние живеем в Исландия и тук е почти ежедневно.  Grinning
Четох  обаче за разходки с шейни, теглени от елени, за някакъв увеселителен парк-Санта парк, за ледено селище, селище на тролове и т.н. Та чудя се какво си заслужава от това да се посети, какви са цените на тези удоволствия, как се резервират-на място или предварително, и въобще ако се сещате за някакво полезно инфо по темата ще съм много благодарна.  newsm78
Още веднъж предварително благодаря!
И страхотни емоции на всички пътешественици.  Laughing

# 1
  • Мнения: 4 765
Тази тема и мен ме вълнува. Би ли ми казала, може и на лични, как резервирахте екскурзията до Лапландия - сами, през сайт или през агенция? Ние живеем в Белгия и по принцип си резервираме почивките от туроператора Jetair, но цената, която ми предложиха, ми се стори доста висока.

Мерси предварително!

Общи условия

Активация на акаунт