"София-Ден и нощ " 2 Реалити сериал по Нова Тв

  • 63 784
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Страхотно реалити сериалче,излъчва се всяка сряда,четвъртък и петък от 22:00ч. по Нова Тв.

Линк към 1-а тема-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=875067.0;topicrefid=20

# 1
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Истинското й име е Радостина Владимирова и е една от най-големите коври на столицата. Километража й отдавна е превъртян. Ходи само по чалга дискотеките и си ляга с доооста хора. Основно нацепени батки и важното е да имат кинти. Нямате ли тези две качества просто не се опитвайте. Още в училище си лягаше с гаджето на най-добрата й приятелка - Теди.
Уау на какво попаднах... Мислих си, че не е такава в живота, ама май ще се окаже същата...
Здравай, Нова тема

# 2
  • Мнения: 558
Габи,ти за коя говориш?

# 3
  • Мнения: 460
И аз да кажа,че малко скучен ми дойде епизода,с изключение на семейния скандал между Коки и Ани  ShockedА Драго ме уби,все едно в затвора е бил,така и се нахвърли на танцьорката/стриптизьоркара  Joy
Стела е отвратително слаба,да се лекува това момиче,със сигурност няма 40 кг.,иначе е хубава но бледа като смъртник и говори флегматично,абе има някакъв проблем със сигурност  newsm78
Доста реални теми се засягат според мен  Thinking
На Данката много бързо му потругна,как пък изби за един ден наема  Shocked
Тя Райчето няма нужда от сводник и сама се справя успешно  Mr. Green
За Сабина става дума мисля  newsm78

# 4
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Момичето, което играе Сабина.

# 5
  • Мнения: 46 518
Дам, участието в "Милионер търси съпруга" ми беше достатъчно да си създам мнение  Mr. Green

# 6
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Хем съм го гледала, но не си я спомням  Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 558
Те големи пърцалеси ще излезнат милите!
А инъче в сериала много принципни бе...
Инъче всички по гащи пред съквартирантите...много разкрепостени "софиянките" Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 529
Истинското й име е Радостина Владимирова и е една от най-големите коври на столицата. Километража й отдавна е превъртян. Ходи само по чалга дискотеките и си ляга с доооста хора. Основно нацепени батки и важното е да имат кинти. Нямате ли тези две качества просто не се опитвайте. Още в училище си лягаше с гаджето на най-добрата й приятелка - Теди.
Уау на какво попаднах... Мислих си, че не е такава в живота, ама май ще се окаже същата...
Здравай, Нова тема


Кой е това?

# 9
  • Мнения: 46 518
Хем съм го гледала, но не си я спомням  Joy Joy Joy
Аз не съм го гледала, но гугъл ми изплю това, ето как е изглеждала тогава.


Събинчето.

# 10
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Отива и , тази коса. Да, и аз съм се разхождала така, ама си имам някакви граници, които не допускам да прекрачат...

# 11
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Страшна снимка hahaha

# 12
  • Мнения: 5 719
Запис в новата тема.

# 13
  • Мнения: 1 298
Скрит текст:
Истинското й име е Радостина Владимирова и е една от най-големите коври на столицата. Километража й отдавна е превъртян. Ходи само по чалга дискотеките и си ляга с доооста хора. Основно нацепени батки и важното е да имат кинти. Нямате ли тези две качества просто не се опитвайте. Още в училище си лягаше с гаджето на най-добрата й приятелка - Теди.
Уау на какво попаднах... Мислих си, че не е такава в живота, ама май ще се окаже същата...
Здравай, Нова тема

Габриела, не мисля, че е коректно да говориш така, дори това да е истина. Не знам близка ли ти е, не ти ли е, светила ли си й, за да знаеш тези неща, но е грозно да говориш за някой, че му е превъртян километража и спи с "нацепени батки с кинти". Най-малкото звучи злобно и на лична основа.  Peace

Обсъждаме сериала и дори някой да се изказва остро за героят, то това си остава за героят. Не намесват това кой какъв е.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт