Професионални серии за коса - тема 90

  • 34 959
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Аз пробвах лилавите Секси хеър снощи. Изчаках да видя днес как ще ми е косата, защото вечер обикновено винаги става леко суха и твърда от гадния сешоар, който ползвам в момента  Tired
Харесаха ми! Шампоанът не е много гъсти не знам колко ще е икономичен, мирише точно на дъвки Турбо  Grinning, прави една такава странна гумена пяна, каквато прави и червеното Тиги, по това си приличат, но до там. Определено хидратира много добре косъма, косата става гладка и мека само от него, сигурна съм че някои коси ще могат да останат само по него. Маската е хипер икономична, буквално 20-30мл ми стигнаха за абсолютно цялата коса, и то намазана обилно, равномерно. Разнасях сигурно 5мин по цялата дължина. Успявах да прокарвам пръсти, което по принцип трудно ми се отдава, с която и да е друга маска. Стоях още може би 5мин и отмих. При отмиването косата беше мега мека, ама като казвам мега имам предвид наистина мно0ого мека  Shocked  Това е първата маска, която до такава степен ми омекотява косата. Следствие на това се подреди и въобще цялата коса придоби вид на течност ако мога така да се изразя  Laughing Гладка копринено-памучна течност  Crazy Притесних се да не би след сушене да стане пухена, разхвърчана и лека, но не. Пръснах само малко Л2 и сложих малък лешник към корените от лилавата топка Тиги (която преоткрих наскоро). Поизсуших корените и оставих дължините влажни. Нанесох по краищата мъничко олио Лукс на Вела. Косата леко се поизсуши на повърхността, но продължи да бъде мека като цяло.
Днес е умерено мека (няма и помен от опасенията ми за перушинеста коса), много гладка и подредена. Разресването става осезаемо по-лесно, отколкото с други продукти.  Heart Eyes Това, което отчитам като минус е, че блясъкът леко ми се губи, което ми подсказва, че маската мъничко ми е отежнила. Но като цяло смятам, че добре ще се разбираме за в бъдеще и в зависимост от комбинацията между миенетата с другите продукти, Секситата ще дават по-добър резултат.

Вив, предишното миене с какво ми?

# 571
  • Мнения: 464
Аз си получих поръчката от Арлен и вече се наклепах с нощната грижа на Алтерна. Само получих смс от Еконт. Нищо друго. От ЗР ще са при мен довечера.

# 572
  • София
  • Мнения: 10 858
Фрей, с Чи Дийп Брилянс Ш+М.

# 573
  • варна
  • Мнения: 564
Здравейте!С какъв шампоан се ползва маската Хронолоджи на Керастас?! newsm78
Имам на Алтерна хидратиращият,на Кюн-Витал нутритив,Лабел-за обем/много ми разхвърчава косата #2gunfire/

# 574
  • Мнения: X
Вив, Дийп Брилианс-а до колкото помня беше с копринени протеини? Те действат и омекотяващо и не са типичните втвърдяващи. Възможно е от там да са отдали ефект и при следващото измиване, отново да са се проявили. Джойкото не знам как действа по принцип, но имам спомени, че и то се усещаше по-балансирано. Ако е влажно времето при теб обаче най-вероятно това е причината  Peace

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Freya, аз също така усетих лилавите Sexy Hair  - супер мека, загладена и подредена коса, но не смачкана, не ми отне от обема. Моята коса е много твърда и малко продукти успяват да я омекотят така, че да мога да я обработвам след това със сешоар. Определено много съм доволна.

# 576
  • Мнения: 154
Нищо не си купих от "черния петко", но аз съм си консерва и си ползвам само една-две серии Simple Smile))))

# 577
  • Мнения: X
Лили, аз обем нямам  Mr. Green става въпрос за корена, иначе по дължините я усещам една идея пригладена, но не в негативно отношение, а напротив, косъмът е по-изправен и гладък, моята по принцип си е чисто права, но рядко се получава такова хубаво приглаждане, без да е смачкана, както каза и ти  Peace . Но го няма това гланциране, което съм свикнала да виждам. Припомни ми обаче, че ще са идеални за да изпробвам един мой експеримент със стилизиране  Peace

# 578
  • Мнения: 6 587
Freya, метая си за омекотяване на косата аз още от детска възраст. Много ми е плътен и твърд косъма, дори без химично третиране. И както ми е дълга и гъста  косата, направо четки за рисуване мога да произвеждам Laughing ще взема да поръчам и аз от тази серия следващия път... Peace

