Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (5)

  • 34 441
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 193


Контакти:

Адрес : 1620 София, бул. Гоце Делчев 46

телефон на рецепция:  02 / 965 57 11

Телефони на акушерките:
тел. Деси 0887 661975
тел. Мира 0882 716260
тел. Сузи 0882 715937
тел. Теди 0889 650010

Услуги и цени: http://malinov-clinic.com/%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-% … 0%BD%D0%BE%D0%B2/

Екип:

Д-р Александър Калчев – акушер гинеколог, IVF специалист


Д-р Петра Семерджиева – акушер гинеколог, IVF специалист


Д-р Владимир Чучумишев – женска консултация, фетална медицина


Доц. Д-р Румен Г. Русев, дм - имунолог


Предишни теми:
тема 1, тема 2, тема 3 тема 4

# 1
  • Мнения: 8 527
Франго, аз се разбрах с мацката на регистратурата, ако нещо закъснее цикъла да променя часа.
Тромбофилиите са ми ОК, вит В12 в норма, вит Д на долна граница.
Много късмет да ни донесе новата тема от петък 13-ти.

# 2
  • Мнения: 1 419
Хайде да се запиша и аз в новата тема, дано в тази да се случи да разказвам колко добре е минала твл  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 781
Благодаря ви за топлото посрещане!  Simple Smile
Със сигурност ще засека някои от вас в клиниката. В понеделник по обяд съм там  Grinning

Frango, моята лапароскопия беше през април. След операцията лекарят каза да си бебеправим естествено, защото имаме шансове (предполагам взе това решение, защото тръбите ми не бяха засегнати от ендометриозата и все още са проходими).
Само че вече 7ми месец няма нищо и според мен не трябва да се чака дълго при това заболяване, още повече щом не е добре да се прави нова лапароскопия. Не сме говорили с док кога точно почваме, но в понеделник ще обсъдим това. Забелязах, че десният ми яйчник, където беше ендометриозната киста не функционира съвсем добре - не се пукат фоликулите (поне в месеците, които съм следила). Така че ако док не ми се изсмее, ще чакам овулацийка в ляво за процедура.

Хайде да забременяваме, за да си направим после среща на дечицата, заченати в Малинов. Подозирам, че всяко второ момченце ще се казва Александър   Joy

Frango, а вие защо се решихте на инвитро 2 месеца след лапарото?

# 4
  • Мнения: 1 721
Кашмирче,  благодаря за темата! bouquet дано е много късметлийска!!!

Блинг, на инжекции съм, ама забравих с какъв препарат Simple Smile вчера използвах ходенето до клиниката и Теди ми сложи сутрешната инжекция... много съм хепи, защото разбрах за тънкост, с която ми е малко по-малко неприятно да я слагам сама Simple Smile иначе съм добре, спрях да задържам течности и се чувствам супер Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 894
Кашмирче, благодарим за новата тема  Hug Много сме несъобразителни разписахме се точно на финала без дори да забележим, че е на свършване темата.
Ели, браво финалът наближава Wink Възползвай се за инжекциите, че е неприятно. Има си тънкости наистина. Затова е добре човек сам да се научи кое, къде и как е най-добре за него. Разбира се, когато се налага в продължителен период да се слагат, което пожелавам на всички ни да не се случва.
Даре, нямаш никакви мутации от тромбифилиите ли? Ако е така си е направо супер. Имам чувството, че почти на всеки изскача нещо.
Воайорчето, дано с док начертаете план понеделник. Ако имаш такива съмнения проследете хубаво овулацията няколко месеца и тогава скачайте в дълбокото. Наистина трябва да се внимава с ендометриозата. От както научих за нея преди години ме е страх. Силно се надявам понеделник да разсеем всякакви подозрения за нейната гадна сестра аденомиозата и да не са ме нападнали и мен  Praynig
Ще правим срещи с бебоците няма как само да ги сътворим Laughing Аз колкото и да се дърпах от разстоянието до София преди сега вече ми е като кратка разходка. А Южният парк ми стана втори дом  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 191
Кашмирко - благодаря ти за новата тема! Как сте с малкото балеринче? Ти как си?

