Дисниленд Париж - тема 2

  • 92 762
  • 751
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
За мен един ден е много малко. Ние успяхме да посетим само главния парк. Огромен е, чака се на опашки и ако искате да се качите на повечето атракции няма да остане време за Walt Disney Studio.

# 121
  • Мнения: 1 829
Благодаря Лили  bouquet и на мен ми се иска два дни да прекараме там, а може и повече, но няма как Sad

# 122
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
За 1 ден - само Дисниленд парк  Peace

# 123
  • Мнения: 1 829
Благодаря Миле  bouquet

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
За пътуващите до 30 април, има изгодни оферти в vente-privee.com с настаняване във всички дисниленд хотели.
Всъщност не знам колко са изгодни, но на мен ми се видяха такива, не следя през другия сайт.
Гледам например 5 звездния хотел, за 3 нощувки, за 3 възрастни и 1 дете до 12 безплатно, със закуска и достъп до 2-та парка започват от 1023 евро пакетната цена. 1203 виждам за април доста дати възможност. Защото за всяка дата е различно в този сайт, има и свършили.

# 125
  • София
  • Мнения: 18 679
Още нещо да ви питам, момичета Simple Smile
Тези оферти на Дисни хотелите, които са примерно 2 нощувки с билети за три дни или 3 нощ. с билети за 4 дни и т.н. - как е организирано ползването на билетите първия и последния ден? В смисъл - ако настаняването е стандартно след 14 часа, как се ползва билетът за парка още от сутринта, респективно, ако чекаута последния ден е в 12, какво правите с багажа си до края на деня?

Аз засега се ръфам отзад от яд. Тези оферти, които намерих с ваша помощ, са изтекли. Докато се разберем с мъжа ми какво, що...ги изпуснахме Close Сега ще вардя всеки ден и ако не пуснат нови за този период, ще пасуваме, много цифра е на редовна цена...Дано пуснат пак Praynig

# 126
  • София
  • Мнения: 12 231
Белинда в момента има от първи май, до 17 юли има ли вариант просто да изместите датата на почивката?

# 127
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Белинда, на първия ден можете да пристигнете в хотела и в 7 сутринта. Отивате на рецепция с резервацията. Там ви дават билетите за парковете, ваучерите за храна (ако сте закупи такива), в стаята можете да се настаните след 15 часа. Отивате в едно специално помещение в хотела, където безплатно си оставяте куфарите. Взимате си раничките с най-необходимото и отивате в парка, където си стоите до късни доби (или докогато ви се иска). Връщате се, взимате си куфарите, ключовете и се настанявате. В последния ден закусвате, оставяте си куфарите пак в хотелското отделение, отивате си в парка, връщате се в часа, в който трябва да тръгвате към летището. Напускането на стаите е до 11 часа.

Вие за кой период търсите билети?

# 128
  • София
  • Мнения: 18 679
Aila, не, засега няма вариант за изместване, трябва да се съобразя с учениците, а и моята програма е не по-малко натоварена.
Милето, за пролетната ваканция търся аз, между втори и девети април. Исках от тези оферти, дето са безплатни за деца под 12 години, понеже големият ни син е на 11. В деня, в който питах тук момичетата - имаше точно такива оферти за всички хотели. Докато се назландисам, докато се разберем с мъжа ми първо Дисни , после Париж ли, или обратното, сега няма нито една Sad Направоооооо, така ме е яд!!!!

Здраве да е. Всяко зло за добро. Може пък да пуснат ласт минит Whistling

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Явно не четете всички постове.

# 130
  • София
  • Мнения: 18 679
Видях аз...Искаше регистрация, затова отложих за по-късно да разгледам. Ей сега тъкмо това ще свърша Simple Smile А сигурен ли е този сайт?
П.П. Добре, признавам, че съм индианец. Не мога да намеря офертите за Дисни. Виждам само за мода, чанти, обувки и пр. Embarassed

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 21:28 от belinda

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Това е уникален сайт с какви ли не отстъпки. Взимала съм продукти без екскурзии, с радост бих изкупила екскурзиите ако ме устройваха дати, цени, държава. Офертите са с времетраене и има такса обработка, преведи си с гугъл написаното. Видях сега санта фе с 2 възр и 2 деца до 12 от 2 април 3 нощ с билети за 2 парка и закуски за 674 евро. Мисля, че не сте споменавали по-евтина цена предходните страници. Аз не съм спала в дисни хотел, но ако спя ще е на мега промоция

# 132
  • София
  • Мнения: 18 679
Жозефин, кажи къде точно да вляза, че се излагам вече Laughing

А, и нещо друго. Неправи ми впечатление при регистрацията, че нямаше опция за Бг. Писах се от UK. Надявам се това да не е проблем, все пак няма да ми доставят нищо на адрес.

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
не. трябва да се пишеш от франция, офертите са различни, затова не ги виждаш!!!
 bouquet

# 134
  • Мнения: 83
санта фе с 2 възр и 2 деца до 12 от 2 април 3 нощ с билети за 2 парка и закуски за 674 евро това е супер Много искам да заведа моет момиченце но сами двете ме е страх има ли желаещи майки да си заведем децата Без татковци Wink

Общи условия

Активация на акаунт