AVON - Тема за представители - Кампании 15,16,17 .....- Тема 135

  • 40 233
  • 547
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Текущ каталог
мини брошура 15

Каталог 16
Бутик 16

Каталог 17

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Ботевград
paulinap

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
beljata

Г. Оряховица
Luisi

Добрич
gostenkata75

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Русе
*Elina*
venelia

Свищов
4erito

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър
jecky
makeupmyblueeyes

Стара Загора
ailan
kat-bati

Хасково
talasamka

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

Dessu - София

venelia - Русе
eli4ka666- Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте и от мен, аз също получих чантата и съм много доволна от нея! Но не ме впечатлиха коледните каталози, да видим дали клиентите ни ще им харесат  newsm78
Успешна нова тема и успешни кампании момичета  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 493
Благодаря за новата тема! bouquet
В крайна сметка поръчах това портмоне Violette, като пристигне ще пусна снимки (че нали бях питала някой дали знае какво представлява отвътре) Peace

# 3
  • Мнения: 5 386
 Записвам се.Нямам какво ново да споделя. Ще пускам 2 поръчка, но я задържам умишлено точно заради по-скучните следващи к-ии.

# 4
  • Мнения: 150
Благодаря за темата  smile3525
Наистина в коледните каталози тази година няма нищо,аз също съм доволна от чантата,даже имам ботуши в черно и сиво ще се съчетаят,а портмонето засега ще си стои, идва ми с малко разпределения.

# 5
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Пожелавам успешна кампания на всички!  Hug
Кате,  bouquet
Когато сподели, че искаш някой, да те отмени, веднага ми мина през ума Рени Blush
Радвам се, че тя е навита да се заеме със задачата! Има моята подкрепа!  Hug
Аз съм доволна от последната поръчка, активира се моята клиентела. Имах поръчана четка за тупиране, която беше на червен светофар при набиране на поръчката, но въпреки това я оставих. Отваряйки фактурата снощи видях, че е фактурирана все пак.  Peace

П.П. Относно чантата, решила съм да зарадвам Свеки с нея, ще й се зарадва жената повече от мен.  Blush

# 6
  • Мнения: 13 809
Благодаря за темата !
Отходих си цяла седмица с чантата, побира всичко плюс шешенце вода и таблет добър размер. Доволна съм.

Имах поръчани комплекта с найсет обеци не си спомням на коя стр, с пончото дето са- много сладурски, акуратни приятни универсални цветове.



/Калъфа за таблет


 


Поръчах си от нетната слънчевите очила да имам едни в колата. Определено са унисекс, тип спортни, за конско дълго лице като моето паснаха идеално. Обмислям покупйа на същите с червена рамка понеце лятото ходя често в морски стил.





Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 11:58 от _re_ge

# 7
  • Русе
  • Мнения: 633
Кате, благодаря за темата  bouquet

Чантата и аз не я оставям. Много неща побира и не се налага да нося допълнителна.  Laughing

# 8
  • Мнения: 572
Голяма съм заспа...Как не съм видяла очилата в нетната...Много са хубави, а и очилата на Ейвън са добри за мен. Имала съм няколко вида, поръчани абсолютно на сляпо, от които съм доволна. Носени са доста.

# 9
  • Мнения: 13 809
За Виолета някой питаше






От руските сайтове, те имали и чанта и шал в тази серия.

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 18:03 от _re_ge

# 10
  • Мнения: 744
В понеделник ще пробвам да откажа два молива за очи, които втора кампания са в недостиг.  ooooh! Благодаря за темата   bouquet

# 11
  • Мнения: 493
За Виолета някой питаше






От руските сайтове, те имали и чанта и шал в тази серия.
Аз питах! Благодаря за снимките! Определено ще се хареса, та значи не съм сгрешила в препоръчването точно на него. bouquet

# 12
  • Мнения: 493
Аз пак се включвам с въпрос - доволни ли сте от бижутата? (визирам тези, за които е отбелязано, че са със сребърно покритие) Хвърлих око на един пръстен от предстоящата кампания, но се чудя дали да го поръчам - дали ще ми оставя следи по кожата, пада ли покритието бързо и дали в действителност изглеждат добре, а не като евтини тенекийки?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 1 727
Аз пак се включвам с въпрос - доволни ли сте от бижутата?
За мен бижутата на Ейвън са в двете крайности - или са супер ефектни, или са много зле. Винаги някой като ми поръча бижу съм на тръни какво ще дойде. Малката утеха е, че могат да се върнат, ако не се харесат.

# 14
  • Мнения: 812
Как мога да стана представител?Какви са условията?

Общи условия

Активация на акаунт