Купували ли сте обувки Теndenz (дамски)?

  • 8 202
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Купувала съм си обувки със затворена пета и пръсти и сандали оттам. Доволна съм! Особено от сандалите, които са ми толкова удобни, че миналото лято си купих втори чифт от същия модел, но в друг цвят. И трите чифта обувки са от естествена кожа.

# 16
  • Мнения: 17 407
Може ли някой да покаже снимки на тези обувки?

# 17
# 18
  • Мнения: 17 407
Карен, много са хубави, благодаря  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 11 708
Добре,а къде има магазин на тази фирма или Вие от къде купувате?
карен харесаха ми обувките!Ама що ли не си се представям с тях и количката?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Аз не съм ги взела за количка!  Wink Излизам и без децата понякога, тези са много удобни за ежедневни, токът е на средна височина.
На много места се продават обувки Тенденз - на Графа, на Пиротска, в подлеза на Плиска, на Илиенци.... градът е залят с тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 326
Има и голям магазин на Алабин, срещу Съдебната палата.

# 22
  • Мнения: 590
И после китаиците не правели качествени обувки.Няма такова нещо!Просто въпрос на качество,а не на държава производител.Лошото на повечето българи е това, че имат готово мнение/най-вече негативно/ за почти всичко.Кажели се китаиско или турско,значи боклук.Не винаги е така. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 8 282
има 3-4 чифта от тях включително и за "тържествения ден" Simple Smile
аз съм много зле с обувките - мазоли получавам от нови, стари=носени обувки от миналия сезон, но на специалния ден изобщо не прибягнах до резервните, при положение че нямах време (бях забравила) да ги поразтъпча, мнооого сполучливи излязоха, сестра ми също ги оцени по достойнство подарих ги, тъй като реших че няма да ри нося скоро Simple Smile коремчето растеше и не бяха безопасни Simple Smile   

# 24
  • София
  • Мнения: 1 230
Отворили са нов магазин на Тенденз в подлеза на НДК откъм Витошка. А иначе са ми любими обувки, много удобни и качествени!!!

# 25
  • Мнения: 4 422
Купих си миналата седмица и още не съм ги слагала,но са страшно красиви и чанта си взех към тях  CrazyИмаше поне още 3 модела ,които исках да си купя..Ще ги снимам и ще ги покажа в Нови придобивки..Много ми харесаха нещата им дано и да са удобни..

# 26
  • Мнения: 17 407
Купих си миналата седмица и още не съм ги слагала,но са страшно красиви и чанта си взех към тях  CrazyИмаше поне още 3 модела ,които исках да си купя..Ще ги снимам и ще ги покажа в Нови придобивки..Много ми харесаха нещата им дано и да са удобни..

ИМа ли ги във Варна и къде?

Общи условия

Активация на акаунт