Записвам се да следя и да воайорствам кой до къде е  Hug

И за да не е само ей така, да взема да ви наръся, че все забравям:

babydust7 babydust7 babydust7babydust7babydust7babydust7babydust7

# 7
  • София
  • Мнения: 5 193
Блинг, че тя темата нали е за писане. Hug Ма хайде да се видим в Южния и Ели може да дойде!
Фоксиии, ела да наръсиш темата да тръгне на положителни тестове! Heart Eyes
Хах, гледай заедно сме писали. Hug Супер сме, радваме се на времето и висим в парка. Имаме си нова раница и се научих даже в нея да я кърмя, та си я ползваме с кеф. В неделя става на 5 месеца...кога мина това време?! Crazy
А вие как сте? Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 894
Ръсете прах, замеряйте с памерси всичко е добре дошло Laughing Аз се класирам за всичко в розово Rolling Eyes
Аз на разходка в момента мога да доведа само кучешкото бебе, ама и той ще прихване цялото внимание, както обикновено Crazy

# 9
  • Мнения: 8 527
ееее ако не е розово, ще го върнеш ли?
Ето ги изследванията.
http://prikachi.com/images/699/8461699J.jpg

# 10
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз освен да ви засипя с наакани памперси  Party

Айде, хаирлия да е  Peace

# 11
  • Мнения: 3 191
Хахахха, Кашмирче, виж как се уцелихме.....дават за неделя захлаждане, ама към средата на другата седмица може да ти звънна да правим една разходка в парка Peace Да разходим твоята балеринка и моят кандидат боксьор / футболист  Crazy

Перуниче - вие как сте?

# 12
  • Мнения: 5 894
Даре, ти направо разби всички класации с тези нормални генотипове newsm20 Благородно ти завиждаме Rolling Eyes Няма да върна синьо, но много ми е на сърце момиченце, от както се помня 4470 Пък и два шкафа  момичешки дрехи имам харизани от племенницата, отделно и моите момичешки неща, с които се занимавам и си седят и чакат някой да ги ползва Sly Виж за два броя едновременно няма да се разберем Naughty
Перу хвърляй памперси, кърпички, шишета, играчки каквото дойде важното е да прихванем Wink

# 13
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Запис и от мен! Кашмир, благодаря за темата!  bouquet Hug
Фокси, събирам от прашеца, пък дано се прояви по Коледа  Mr. Green
Блинк, и аз искам мома, ама дет се вика каквото дойде! И две да са, пак няма да ги върна Simple Smile Виж ако са повече няма да се разберем Simple Smile
Перу, и накани памперси стават  Hug

Момичета, не знам дали е възможно с АМХ 1.5 да произведа повече от два Ф, но според вас, ако са повече може ли да направим пункция. Много ме е шубе от някоя многоплодна Б, с две трудно бих се справила, а с повече не знам. То аз малко слагам тигана преди да е загрял котлона, но взех да се притеснявам. Няма за какво друго да се притеснявам ... та взех и за това да мисля.
Преди си мислех че искам близнаци, но сега взе да ме е шубе. Аз съм мързелива, как ще се оправям с две Rolling Eyes и си обичам работата, не искам да ставам "домакиня" в кавички, защото никаква ме няма, само готвя добре, ама в подреждането и чистотата съм гола вода. Понякога си мисля че децата ми ще имат най-здравия имунитет. У нас има какво да се гризе Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 527
Блинг, от мъжката страна ни е много зле положението. Само на половина сме за завиждане.
Йоли, споко и у нас е същото Wink
Аз съм с 1,3. Дори и на 1 ф може да направят пункция до колкото знам.

Общи условия

Активация на акаунт