# 579
  • Мнения: X
Бисерка, с такова описание на косата ти си мисля, че би трябвало много да ти допаднат хидратиращия шампоан на Мароканойл и маската им за плътна коса. Както и хидратиращата серия на Джойко, като също можеш да вземеш маската - тя е доста тежка за нормална коса, за теб би трябвало да е добре, а понеже са на сравнително достъпни цени в ензо може да вземеш и балсама, за да редуваш с маската. Ето ги двете серии:

1. Марокан - http://www.arlen.bg/category/170/hydrating-hidartirashti.html

2. Джойко - шампоан http://www.enzo.bg/joico/moisture-recovery-shampoan-za-sukha-kosa/
балсам - http://www.enzo.bg/joico/moisture-recovery-balsam-za-sukha-kosa/
маска - http://www.enzo.bg/joico/moisture-recovery-maska-za-sukha-kosa/

Щом е толкова твърд косъма бих ти препоръчала и да си вземеш някакъв финиш - спрей, крем, олио, каквото предпочиташ за нанасяне след баня. Най-универсално е например термокрема Нектар термик на Керастаз, хидратиращия крем на Марокан, серията на Джойко също има спрей за след измиване... и още много други, избора е наистина голям. bouquet

# 580
  • Мнения: 316
Сега им се обадих на Рибата..ама изобщо хич ги няма онзи ден се обадих изрично да ги питам и се разбрахме.Вчера ми звъннаха да ме питат същото нещо,за което звъннах да питам.Казаха,че не им било отбелязано,че сме разговаряли.Днес ми пращат поръчката при положение,че няколко пъти им повторих,че ще изчакам серума и не бързам така или иначе......Нямам думи сега разговарях с тях и пак същото им казах,че искам да ми изпратят цялата поръчка,когато серума бъде наличен.Да видим пак какво ще стане...Ама толкова да им куца обслужването,че няма на къде.... #2gunfire

# 581
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да се отчета и аз - нямам още имейл от Рибата, но ако до сряда не ми пишат, че поръчката е обработена, ще им звънна Thinking
Днес резнах значително количество от косата си, довечера ще накарам щерката да ме снима и да ви покажа-краищата стояха някак изтънени, пършиви... Confused стигне ли до определена дължина , и край- разваля се вида и се налага подстрижка. А не е като  да не поддържам дължините, вече се чудя какво не правя както трябва, за да изглеждат толкова рехави краищата Crossing Arms

# 582
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 105
Имат доста поръчки, може би не им стига персонал... затова им куца. ама пък да си бяха наели ... за една седмица като знаят че ще ги чака тежка работа ад си бяха наели още персонал... ама както и да е . и аз съм ядосана вече защото им писах на сто места и не  са ми отговорили все още  ! #2gunfire

# 583
  • София
  • Мнения: 10 858
Фрей, благодаря  Grinning Направо се фрапирах като видях тази пухкавина  ooooh!
Днес не я понасях и я измих пак. ДПШ + ампула Фито Рипеър Наши + запечатка с маска Марокан Рипеър (минато с терапевт. преса). След като изплакнах, сложих мъничко от хидратиращия крем на Марокан и Лайт олиото им. Ето резултата, много ми харесва, както винаги с Марокан:

Скрит текст:


Снимах вътре и навън, но снимката вътре не е реална нито като цвят, нито като блясък. Извинявам се, че втората снимка е на страни, но не можах да я оправя, как ли не я въртях, все така ми я качва!  ooooh! Но пак може да видите трите ми косъма  Embarassed

Благодаря за отзива и за Секситата  Heart Eyes Не съм сигурна, дали биха ми се отразили добре, с моята перушина. Имам пробичка от шампоана, но може би ще поизчакам, да ми попадне и маската, за да си ги съчетая.

Сега чета и при Бисквитка явно проблема е като при мен. Като стигне определена дължина и трябва да се отреже, няма плътност в краищата и стоят пършиви и изпръхнали.

# 584
  • Мнения: 6 587
Linda, сърдечно ти благодаря за отделенето време и насоката! bouquet  ще пробвам ,докато си намеря нещо хидратиращо, но не омазняващо и слепващо.

Общи условия

Активация на акаунт